-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Kochani są już bannerki, także proszę się częstować :) mniejszy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE"][IMG]http://i48.tinypic.com/2zg9fsh.png[/IMG][/URL] i troche większy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE"][IMG]http://i47.tinypic.com/29x915k.png[/IMG][/URL] Bannerki są podlinkowane. Natalijo wstaw do pierwszego posta, to nie trzeba będzie szukać jak stron przybędzie ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, jeśli nie interesujesz się fotografią, a chcesz po prostu trochę lepszy aparat to lustrzanka jest bez sensu. Za droga, za duża, za ciężka no i nie będziesz wykorzystywała jej możliwości, więc po co? ;) Lepiej kupić jakiś lepszy, trochę bardziej zaawansowany kompakt - a jaki to zależy głównie od tego, jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja używam [url]http://photobucket.com/[/url] -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Już poprosiłam o bannerek, tylko pewnie będzie trzeba troszkę poczekać ;) -
strasznie monotematyczne te fotki....:lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-6.jpg[/IMG] CDN
-
.................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania&Fibi']Najśliczniejsza! :):) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] Pozdrawiamy![/QUOTE] Dziękujemy, widzę że Sarcia na tej fotce wielu osobom się podoba ;) [quote name='Aga K']Wita,my sie :buzi:[/QUOTE] Hej Aga :multi: [quote name='Asiaczek']Zabierz ode mnie to zielone, bo... zagryzę! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Dokładnie :lol: [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/URL] - Sara z cygarem. Pozdrówka[/QUOTE] Duże to cygaro :lol: [quote name='Izabela124.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-5.jpg[/URL] ha ha jak zwykle patyk większy od Sary :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz165-1.jpg[/URL] widać, że ubranko wcale jej nie przeszkadzało w bieganiu [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz030-4.jpg[/URL] to moje i nikomu nie oddam[/QUOTE] Taaa, jak tylko uda jej się znaleźć takiego badyla, to już nie chce żadnego innego :lol: [quote name='Aga&Ganja']Jak sarenka... ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-5.jpg[/URL][/QUOTE] W końcu podobnie się nazywa...:lol: [quote name='Pusiakowa']Bry ! :) .[/QUOTE] Cześć, ale masz fajny numerek posta :lol: Widzę, że okrągła stronka nam stuknęła :p Mam trochę marnych fotek z wczoraj :cool3: słoneczka coś ostatnio nigdzie nie widać :roll: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pusiakowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] piękna. :loveu:[/QUOTE] Dzięki. [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-2.jpg[/URL] mixujemy : D[/QUOTE] :D [quote name='Marta_Ares']ale swietnie wyglada z ta bagietka:evil_lol: :loveu: :loveu: [/QUOTE] Pasuje jej :evil_lol: [quote name='QQk']Hej! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] - cudna dziewczynka[/QUOTE] Dziękujemy. [quote name='Aga K'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/URL] hahaha :grins: papierosek :grins: buuuuziam Ciem :buzi: miiiiziam Sarcie ;)[/QUOTE] Sarcia niepaląca :lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Świetne[/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2dtao38.jpg[/IMG] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-5.jpg[/URL] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL][/QUOTE] Dzięki. [quote name='Bzikowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-3.jpg[/URL] tutaj wyszła super, głowa się wydaje taka szlachetna :lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-4.jpg[/URL] jaki preceeeel z ogona :loveu:[/QUOTE] Taa, wydaje sie :evil_lol: Ogon zawsze tak zakręca na końcu :lol: [quote name='jamnicze']Widać podpasywała ta bagietka Sarci :) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-2.jpg[/URL] A sweterek sama dziergałaś? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz175.jpg[/URL][/QUOTE] Baardzo podpasowała :p Sweterek zrobiła mi babcia, dobrych parę lat temu ;) [quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-2.jpg[/URL] Nigdy nie wiadomo gdzie co jest :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Widzę, że nie tylko ja jeszcze nie śpię ... [/COLOR][/B][/QUOTE] Ja ostatnio kładę się w dość późnych godzinach ;) [quote name='Anetka83'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] Piękna jak zawsze :loveu::loveu::loveu: witamy po długiej nieobecnoscic :oops::oops::oops::loveu:[/QUOTE] Witamy Anetko i dziękujemy za miłe słowa :loveu:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
No to super jeśli można tak szybko zrobić sterylkę :) Właśnie odnawiałam gumtree ogłaszanych przez siebie psiaków, więc zrobiłam też nowe dla Demi - z nowymi fotkami (od Jamora ukradłam) i z kontaktem do ***kas [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Demi-mloda-suczka-mix-owczarka-belgijskiego-W0QQAdIdZ178651896[/URL] Na więcej ogłoszeń będę miała czas chyba dopiero po weekendzie, ew. w niedziele wieczorem. Można by poprosić ładnie Jamora, żeby zrobił Demi jeszcze jakieś fotki, przydałyby się do ogłoszeń. -
Świetne wiadomości :) Żeby jeszcze Sabci się udało.. mam nadzieję, że pani coś wypadło i dlatego się nie odzywa.
