Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Finansowo niestety nie pomogę, mogę zaoferować tylko pomoc w ogłaszaniu suni. Jest tylko jeden problem- potrzebny jest tekst, bo ja zupełnie nie mam do takich rzeczy talentu.
  2. [quote name='halbina']a gdzie są posty Ninki, coś bym tam skrobnęła...[/QUOTE] Myślę, że informacje od Ninki mogą być już trochę nieaktualne. Może lepiej bazować na tym, co o Demi mówi Jamor, wprawdzie niewiele pisał, ale zawsze to coś. Jego posty są wklejone do pierwszego postu.
  3. [quote name='natalijo']U mnie całkowity brak talentu do pisania...[/QUOTE] To tak jak u mnie...:shake:
  4. [quote name='Nikus']oczywiście,że reflektujemy...na razie musimy Rusałkę wydobyć ze schronu by się odprężyła i pokazała do jakiego domku jej jest bliżej ..w hoteliku poznamy jej zachowania:)[/QUOTE] Czyli rozumiem, że ogłoszenia dopiero za jakiś czas :) będę zaglądać na wątek, jak uznacie że już czas, to piszcie.
  5. No ja też myślę, że przydałby się nowy tekst, tylko chętnych do napisania brak ;)
  6. Ile pięknych fotek! :) [url]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1243_17_1.jpg[/url] Brysia jest taka śliczna, szkoda że nie przepada za zdjęciami. [url]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1248_19_1.jpg[/url] nie wiedziałam, że z Bisia taki agresor :lol: [url]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1255_24_1.jpg[/url] Incia piękna i dostojna- jak zawsze :p [url]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/nowe1_2_1.jpg[/url] przepiękny ten wspólny portrecik! :loveu: No i fotki całej trójcy- świetne!! :)
  7. Ja póki co więcej z pw nie pomogę, biorę się za ogłoszenia, bo kilku psiakom obiecałam ;) No i właśnie- robić Demi ogłoszenia już, z tymi fotkami co są? Czy poczekać na nowe, jak uważacie? No i tekst, ten sam co wcześniej, czy skombinujemy coś nowego?
  8. I ja jestem na wezwanie przez pw ;) Finansowo niestety nie pomogę, mogę zaoferować tylko pomoc ogłoszeniową. Jeśli reflektujecie, dajcie znać ;)
  9. ................ [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz044-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz049-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz050-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz051-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz053-3.jpg[/IMG]
  10. .............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-4.jpg[/IMG] strasznie grubo tu wyszła :roll: :evil_lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz037-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz042-2.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Infortune.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-4.jpg[/URL] No, Sara powoli łapie, że jak się chwyci kijek pośrodku to jest o wieeeele łatwiej :evil_lol:[/QUOTE] Niestety wydaje mi się, że to był tylko przypadek.. :evil_lol: [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-7.jpg[/URL] cudna :loveu:[/QUOTE] Dzięki. [quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-7.jpg[/URL] Ale sobie badyla wzięła :lol:[/QUOTE] Tradycyjnie :lol: [quote name='Bzikowa']Patyczek jak zwykle o odpowiedniej wielkości :D [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-6.jpg[/URL] ło rany, jak ona ma tego śniegu po kolanka to mojego psa nie byłoby chyba widać spod śniegu :evil_lol:[/QUOTE] No śniegu mamy duuużo, zwłaszcza na łące :cool3: Ja to sobie chodzę tylko po wydeptanym kawałku, ale Sara jak biega po całej łące, to miejscami ma śniegu prawie pod brzuch :lol: [quote name='jamnicze']Hopsa sa [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-4.jpg[/URL][/QUOTE] :p [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-6.jpg[/URL] Ale maluuśki kijosek [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] Takie są najfajniejsze :lol: [quote name='Aga K']ona to sie lubuje w tych drągaskach oj ! oj ! czekaj ! juz ciem lapiem :diabloti: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-2.jpg[/URL] uuuszko sliczne :loveu: ciiezko tak brykac po tych zaspach ... [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-4.jpg[/URL] Dobranoc[/QUOTE] Oj tak :lol: No pewnie że ciężko, ale przynajmniej pies się szybciej zmęczy :evil_lol: [quote name='wiki4']Życzymy miłej niedzieli ;)[/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='betel']Ja też życzę miłęj niedzieli . Przy okazji mały off: Proszę wszystkich o pomoc w sprawie biednej Albinki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Dramatyczna-walka-o-A-ycie-Albinki-pieniAE-dze-na-leczenie-lub-A-mierAE[/URL][/QUOTE] Betelku, ja mogę pomóc tylko ogłoszeniowo, nie wiem czy taka pomoc jest potrzebna, później zajrzę na wątek. [quote name='Pusiakowa']Bry! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-2.jpg[/URL] kijaszek. :multi:[/QUOTE] Cześć :) [quote name='Ania&Fibi']Oczywiście chwilowa powaga! ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-7.jpg[/URL] Pozdrawiamy! ;)[/QUOTE] Taaak, chwilowa :lol: Jeszcze trochę nudnych fotek wam wstawię ;) [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz024-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz028-4.jpg[/IMG] się zakrztusiła, czy coś :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-5.jpg[/IMG]
  12. Właśnie dziś zaglądałam na wątek Twego szczeniora Natalijo, i widziałam że zostaje u Ciebie :) gratuluję nowego domownika :)
  13. Jasne, jasne, rozumie. Tak tylko napisałam ;)
  14. [url]http://img63.imageshack.us/img63/515/szepd.jpg[/url] cudna Olcia :loveu:
  15. Nie ma sprawy, sama nie mogę pomóc finansowo, to chociaż tak próbuję.. Przypominam, że jeszcze dwie osoby na literkę S. obiecały wpłacić jednorazowo parę groszy na Demi :)
  16. Widzę, że kolejna osoba na S się pojawiła, super :) I na P też sie pojawiają, czyli coś te pw dają ;) W końcu coś ruszyło :) ziarnko do ziarnka i jakoś uzbieramy!
  17. Stonka witamy, super że wstawiłaś bannerek, to też ważne :)
  18. [quote name='zielona']O kurcze,szykuje się zjazd .Mam jeszcze trzy suki podhalany do wzięcia haha.Rozważcie moją propozycję. Chętnie się nimi podzielę.[/QUOTE] Ja bym z ogromną przyjemnością wymiziała nie tylko baski, ale i podhalany :loveu: Ale do domu nie wezme, bo razem z nimi wylece :evil_lol: [quote name='Asiaczek']To dołącz do ekipy, która robi nalot do zielonej:)[/QUOTE] Chętnie, tylko że ja mam ferie w innym terminie niż dziewczyny. W ich ferie pewnie będę miała sesję :roll:
  19. [url]http://img685.imageshack.us/img685/2746/resizeofimg5349.jpg[/url] ale liczny miot! Gratulacje :) [url]http://img341.imageshack.us/img341/7481/resizeofimg5357.jpg[/url] wow, takie maluchy, a już tak pięknie stoją!!!! [quote name='Iza.']Mam genialny pomysł :loveu: w ferie przyjeżdżam do Ciebie do suwałk i razem jedziemy do zielonej do olsztyna :loveu::evil_lol:[/QUOTE] Ja też chcę :placz::placz:
  20. Ufff... wysłałam pw do ponad 100 osób na literkę S. Mam nadzieję, że to przyniesie jakiś efekt, że choć jedna osoba dorzuci grosik ;) Przepraszam jeśli wysłałam pw komuś kto już tu się udzielał, ale nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnąć.
  21. Ja chcę powysyłać masowo, więc w grę wchodzi tylko kopiuj wklej ;) Coś tam skleciłam i zaraz trochę roześlę.
  22. Od kiedy trafiłam na ten wątek, zaglądam tu codziennie po kilka razy, z nadzieją że przeczytam dobre wieści... Agnieszko, podziwiam Cię za to jak walczysz o swoje psy, robisz wszystko żeby je odnaleźć.. Widać jak bardzo je kochasz, nieraz czytając Twoje posty zakręciła mi się łezka w oku. Trzymam kciuki z całych sił. Przejrzę allegro i alegratkę, tylko tyle mogę zrobić. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo siły i wytrwałości - w końcu się znajdą!
  23. [quote name='natalijo']Zdolna bestia ze mnie ;) Ach, ta moja wrodzona skromność :):) A tak poważnie, to dzięki za pomoc :)[/QUOTE] Oj tam, daj spokój ;) Dziewczyny, co piszecie w pw? Powysyłam trochę, jak mi dogo pozwoli- bo coś się ślimaczy dziś.
  24. Widzisz Natalijo, poradziłaś sobie z bannerkami :)
  25. To są kody do bannerków: [HTML][url=http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE][img]http://i48.tinypic.com/2zg9fsh.png[/img][/url][/HTML][HTML][url=http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE][img]http://i47.tinypic.com/29x915k.png[/img][/url] [/HTML]A do pierwszego posta możesz po prostu wrzucić zacytowanego mojego posta z bannerkami ;)
×
×
  • Create New...