-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[quote name='Iza.']a 18 lat masz, że alkohol pijesz ? :mad::mad::evil_lol: [/QUOTE] Hahaha, odezwała się pełnoletnia :diabloti: [quote name='Infortune.']A czy Ty w sylwestra, przed północą miałaś? :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE]] O właśnie właśnie :evil_lol: Ja myślę, że Iza zaczęła po północy, bo to grzeczne dziecko jest :loveu: :diabloti: [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Bartiasz11.jpg[/url] ślicznie Amiś tu wyszedł :loveu::loveu: [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Bartiasz21-1.jpg[/url] i Bartiś z zacieszem też super :loveu::loveu:
-
[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/Winter/ddww.jpg[/url] jaka fajna ośnieżona broda :loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images42.fotosik.pl/155/c38fa8df7174086b.jpg[/url] całkiem fajnie wygląda za kratami :lol: Dyski to patrzę, że macie we wszystkich kolorach tęczy :evil_lol: -
[url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/05-11.jpg[/url] haha Bez ma trzy oczy :evil_lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/09-10.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
Jest i Bryłcia! :loveu: A już myślałam, że się zaszyła w jakimś kąciku, z dala od obiektywu ;)
-
[quote name='QQk']Witam! Szczęśłiwego Nowego Roku! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz161.jpg[/URL] - jaka słodka mina[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Shel']Fajne ma ubranko :D[/QUOTE] Hihi dzięki :lol: [quote name='betel']No cóż wiedziałam,że czasem mama i córka chodzą w tych samych ciuchach, ale że pani z sunią to jeszcze nie. ;) Sara w kamizelce wygląda całkiem ,całkiem. Dobry pomysł.[/QUOTE] Ja też jeszcze tego nie widziałam :evil_lol: ale ja nie noszę tej kamizelki już od daawna ;) Lepsze to niż nic ;) [quote name='bianka19']Hej :) Ma super ubranko :loveu:[/QUOTE] Hej, dzięki :lol: [quote name='Bzikowa']Hahaha sweterek po prostu wypas :evil_lol:[/QUOTE] Prawda :evil_lol: Ale była w nim tylko na łące, jak wracałyśmy to jej zdjęłam :diabloti: [quote name='Marta_Ares']hehe kapitalnie wyglada w tym sweterku:lol: :loveu: :loveu: zazdroszcze ze nie boi sie petard, Ares niestety panicznie sie ich boi:roll: dzisiaj juz jest znacznie lepiej, ale wczoraj i przed wczoraj wogóle z domu nie chciał wyjsc:shake:[/QUOTE] Dzięki :lol: To niedobrze, na szczęście już po wszystkim ;) Noo może jeszcze gdzieś tam się komuś zdarzy strzelić, ale długo to już nie potrwa. [quote name='anetta']Hej. Genialnie w nim wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gustowne wdzinko.[/QUOTE] Hej Anetko :multi: Wiedziałam, że Sarcia w sweterku się wszystkim spodoba :evil_lol:
-
[quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz163.jpg[/URL] Bosko wygląda w tym kubraczku :lol:[/QUOTE] Dzięki :lol: [quote name='Aga K']Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!! :multi::multi::multi: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz162-1.jpg[/URL] mooordusia :loveu:[/QUOTE] Dziękuję za życzenia :p [quote name='Infortune.']Eee, nie wygląda tak źle :evil_lol: Ja chciałam mojej Klusce kupić jakiś kubrak, ale jakoś nie wyszło, może w przyszłym roku :lol:[/QUOTE] No tragicznie nie jest :evil_lol: A ja nawet nie myślałam o kupowaniu czegoś Sarze, bo wcześniej nigdy nie zauważyłam, żeby marzła ;) ale w tak duże mrozy w sumie coś by się przydało. [quote name='Iza.']A widziałaś