-
tu comfort 8m [url]http://allegro.pl/item865222562_smycz_flexi_comfort_long_m_8m_linka_50_kg.html[/url] tu classic, tylko że niby 7m [url]http://allegro.pl/item869300657_flexi_smycz_automat_classic_long_3_large.html[/url] Ja mam classic i ma 8m, ale może to jakaś starsza seria czy coś takiego ;)
-
[quote name='hecia13']A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?[/QUOTE] Są, sama taką mam :)
-
Aż mnie kusi, żeby kupić tą flexi z allegro.. ale na razie mam inne wydatki, więc póki co będziemy dobijać starą :lol: Marmara to dokładnie tak jak ja- też mam flexi od kwietnia i używam non stop. Od tamtej pory użyłam zwykłej smyczy ze 2-3 razy, i to tylko jak była taka konieczność- np. szłam z psem do babci i wiedziałam, że wracać z nią będzie ktoś inny- bo ja rodzince nie pozwalam używać flexi :lol: Moja suka też ma zrywy, głównie do kotów, a smycz ciągle cała (a kupiłam ją używaną!), czasem sie tylko troche zacina, ale ogólnie jest super.
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']To może jakiś tekścik do ogłoszeń Demi ...[/QUOTE] No właśnie, chyba przydałby się nowy.. tamten już się mógł opatrzyć ;) Nowe fotki, nowy tekst - nowa szansa na dom ;) -
[url]http://img9.imageshack.us/img9/1955/obr2y.jpg[/url] haha genialnie wygląda :evil_lol:
-
[quote name='gops']tak nowa :) od zcasu do czasu sa takie aukcje an allegro ze ktos wystawia kolo 10 nowych flexi roznych rozmiarem i kolorem bo bardzo niskiej cenie[/QUOTE] To chyba widziałam tą aukcję. I sie właśnie zastanawiałam, czy rzeczywiście w tej samej cenie są 1 i 3 :cool3: bo to dziwne troche, normalnie flexi dla dużych psów są dużo droższe ;)
-
Ja też trafiłam na okazję, na bazarku swoją flexi kupiłam :) [quote name='gops']osttanio za 35zl kupilam flexi maxi na tasmie ktora kosztuje kolo 70 :)[/QUOTE] O rany, to naprawde tanio! Ale nowa ta flexi, czy używana?
-
Ja takich problemów nie mam ;) poza tym tak jak pisałam- nie pozwalam psu w mieście odchodzić na te 8m. Jak ktoś może sobie pozwolić na pięć różnych flexi- to super ;) Ja mam tylko jedną i świetnie sobie z nią radzę w każdych okolicznościach.
-
[quote name='gayka']własnie mam ten problem , jamnik jak poczuje zew natury to koniec!! niestety nie znajduję 8 m taśmy do 20 kg, są tylko linki, masz linkę czy taśmę??[/QUOTE] Mam linkę, na początku miałam pewne obawy, ale spisuje się super! Dla jamnika na pewno będzie ok, moja suka waży jakieś 35kg i mimo niejednego solidnego zrywu flexi świetnie się trzyma :p (oczywiście mam tą do 50kg). [quote name='gops']dla mnie 8m to za duzo w miescie , mam taka smycz ale uzywam tylko na wsi jak nie moge psa puscic na polach (ma silny instynkt pogoni )[/QUOTE] A ja nie widze problemu, przecież flexi ma blokade :eviltong: jak ide z psem w mieście, to używam ok. 2 metrów smyczy, i tyle ;)
-
To już? :crazyeye: Stooo lat Cynamonku, żeby Cię pancia zawsze mocno kochała, zabierała na długie spacerki i dawała pyszne przysmaczki :lol: i co tam sobie jeszcze wymarzysz :p :new-bday::new-bday::new-bday: Tebusa wygłaskaj ode mnie solenizanta :loveu: