-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[URL]http://i50.tinypic.com/vpks9e.jpg[/URL] haha świeeetne :evil_lol: Trzymam kciuki za oczko! ;)
-
[url]http://i49.tinypic.com/2ajt1ly.jpg[/url] dwa wariaty :lol: [url]http://i48.tinypic.com/14t909h.jpg[/url] jak zielooono :loveu:
-
Jak Ci angielski nie przeszkadza, to ja też polecam photobucket ;) ja angielskiego wcale jakoś super nie znam, ale tam łatwo się połapać. A jak nie chcesz żeby ktoś fotki oglądał, możesz sobie zaznaczyć że to prywatny album- wtedy nikt tam w żaden sposób nie wejdzie. Noo i wrzucaj gdzieś te fotki raz dwa, bo my tu czekamy na Spajkową mordeczkę! :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02154.jpg[/url] haha ale miny :evil_lol: Super razem szaleją :loveu: -
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
Fajne te z butelką :evil_lol: [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/30-12-2009/IMGP1221.jpg[/url] świetnie złapane! :lol: -
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00302-1.jpg[/url] śliczne :loveu: A będą fotki z tą koleżanką sąsiadką? :cool3:
-
[quote name='Iza.']Nic by mu nie było, nawet jakby nie odpoczął :eviltong: musi się chłopak przyzwyczajać do różnych wrażeń :cool3: Już szybciej bym pomyslała, że zgubiłam :eviltong: Jakie tam niedawno :shake::evil_lol:[/QUOTE] Wiem, wiem :eviltong: A wiadomo :evil_lol: A weź nie przesadzaj, niedawno :eviltong: [URL]http://i49.tinypic.com/ddkdo8.jpg[/URL] haha ale zryty berecik :evil_lol: :loveu: [URL]http://i48.tinypic.com/w2m22q.jpg[/URL] śliczności :loveu: Próbowałaś już jakiś gryzaków? Znaczy się psy próbowały? :evil_lol:
-
[quote name='Bzikowa']Dzisiaj spadł znowu śnieg ale się zbutnowałam i olałam aparat, zwłaszcza, że zaczynają coraz bardziej strzelać i nawet na naszych łąkach słychać to tak, że Bezo reaguje niepokojem :shake: Mogliby sobie darować te huki :angryy:[/QUOTE] Mnie też to straszliwie wkurrrr... wprawdzie Sara na podwórku nie zwraca uwagi na huki (tfu, tfu), ale mnie osobiście strasznie to działa na nerwy. A dzień przed wigilią miałam miłą przygodę- wychodziłam wieczorem do sklepu, jak już byłam na samym dole klatki schodowej, jacyś gówniarze otworzyli drzwi i rzucili mi petardę prosto pod nogi :angryy: nawet nie miałam jak ich opier*** bo uciekałam od tej petardy, coby mi nóżek nie poharatało :shake: :angryy:
-
[quote name='Aga K'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz106-2.jpg[/URL] Sieeeemmmmm :buzi: A ta jak zwykle malenkiego drągaska dyga :) Pozdrawiam i dziekuje za odwiedzinki :buzi:[/QUOTE] Cześć Aga :multi: [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz109-4.jpg[/URL] Świnka, chrum :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Pusiakowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz099-4.jpg[/URL] jak ja kocham to jej spojrzenie. :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-1.jpg[/URL] sie wystraszyłam ! sara tu wygląda na mega grubą. :diabloti: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz105-3.jpg[/URL] a duży badyl to podstawa.:D[/QUOTE] Na tej drugiej fotce rzeczywiście wyszła straasznie grubo :roll: :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']ale szczesliwa na tym sniegu:loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz141-1.jpg[/URL] :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz099-4.jpg[/URL] sliczne :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Bo śnieg jest faaajny :lol: [quote name='Cavy'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz141-1.jpg[/URL] Ale minka :evil_lol:[/QUOTE] No rzeczywiście :evil_lol: [quote name='Iza.']No niby tak, ale wiesz jak poczta działa :evil_lol: sierota :eviltong::diabloti: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz116-1.jpg[/URL] Ooo czyżby zdjcie z Twojej tapety ? :eviltong: Dawaj foty z wczoraj, bo mi nic nie wyszło :evil_lol:[/QUOTE] Eeej odpowiadałaś mi już na tego posta dzieciaku :eviltong: No wiem, dlatego nie liczyłam na zbyt wiele, ale w środe dostałam pocztówki wysłane w pn, więc wstąpiła we mnie nadzieja, że i paczka dojdzie- i doszła :evil_lol: Spadaj :eviltong: Owszem :lol: Mi też :shake:
-
[quote name='Iza.']A tez byłam :lol: Bardzo dziękuje za rosołek, miła odmiana po świątecznym żarciu - był pyszny :loveu: Jutro nigdzie nie jade, znaczy ja jadę, ale juz mały zostaje :eviltong: Oddasz przy najblizszej okazji :cool3:[/QUOTE] Nie ma za co, przekażę mamie ;) Odpocznie sobie od tego jeżdżenia :lol: Ok ok, tak tylko mówię żeby nie było, że ukradłam :evil_lol: [quote name='Iza.']Ja jeżdżę i jeżdżę, ktoś w końcu mógłby do mnie przyjechać :diabloti:[/QUOTE] O przepraszam, ja niedawno byłam! :cool3: Daj jakieś fotki z wczoraj, wybierz chociaż kilka :cool3:
-
[quote name='Dada']A tam leniuchuje, dzisiaj była u nas w odwiedzinach :p[/QUOTE] A wczoraj u nas :eviltong: Ciekawe do kogo jutro pojedzie :evil_lol: Aaa Iza, zostawiłaś u mnie spineczke Buenosa :lol:
-
Duuużo lepiej. Na niej wygląda bardzo fajnie :p
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki! I oby tylko takie dobre wiadomości tu były :) -
[quote name='evelynka']Nieprawda że brudny, nasze burki poprostu nie wyglądają dobrze w fleszu....naprawdę....albo się tak naświetlają że heja i widać tylko białą plamę, albo widać każdy szczegół lekko zabrudzony, bosko z językiem :D[/QUOTE] Dlatego napisałam, że "brudny wyszedł" a nie że brudny jest :lol:
-
[quote name='Pestka']Benko waży około 8kg. Ale sama obroża nie wyglada topornie, topornie wyglądac mogą metalowe zapiecia. Każdy ma inny gust - według mnie nie jest źle, bo myslałam, że to będzie gorzej się prezentować.[/QUOTE] No i właśnie przez te zapięcia m.in. całość wygląda topornie. Gdyby to była taśma 3cm- byłoby pewnie lepiej (chociaż wtedy zatrzask mógłby wyglądać zbyt masywnie)- ale i tak moim zdaniem 2,5cm to dla niego max. Co do gustu masz rację, ale pytałaś przecież, to mówimy ;)
-
[url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/sp1.jpg[/url] ooo takie fotki chciałam zobaczyć! :lol: :loveu: Ale Bez rzeczywiście jakiś brudny wyszedł :eviltong: ;)
-
Ile Benek waży? Mi się podobają obroże 3cm na mojej 35-kilogramowej suce ;) Benek jest za drobny. Tym bardziej, że ta "skóra" jest masywniejsza od zwykłej taśmowej obroży. Więc to nie tylko kwestia szerokości ;)
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
agaciaaa replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote name='BellaLab']ktoś skasował, ale założył nowe... [url]http://pl.zoorbit.com/dog/7139[/url][/QUOTE] No właśnie, też widziałam, tylko zapomniałam napisać. I nawet fotki podpisane.. -
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
[quote name='QQk']Ma frisbee, ale na polu to całkowicie je olewa. Ja jej rzucam frisbee a ona przynosi patyk :)[/QUOTE] Patyczkowa maniaczka! :lol: -
Ja lubie photobucketa, ale on też jest po angielsku ;) Fotosik zszedł na psy, nie ubliżając psom :evil_lol: Może spróbuj tu [url]http://pl.tinypic.com/[/url] to jest po polsku i można wrzucać fotki nie mając konta, ale tylko jedną fotkę naraz można :cool3:
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00452.jpg[/url] suuuper! :p [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0059.jpg[/url] piękna koleżanka :loveu:
-
[quote name='Aga K']czyli przez imageschacka czy jakos takl ? czy jak inaczej prosciej mozna ?[/QUOTE] Nic mi nie wiadomo o prostszym sposobie ;) Ja wstawiam tak jak zawsze, z photobucketa, bo akurat tam mam konto ;)
-
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/1-17.jpg[/url] szaleństwo :lol: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1922.jpg[/url] fajniutka ta koleżanka :loveu:
-
Cześć:multi: U mnie literki są normalnej wielkości :cool3: I fotki też dodaję tak jak zawsze ;)