taaakie duże ? :evil_lol: z siebie :evil_lol: no własnie nie normalne :lol: Jak tam kacyk męczy ? :diabloti: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz163.jpg[/URL] księżniczka :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz161.jpg[/URL] nie bedę komentować :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie z tym może być problem :cool3: sama uszyj :diabloti: No chyba że :evil_lol: A co w nim nienormalnego? :eviltong: A wiesz, że nie męczył?! :multi: Tzn. tak do końca to nie wiem, czy miałam kaca czy nie, bo się źle czułam z innego powodu :cool3: Ale impreze pamiętam, więc nie jest źle :evil_lol: Dopiero po godzinie spaceru zaczęła podnosić łapki, więc nie było tak źle :cool3: Dlaczego? :evil_lol: [quote name='Pusiakowa']a u nas nie było tak dużo śniegu... fajnie w tej kamizelce wygląda.:D:D[/QUOTE] U nas teraz jest jeszcze więcej ;)
-
[URL]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_1162_2_1.jpg[/URL] znowu piętrowe spanie ;) Ziewający Biszkopt uroczy :loveu: I "poplątana" Ineczka :loveu:
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/400974/00000007.jpg[/url] ta fotka mi się najbardziej podoba :loveu:
-
Przykro mi bardzo...['] Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby nie było w nim takich "przygód"... :calus:
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
[url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/01-01-2010/IMGP1620.jpg[/url] uroczo tu wyszła! :loveu: -
Spełnienia marzeń Loluś! :)
-
To fajnie, że się fajnie bawiłaś ;) Spełnienia marzeń w Nowym Roku :)
-
Jeszcze nie doszłaś do siebie po sylwestrze? :lol:
-
[url]http://i47.tinypic.com/30iutmd.png[/url] jak ładnie stoi :) Mam nadzieję, że już przestali strzelać i będziemy mogli liczyć na większą ilość fotek :cool3:
-
Dziękujemy i też życzymy wszystkiego dobrego, szczególnie zdrowia :)
-
[quote name='Iza.']No mozna powiedziec, że pierwszy :evil_lol: dla mnie na pewno były - zupełnie inne niż wszystkie :oops::evil_lol:[/QUOTE] No dobra dobra :evil_lol: już ja swoje wiem :evil_lol: No i bardzo dobrze :lol: a w tyłek dostałaś porządnie? :diabloti:
-
[quote name='Iza.']pierwszy raz w takiej ilości :diabloti: :evil_lol: no wiesz jakby to powiedzieć - wszystkie urodziny sa raz w życiu :evil_lol: ale ja mówie całkiem serio :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Taaaak? A ja myślałam, że pierwszy raz w ogóle :evil_lol::evil_lol: No ale chyba jednak 18 są wyjątkowe, co? :eviltong: No ok ok, ja też zawsze mówie serio- a że po jakimś czasie zmieniam zdanie, to już inna sprawa :diabloti:
-
[quote name='Iza.']Oj aż za hucznie haha :oops::evil_lol: na te piwo z Tobą to chyba jeszcze dłuuugo nie pójdę - zostaje abstynentem :cool3::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tak to bywa, jak człowiek pierwszy raz pije alkohol :diabloti: :evil_lol: a 18-tych urodzin nie da się świętować za hucznie- w końcu takie urodziny są tylko raz w życiu :lol: więc trzeba zaszaleć! :cool3: Hahaha, ja też tak mówię, za każdym razem jak mam kaca :evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://i778.photobucket.com/albums/yy67/Guska84/DSC00285.jpg[/url] o maaamo, jaka mina :loveu::loveu:
-
Jak widać sweterek trochę za krótki no i wisi pod brzuchem :evil_lol: ale już wciągnęłam gumkę, może jeszcze się przyda :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz182.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz183.jpg[/IMG] Koniec.
