-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']chodzi o Demi ale nie wiem jakie podać namiary :shake:[/QUOTE] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Demi-mloda-suczka-mix-owczarka-belgijskiego-W0QQAdIdZ178651896[/url] tu są namiary na ***kas Ale wczoraj doszliśmy tu do wniosku, żeby jeszcze poczekać z ogłoszeniami ;) -
No nie wierze, widziałam fotki! :crazyeye: I to w sporej ilości!!! :diabloti: [URL]http://www.fothost.pl/upload/10/01/2a132bf5.jpg[/URL] jakie uchole :D [URL]http://images41.fotosik.pl/242/30a81fb33a9e0998med.jpg[/URL] genialne :lol::lol:
-
Trzymam kciuki za Sammiego!!! [url]http://i48.tinypic.com/2h35us9.jpg[/url] Hektorek już duży chłopak :p
-
[url]http://i778.photobucket.com/albums/yy67/Guska84/golfiasty1-2.jpg[/url] nie wygląda na zachwyconego :lol: [url]http://images37.fotosik.pl/240/28563bacd13add5fmed.jpg[/url] się zaślinił na widok koleżanki :evil_lol:
-
No nareszcie porządna ilość uszatych fot! :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000013.jpg[/url] haha świetnie usiadł :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000044.jpg[/url] fajne miejsce :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02850.jpg[/url] latający Ares :lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02641.jpg[/url] super wspólna fota :loveu: -
[url]http://i45.tinypic.com/2zxs8xe.jpg[/url] jak zawsze pełna energii :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwuś, co się tak długo nie odzywasz? Chyba już zdążyłaś się rozpakować? :lol::lol: Napisz chociaż kilka słów! -
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-6.jpg[/url] super :D [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005-3.jpg[/url] piękne te oblodzone roślinki :)
-
[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20000.jpg[/url] fajnie wygląda w tym moro :p
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
agaciaaa replied to Eriu's topic in Foto Blogi
A jakiś foteczek to się w końcu doczekamy? ;) -
Shira przerosła Nukę, czy tylko mi się wydaje? ;) [url]http://img190.imageshack.us/i/1002029i.jpg/[/url] nie dość, że drze japę, to jeszcze z wysokości :evil_lol:
-
[url]http://img27.imageshack.us/img27/1980/resizeofimg5395.jpg[/url] przecudny mały tygrysek :loveu: Na stójkę się nie mogę napatrzeć, bomba!
-
[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/Winter/DSC_0627kopia.jpg[/url] nie wciskaj nam tu kitu, że ona ma 12 lat :diabloti: Mała puchata kuleczka przesłodka :loveu:
-
Super te fotki świstaka i kozic, mam nadzieję, że masz więcej takich zdjęć :) A u nas ostatnio znów więcej strzelają, pewnie do prawosławnego sylwestra się przygotowują.. jak dobrze, że Sara się nie boi ;)
-
[quote name='Bzikowa']To całkiem fajny a jaki temat konkretnie robisz? ;> Jak się nie da improwizować to lipa :P[/QUOTE] Coś w stylu "Związek struktury ja cielesnego ze sposobami radzenia sobie ze stresem mężczyzn wykonujących zawód policjanta" :cool3: Stres to luzik, ale ja cielesne to masakra :shake: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2010/03.jpg[/url] ta fotka jest genialna! :loveu: Zakulkowany westik świetny :D
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
Przepiękne te widoczki!!!! :mdleje: [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/06-01-2010/IMGP1926.jpg[/url] no i Misia- cud miód malina :loveu: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Dziewczyny, jutro będziemy mieć aktualne wieści od Jamora na temat Demi i jej zachowania. Wstrzymajmy się z ogłoszeniami, będziemy znać więcej szczegółów i ponownie przeanalizujemy tekst do ogłoszeń.[/QUOTE] Ok, nie ma sprawy :) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
To co, ogłaszać? Czy czekamy na nowe fotki? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='***kas']może być tak?:oops: co by nie zniechęcić na wstępie, ale tez nie pisac, że Demi całkiem bezproblemowa...[/QUOTE] Dokładnie o to chodzi. Ja myślę, że jest ok. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
To może nie pisać, że nieufna, tylko po prostu że potrzebuje trochę czasu, żeby zaakceptować nowych ludzi. Żeby potem nie było rozczarowania, jak się nowemu panciowi (czy panci) na szyję nie rzuci z radością ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Lucyna, ja się sugerowałam tym co pisał Jamor, tu fragment: [QUOTE]nie wiem jak to bedzie dalej.jesli uda mi sie zrobic tak,aby ogólnikowo polubiła ludzi , to i tak przyszły ds bedzie musiałjej sie podlizac. kilka dni chociaz. smok to nie bedzie, ale wierny,kochany psiak- na pewno[/QUOTE] -
Odrabianie takich lekcji to sama przyjemność :)
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Co do tekstu, to ja jednak dopisałabym coś o tym, że jest nieufna do obcych i potrzebuje trochę czasu zanim zaakceptuje nowego właściciela...[/QUOTE] Właśnie, właśnie. Bo to, że szybko zaakceptuje nowego opiekuna, to chyba nie do końca prawda ;)