Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. [url]http://i49.tinypic.com/9hl5yr.jpg[/url] a teraz dostaniecie po łbach :diabloti: :evil_lol: [url]http://i49.tinypic.com/23wa2av.jpg[/url] hahahaha padłam :evil_lol:
  2. Witamy z powrotem :) Fibi rzeczywiście już duża pannica ;) [url]http://i47.tinypic.com/29n9tl2.jpg[/url] ten ośnieżony pycholek... :loveu:
  3. [url]http://i778.photobucket.com/albums/yy67/Guska84/DSC00602.jpg[/url] ale ma wykrok :lol: Fajne świniaczki :p
  4. [quote name='Iza.']Jeszcze nie masz dość po sylwestrze ? podziwiam :evil_lol:[/QUOTE] Nie każdy baluje aż tak jak Ty :diabloti: :eviltong: Cześć Mati :multi:
  5. Cześć :) Liczyłam na fotki, ale zastałam same gadanie :cool3: czekam z utęsknieniem na naprawę aparatu ;)
  6. [url]http://www.fothost.pl/upload/09/53/3679c421.jpg[/url] jaki śliczny brudasek :loveu:
  7. [url]http://i48.tinypic.com/308jdso.jpg[/url] widzę, że was też porządnie przysypało ;)
  8. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/pecholl/p9.jpg[/url] nooo kto jest górą? :diabloti: :lol:
  9. Tak sobie poczytałam.. i mimo że w porównaniu do większości wypowiadających się tu osób jestem staaara dupa, to w jednym zgadzam się z wami w 100% - faceci to debile :diabloti: Ale takie jest prawo młodości, że się zakochujemy, że wylewamy łzy za kimś kto zupełnie nie jest tego wart.. i zapewniam Cię Martynko, że jeszcze przez niejednego faceta będziesz płakać ;) postaraj się podejść do tego z większym dystansem, zajmij się czymś innym, zamiast siedzieć i myśleć ;) [URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF7749.jpg[/URL] ta mina jest the best :evil_lol:
  10. [quote name='Iza.']Już tam nie wymyślaj nic :diabloti: nie :eviltong: w ogóle nie dostałam :eviltong:[/QUOTE] Ależ ja nic nie wymyślam :diabloti: Eee to co to za 18 :eviltong: :evil_lol: Kac w końcu przeszedł? :evil_lol: Fajne fotaski :loveu: :lol: [url]http://i46.tinypic.com/2vju8fo.jpg[/url] geje! :eviltong: :loveu:
  11. Jak się miewacie kochani w nowym roku? Spełnienia marzeń życzę :)
  12. Ale o co chodzi z tymi bułkami? :niewiem: Moja Sara to by je zjadła :evil_lol: [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000003.jpg[/URL] :loveu:
  13. [url]http://i46.tinypic.com/10mpwg8.jpg[/url] jaki wygodniś :loveu:
  14. agaciaaa

    bzik

    Sioo na spacer, psa wybiegać i fotki porobić! :lol::lol:
  15. [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/02-01-2010/IMGP1668.jpg[/url] a kuku! :lol: świetne i patyczek jak zawsze ambitny ;)
  16. ................... [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-5.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz027-4.jpg[/IMG]
  17. ................ [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz012-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz017-2.jpg[/IMG]
  18. [quote name='halgre'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/URL] - [B][COLOR=#8b0000]jaki fajny psinek :loveu:[/COLOR][/B] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz161.jpg[/URL] - [B][COLOR=#8b0000]Już nie chcę pozować :shake:[/COLOR][/B] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz162-1.jpg[/URL] - [B][COLOR=#8b0000]A tu jak ładnie pozuje :fadein: Sarci ładnie w kubraczku :p PS.: tabletki Dindkowi trochę się boję dać ![/COLOR][/B][/QUOTE] Dziękujemy za komentarze ;) A co do tabletek, to oczywiście nie na własną rękę, jak już to po uzgodnieniu z weterynarzem ;) ale jeśli dajecie radę bez, to jeszcze lepiej. [quote name='Aga K']Witamy siem :buzi: sweterek super jest, sama myslalam, zeby Spajkiwi cos na zime skombinowac, ale nie bardzo sie na tym znam co i jak, ale dobre jest to, ze jak mu juz cos wymysle to co bym mu nie zalozyla to on nosic bedzie :grins:[/QUOTE] Cześć Aga :) Sarcia w domu przy przymiarce próbowała oczywiście zedrzeć z siebie sweterek, ale na spacerku są ciekawsze rzeczy do zrobienia, niż rozbieranie się :evil_lol: więc chodziła w nim bez problemu ;) Zostawiam trochę fotek na dobranoc, z 30 grudnia ;) [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-6.jpg[/IMG]
  19. [url]http://img260.imageshack.us/img260/4645/zdjcie0035r.jpg[/url] może to pomocnik Mikołaja? I miał za zadanie pilnować prezentów :evil_lol:
  20. Świetne jest to czyszczenie uszu :evil_lol: [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/18-48.jpg[/url] Saidi wygląda na zadowoloną ;) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/26-26.jpg[/url] hihi jaka pozycja :lol:
  21. [URL]http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/002/1/3/dog_sorrows__by_czarnemleko.jpg[/URL] smutas śliczny :loveu:
  22. [url]http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/002/1/3/dog_sorrows__by_czarnemleko.jpg[/url] smutas śliczny :loveu:
  23. Ja też się cieszę, że już po świętach, za dużo tego wszystkiego naraz było :evil_lol: A może przywitasz nas w nowym roku nowymi fotkami? :lol:
  24. agaciaaa

    Ares...

    Dobrze, że Ares już doszedł do siebie.... [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0023-5.jpg[/URL] bawimy się! :lol:
  25. agaciaaa

    Ares...

    Dobrze, że Ares już doszedł do siebie.... [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0023-5.jpg[/url] bawimy się! :lol:
×
×
  • Create New...