-
Nooo dobra, niech już będzie [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz177-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz178.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz179-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz180.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz181-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz170-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz171.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz172-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz175.jpg[/IMG] Nie będę pozować w tej szmacie :diabloti: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz176.jpg[/IMG]
-
Końcówka fotek z 21 grudnia Proszę się nie śmiać :oops: Ze względu na to, że było -12 a nie posiadamy żadnego kubraczka, wzięłam ze sobą na wszelki wypadek swoją starą kamizelkę, która na Sarę całkiem całkiem pasuje :lol: I jak mi pies zmarzł, to go w ową kamizelką odziałam :oops: :evil_lol: Pancia, nie rób mi tego! :lol: [SIZE=1](chyba mi się obiektyw pobrudził, bo fotki jakieś zamglone)[/SIZE] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz161.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz162-1.jpg[/IMG] w łapki zimno [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz163.jpg[/IMG] Ok, sprawdę czy da się w tym biegać... [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz165-1.jpg[/IMG] Nie jest źle, można brykać :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz169-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Iza.']Dla Luny tez mam kupić? :diabloti: Krade fotki :cool3: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-6.jpg[/URL] hahaha [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-4.jpg[/URL] dziwne te foto takie :evil_lol:[/QUOTE] Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to czemu nie :diabloti: Gdzie ukradłaś? :cool3: I czego się śmiejesz? :eviltong: A co w nim dziwnego? :eviltong: normalne :evil_lol: [quote name='Pusiakowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/URL] hahaha. ''a bierz to precz!'' :diabloti: .[/QUOTE] Hehe na fotce rzeczywiście wygląda jakby to miał na myśli :evil_lol: [quote name='Martens']U nas i tak jest o wiele lepiej niż kilka lat temu; dopiero 2-3 dni temu zaczęli strzelać i to w umiarkowanych ilościach - kiedyś strzelali już przed świętami, a dzień przed sylwestrem było jak na wojnie [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/URL] Fajna zabawka, tylko na poczatku mi się jakoś brzydko skojarzyła :evil_lol:[/QUOTE] No u nas zaczęli już przed świętami, ale raczej jakieś ogromne ilości to nie były ;) Oj niegrzeczna dziewczynka :evil_lol: [quote name='lolka75'][URL="http://img6.imageshack.us/i/0096.gif/"]http://img6.imageshack.us/img6/6645/0096.gif[/URL] od Lolki i bialasow[/QUOTE] Dziękujemy :p [quote name='jamnicze']U nas też już od tygodnia strzelają i o wyjściu na pobliskie łąki mogę zapomnieć, bo Saidi dostaje obłędu w oczach. W zasadzie to tylko poranny spacer jest w miarę możliwy (o 6.30 ;)). Dam radę, dam radę [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz116-1.jpg[/URL][/QUOTE] No tak, jak dzieciaki śpią to jest chwila spokoju. No i dała radę :lol: [quote name='Bartiśkowa_']A Bartiś w tamtym roku strasznie panikował a w tym jak strzalają nawet kity nie opuści Chyba że strzelą gdzie zaraz przy nas to podkulony leeci przed siebię. Ale się polubili Sarcia z Buenoskiem :loveu:[/QUOTE] To dobrze, że jest lepiej :p Noo chyba tak ;) [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz026-7.jpg[/URL] ależ ładny profil :evil_lol::loveu:[/QUOTE] [quote name='Pestka'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz026-7.jpg[/URL] Piękny profil, masz racje Shel :loveu:[/QUOTE] Sarcia dziękuje ;) [quote name='Minerva']Hej Wam Życzymy udanego Sylwestra ;)[/QUOTE] Dziękuję, był udany :) [quote name='betel'][COLOR=#000080][B][I]Po niebie biegnie smuga kolorowa, z ogonem rozpryskującym się po królestwie nocy. Po chwili znika w blasku księżyca, tak jak rok miniony. Lecz coś po nim pozostanie- wspomnienia i marzenia. Szczęście i te dni gorsze, słowa dobre i złe. Uśmiech igrający ze łzami. A ja życzę Wam, aby te wspomnienia, które pozostaną w pamięci w Nowym Roku 2010 były jak najlepsze. Z marzeniami, masą dobrych dni, słowami płynącymi z serca, które uszczęśliwią, pełne miłości i przyjaźni. [/I][/B][/COLOR][/QUOTE] Dziękujemy za piękne życzenia :) [quote name='Tina.Sara']szczęśliwego nowego roku i udanego sylwestra :buzi:[/QUOTE] [quote name='*zaba*']Wpadam z zyczeniami [URL]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/Nowy_Rok_20091-Kopia-Kopia-Kopia-Ko.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Martens']I my dołaczamy sie do życzeń [/QUOTE] [quote name='Pusiakowa']my również.:D aby ten rok był lepszy i w ogóle blabla. ;pp [/QUOTE] Dziękujemy bardzo :p [SIZE=3][B]I my z Sarcią też życzymy wszystkim dużo szczęścia w Nowym Roku. Żeby był lepszy od poprzedniego :)[/B] [/SIZE]