Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. [quote name='paros']chodzi o Demi ale nie wiem jakie podać namiary :shake:[/QUOTE] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Demi-mloda-suczka-mix-owczarka-belgijskiego-W0QQAdIdZ178651896[/url] tu są namiary na ***kas Ale wczoraj doszliśmy tu do wniosku, żeby jeszcze poczekać z ogłoszeniami ;)
  2. No nie wierze, widziałam fotki! :crazyeye: I to w sporej ilości!!! :diabloti: [URL]http://www.fothost.pl/upload/10/01/2a132bf5.jpg[/URL] jakie uchole :D [URL]http://images41.fotosik.pl/242/30a81fb33a9e0998med.jpg[/URL] genialne :lol::lol:
  3. Trzymam kciuki za Sammiego!!! [url]http://i48.tinypic.com/2h35us9.jpg[/url] Hektorek już duży chłopak :p
  4. [url]http://i778.photobucket.com/albums/yy67/Guska84/golfiasty1-2.jpg[/url] nie wygląda na zachwyconego :lol: [url]http://images37.fotosik.pl/240/28563bacd13add5fmed.jpg[/url] się zaślinił na widok koleżanki :evil_lol:
  5. No nareszcie porządna ilość uszatych fot! :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000013.jpg[/url] haha świetnie usiadł :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000044.jpg[/url] fajne miejsce :)
  6. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02850.jpg[/url] latający Ares :lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02641.jpg[/url] super wspólna fota :loveu:
  7. [url]http://i45.tinypic.com/2zxs8xe.jpg[/url] jak zawsze pełna energii :)
  8. Sylwuś, co się tak długo nie odzywasz? Chyba już zdążyłaś się rozpakować? :lol::lol: Napisz chociaż kilka słów!
  9. agaciaaa

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-6.jpg[/url] super :D [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0005-3.jpg[/url] piękne te oblodzone roślinki :)
  10. Cześć :) [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Muchowiec22.jpg[/url] jakie agresory :lol: super mieliście ekipę na tym spacerku, tyle psów! Do wyboru do koloru ;) [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacverekpola15.jpg[/url] piękny portrecik :loveu:
  11. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20000.jpg[/url] fajnie wygląda w tym moro :p
  12. A jakiś foteczek to się w końcu doczekamy? ;)
  13. Shira przerosła Nukę, czy tylko mi się wydaje? ;) [url]http://img190.imageshack.us/i/1002029i.jpg/[/url] nie dość, że drze japę, to jeszcze z wysokości :evil_lol:
  14. [url]http://img27.imageshack.us/img27/1980/resizeofimg5395.jpg[/url] przecudny mały tygrysek :loveu: Na stójkę się nie mogę napatrzeć, bomba!
  15. [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/Winter/DSC_0627kopia.jpg[/url] nie wciskaj nam tu kitu, że ona ma 12 lat :diabloti: Mała puchata kuleczka przesłodka :loveu:
  16. Super te fotki świstaka i kozic, mam nadzieję, że masz więcej takich zdjęć :) A u nas ostatnio znów więcej strzelają, pewnie do prawosławnego sylwestra się przygotowują.. jak dobrze, że Sara się nie boi ;)
  17. agaciaaa

    bzik

    [quote name='Bzikowa']To całkiem fajny a jaki temat konkretnie robisz? ;> Jak się nie da improwizować to lipa :P[/QUOTE] Coś w stylu "Związek struktury ja cielesnego ze sposobami radzenia sobie ze stresem mężczyzn wykonujących zawód policjanta" :cool3: Stres to luzik, ale ja cielesne to masakra :shake: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/2010/03.jpg[/url] ta fotka jest genialna! :loveu: Zakulkowany westik świetny :D
  18. Przepiękne te widoczki!!!! :mdleje: [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/06-01-2010/IMGP1926.jpg[/url] no i Misia- cud miód malina :loveu:
  19. [quote name='natalijo']Dziewczyny, jutro będziemy mieć aktualne wieści od Jamora na temat Demi i jej zachowania. Wstrzymajmy się z ogłoszeniami, będziemy znać więcej szczegółów i ponownie przeanalizujemy tekst do ogłoszeń.[/QUOTE] Ok, nie ma sprawy :)
  20. To co, ogłaszać? Czy czekamy na nowe fotki?
  21. [quote name='***kas']może być tak?:oops: co by nie zniechęcić na wstępie, ale tez nie pisac, że Demi całkiem bezproblemowa...[/QUOTE] Dokładnie o to chodzi. Ja myślę, że jest ok.
  22. To może nie pisać, że nieufna, tylko po prostu że potrzebuje trochę czasu, żeby zaakceptować nowych ludzi. Żeby potem nie było rozczarowania, jak się nowemu panciowi (czy panci) na szyję nie rzuci z radością ;)
  23. Lucyna, ja się sugerowałam tym co pisał Jamor, tu fragment: [QUOTE]nie wiem jak to bedzie dalej.jesli uda mi sie zrobic tak,aby ogólnikowo polubiła ludzi , to i tak przyszły ds bedzie musiałjej sie podlizac. kilka dni chociaz. smok to nie bedzie, ale wierny,kochany psiak- na pewno[/QUOTE]
  24. Odrabianie takich lekcji to sama przyjemność :)
  25. [quote name='natalijo']Co do tekstu, to ja jednak dopisałabym coś o tym, że jest nieufna do obcych i potrzebuje trochę czasu zanim zaakceptuje nowego właściciela...[/QUOTE] Właśnie, właśnie. Bo to, że szybko zaakceptuje nowego opiekuna, to chyba nie do końca prawda ;)
×
×
  • Create New...