Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Allegro bardzo fajne :) Myślę, że i mail, i skrót do albumu to dobry pomysł .
  2. [quote name='Sally (od Koanka)']Jest sens, oczywiście, że jest sens, zwłaszcza gdy tamte już wygasły. Co do allegro - Boguś nie ma :( Pewnie, że to bardzo dobrze, gdyby miał, ale ja nie potrafię zrobić go ładnego... Musiałabym się porozglądać za kimś, kto by się zgodził...[/QUOTE] Na bieżąco odnawiam te, które wygasają. Ale może lepiej po prostu je skasować i porobić nowe, tylko nie wiem kiedy znajdę na to dłuższą chwilkę. No to trzeba poszukać kogoś, kto zrobi allegro, to może być dla Bogusia szansa :)
  3. [quote name='Sally (od Koanka)']Muszę Ci zrobić w czasie najbliższym ogłoszenia, Bogusidło moje kochane... Ktoś jeszcze może wspomoże? :)[/QUOTE] Ja mogę zrobić, ale na tych samych stronach, gdzie go wcześniej ogłaszałam. Tylko nie wiem, czy jest sens. I pytam po raz kolejny, bo ciągle nie otrzymałam odpowiedzi - [B]czy Boguś ma allegro???[/B] Jak nie to koniecznie mu trzeba zrobić! Tam jest bardzo duża oglądalność, dużo większa niż na tych wszystkich mniej znanych stronach z ogłoszeniami.
  4. Czy ja dobrze widze?! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/DSCN5503.jpg[/url] seniorka śliczniasta :loveu: A Pamir to już w ogóle.. powala na kolana :loveu: [url]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz027-1.jpg[/url] szczególnie z tym uśmiechem :loveu::loveu::loveu: Jaki śmieszny ten Twój tymczasik :lol:
  5. [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/DSC_0668kopia.jpg[/url] ale jej ślicznie w tej obróżce! :loveu: tak ogólnie to mi się ten wzorek jakoś strasznie nie podoba, ale na Milce wygląda suuuper :p
  6. Ja oczywiście Cynię poogłaszam, tam gdzie Demi ogłaszałam ;) Tylko do tekstów talentu nie mam, więc liczę na Ciebie Lucyna :) Biedna ***kas, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!
  7. U mnie w nocy -24 było :diabloti: Kto mnie przebije? :evil_lol: [url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/DSCF0112.jpg[/url] piękne zdjęcie! :loveu:
  8. Iza!!! - krakvet albo allegro, chyba najtaniej, a przy dużym worku przesyłka gratis. Cioteczki, a może by tak jakiś tekst dla Kusego skombinować? To bym go trochę poogłaszała, co? On chyba nie ma nigdzie żadnych ogłoszeń..
  9. Coś ***kas tu ostatnio nie widać.. ciekawa jestem, czy był choć jeden telefon o Demi... Cioteczki, trzeba się wziąć do roboty! ;) Nie ma co już czekać z ogłoszeniami dla Cyni, [B]potrzebny tekst![/B] I jeszcze jedno - allegro dla obu dziewczyn koniecznie. Ja nie potrafię, więc kogoś trzeba poprosić. [B]Czy ktoś z tu obecnych może zrobić allegro?[/B]
  10. Ale cudeńko :loveu::loveu::loveu:
  11. agaciaaa

    bzik

    Gratulacje!!!! :p [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/01-1.jpg[/url] widzę, że Bezik razem z pancią się uczy do sesji :lol:
  12. Super zaprzęgowy Masaj :p I filmiki fajne, ale on śmiesznie skacze po tym śniegu :lol: [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/410215/00000012.jpg[/URL] :loveu::loveu:
  13. Żabciu trzymaj się cieplutko :calus: I ucałuj ode mnie Kamcia :p
  14. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC03950.jpg[/url] super :loveu: Fajnie, że TZ adoptuje psiaka, ciekawa jestem bardzo tego rudzielca :)
  15. [quote name='jamor']Demi ma nowe zdjęcia w albumie. korzystać[/QUOTE] Dziękujemy, ukradnę do ogłoszeń :p Ale ślicznota z tej naszej Demi :loveu: [IMG]http://images35.fotosik.pl/106/36adf22ad0e24b26.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/248/8963be1ccb87d42f.jpg[/IMG]
  16. .............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz017-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz020-6.jpg[/IMG]
  17. ................ [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz012-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-5.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Cieplutkaa.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz082-3.jpg[/URL] Oiaaa . :loveu: Aa tak btw . widze, ze kolekcja obrozek rosnie .. Można gdzies zobaczyc całe Twoje zbiory ? :razz:[/QUOTE] Kolekcja od dłuższego czasu już nie rośnie ;) Specjalnie dla Ciebie znalazłam fotki, wprawdzie są z grudnia 2008, ale doszły nam od tego czasu tylko jedne szelki i flexi ;) i "odeszły" dwie smyczki, czerwoną oddałam, a czarna w łapki zakończyła swój żywot:cool3: Wszystko: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz871.jpg?t=1264331910[/URL] Same obróżki: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz859.jpg?t=1264331910[/URL] [quote name='jamnicze']Wygląda jakby lekarstwo jakieś dostała [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-4.jpg[/URL] A zimą to normalne, że każdy nieco tłuszczyku przybiera (ze mną włącznie - hi, hi), ale zobaczycie jak nasza modelka poszaleje latem, to nie jedna jej talii pozazdrości :)[/QUOTE] No większości i ludzi i psów trochę tłuszczyku zimą przybywa ;) Wiosną i latem Sara ma przede wszystkim więcej ruchu, teraz ciężko wychodzić na dłużej przy -20 :roll: [quote name='Izabela124.']Cześc wam :)[/QUOTE] Cześć Iza :) [quote name='Pusiakowa']Sarciowe zamarzły. :diabloti:[/QUOTE] Jeszcze nie, ale niewiele brakuje :shake: :evil_lol: [quote name='*zaba*']Pieknota !!!!!!! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz024-2.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za komplement :p [quote name='wiki4']Hejka Sarunie :p[/QUOTE] Cześć :) [quote name='anetta']Oo jaaa, wygląda jakby pakowała w dzien i noc :evil_lol: I do tego brała prochy, między pakowaniem. Pudzianek :loveu::evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-3.jpg[/URL] Agaciaa, nie martw się, przyjdzie wiosna, lato i Sarcia będzie jak ta lala :loveu::loveu::loveu: Mi sie też przytyło :oops: :eviltong:[/QUOTE] No i się wydało, że Sara na sterydach...:diabloti: :evil_lol: No taką mam nadzieję, wiosną czy latem jest dużo łatwiej spalić te nadprogramowe kalorie :lol: [B]Zaspana, słoneczna Sarcia ;)[/B] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/IMG]
  19. [quote name='gops']swietne zdjecia! sliczna Sara :)[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='Marta_Ares']przesadzacie troszke z tym tluszyczykiem u Sary..... [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz064-2.jpg[/URL] hehe, sliczna :)[/QUOTE] No właśnie, to samo wcześniej napisałam ;) Dzięki ;) [quote name='Pusiakowa']a ty to nie lepsza. :diabloti: Sarcia się na mnie nie obrazi, bo ona mnie koffcia, loffcia i w ogóle. :diabloti:[/QUOTE] Ale ja tak mogę :diabloti: Oczywiście, że tak, ale nie wiem, czy jest się z czego cieszyć- ona wszystkich kocha :evil_lol: [quote name='Infortune.']Pamiętajcie też o budowie Sary, ma małą głowę a dośc dużą katę (przynajmniej sądząc ze zdjęć ;)) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz067-6.jpg[/URL] Widzisz, znowu trzyma na środku, to chyba nie było chwilowe, Sara to mądra dziewczynka :loveu: :diabloti:[/QUOTE] Tak, tak, klatę ma sporą, a główka nieco przymała wyrosła :lol: Bo to fotki z tego samego spaceru, więc jeszcze trwało to chwilowe olśnienie :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Heejka waam :D Pamiętacie nas jeszcze ? ;P pozmieniało się tu dużo i niczego nie ogarniam ;P ledwo co wasz temat znalazłam a do swojego się pewnie nie dokopie ;d haha a najlepsze że zawsze jak tu wpadne co pare miesięcy to u Ciebie zawsze są nowe foteczki :D widzę że Sarka nadal taki sam cielak jak był :D taki pięękny cielak rzecz jasna :) a i nie wiem gdzie są emotki ;d pzdr ;)[/QUOTE] Oooo, cześć Oliwka :multi: No raczej, jak mogłybyśmy zapomnieć :loveu: :eviltong: A no pozmieniało się, i to póki co niewiele na lepsze :cool3: ale da się przyzwyczaić :lol: No z Twoją częstotliwością wpadania tu, to byłoby dziwne jakbyś na żadne fotki nie trafiła :evil_lol: Emotki są w opcjach zaawansowanych odpowiedzi. Buziaki :p [quote name='as_kate']Jeśli uważacie, że Sara jest przy tłuszczy, to Lakuta nie widzieliście :crazyeye: Zgrabiacha w porównaniu ;)[/QUOTE] Nie zauważyłam, żeby Lucek była przy tłuszczyku :cool3: aż się bardziej przyjrzę ;)
  20. A co tu tak cicho? ;) Jak się dziś miewa Cynia?
  21. Cieplutkaa ja bym dla Lary brała conajmniej 2,5 cm. A ten rogz ma tylko 2,0, ale jak uważasz, w sumie na Larze nie wiem jakby to wyglądało ;) Ten czarny wygląda fajnie i szybciej bym brała dla Lary czarny we wzorki, niż ten blady róż z rogza. Ale na żywo to wszystko trochę inaczej wygląda, więc ciężko tak ocenić czy będzie pasowało ;)
  22. Ooo chałka, ja mam bagietke :lol: Jakąś serię pieczywa stworzyli, czy jak? :evil_lol: [quote name='sonia25']Super są takie zabawki dla pupili...coraz częściej i więcej pojawia się na rynku... jeśli chodzi o mnie to ja bardzo lubię wszystkie piłki, gryzaki, patrzcie jaki fajny gryzak znalazłam ostatnio [URL]http://www.delazoo.pl/prod_id_3380.html[/URL] bardzo mi się podoba;) A wam???[/QUOTE] Mam taką zabawkę i moja suka bardzo ją lubi :p ale nie używamy jej jako gryzaka (bo już dawno by jej nie było..), bawimy się nią tylko razem.
  23. Ja stawiam na fioletowego EzyDoga :p
  24. Trzymam kciuki za Cynię i przesyłam ciepłe myśli ;)
  25. Ooo to już w środę sterylka, jak szybko minęło! ;) Oczywiście będę trzymać kciuki. W takim razie można już będzie ruszać z ogłoszeniami Cyni. Zdjęć jest mnóstwo, tylko tekst by się przydał. Cioteczki, która chętna coś stworzyć?
×
×
  • Create New...