-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
[B]Spełnienia marzeń kochana! :Rose: i w ogóle wszystkiego naaaj z okazji urodzin! :loveu: [/B]Mam nadzieję, że hucznie świętowałaś :lol:
-
Nie wiem jak jest z odwracaniem, ja mam zawsze fotki poodwracane. Kolejną fotkę ładujesz tak samo, klikasz na "Upload images & wideos". Możesz wrzucać naraz do 60 fotek, więc zamiast wrzucać po 1, zaznacz od razu kilka które chcesz wrzucić ;)
-
Odpisałam na pw ;) [quote name='Aga K']a tam mozna jakos w ten album zagladnac jakie fotki sie juz dodalo ???[/QUOTE] Tak, jak po wrzuceniu fotek klikniesz na "return to album" czy coś takiego, to wtedy widzisz swoje fotki ;) Noo widzę, że się udało :p Super Spajkowe rozpłaszczone fafelki :loveu:
-
[url]http://i48.tinypic.com/2dgmkgi.jpg[/url] super Dinduś :loveu: Że też chce wam się tak rano po ciemku chodzić ;) podziwiam :lol:
-
[quote name='Martens']Na 2010 raczej nie planujemy, chyba że będzie inaczej :eviltong: Ale za rok, jak już gówniarz podrośnie i będzie się ładnie pokazywał, to nawet na pewno się skusimy ;)[/QUOTE] No to szkoda, ale liczę w takim razie, że Was poznam w 2011 ;) No chyba, że się do Wawy wybiorę :lol: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/IMG_4044.jpg[/url] ojej, jakie biedne dziecko :shake: No ta pozycja wystawowa to mu tak średnio idzie :evil_lol: ale macie jeszcze czas ;)
-
[IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz026-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz030-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz031-5.jpg[/IMG] I to by było na tyle ;)
-
[quote name='Iza.']Jak ja ci zazdroszczę tego spaceru :placz: My teraz nie spacerujemy, ani z małym ani z Luną. Co najwyżej tylko u siebie na podwórku. Kulki się robią dzieciakom na łapach i brzuchu straszne, no i dodatkowo te strzały :shake: Buenos ma to w doopie, ale Luna boi się okropnie i boje się z nią wyjść gdziekolwiek. Także my spacerki mamy na jakies 1,5 tyg z głowy, dobrze, ze jest podwórko zabaweczki i patyczki :eviltong:[/QUOTE] No z tymi kulkami to lipa, kup szybciej Buenosowi kombinezon :cool3: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Witamy się ..[/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/f3cdwm.jpg[/IMG] Ja mam to samo z Dindkiem. Strasznie panikuje i już od wczoraj zaczęli strzelać ... Jeden wielki kłopot :mad: Dzisiaj popołudniu wyszedł na spacer, ale tylko przed blok bo ktoś rzucił petardę blisko niego i tak spanikował, że zaczął targać do domu :diabloti: Aż się boję co to będzie w Sylwestra :crazyeye:[/QUOTE] Cześć :multi: Od wczoraj? U nas już od tygodnia, jak nie lepiej, słychać strzelanie :roll: A nie dajesz mu w sylwestra jakiś tabletek? Jeśli mooocno wtedy panikuje, to może warto o tym pomyśleć :cool3: Ok, gadanie gadaniem, ale fotek mam sporo więc czas coś wstawić :lol: Poniedziałkowe fotki ze spacerku z Izą i Buenosem, niewiele i kiepskie, bo pogoda nie za piękna była ;) a potem zaczął straaasznie padać śnieg i po jakiejś godzinie wszędzie już było biało :cool3: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz001-4.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-5.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_kate']a czy ktoś złożył jakąś petycję czy coś?? ;p CHociaż jeśli nie będzie się tak ciągle wiesezać, to jestem nawet za tym ;) tylko bardziej to zniebieszczyć :cool1:[/QUOTE] Gdzieś tam widziałam wątek z niby petycją o powrót starej dogo- ale jak dla mnie to kompletnie bezcelowe i pozbawione sensu działanie - admini i tak zrobią tak jak im się będzie podobać. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/400099/00000004.jpg[/url] noo nareszcie jest Lucek :loveu::loveu: fajny kubraczek ma :p
-
[quote name='Martens']No to co? Focisze dajemy? :p[/QUOTE] Sie głupio nie pytaj, tylko dawaj :diabloti: A do Białegostoku na międzynarodówkę się wybieracie? Wiem, że to odległe dość mocno plany :lol: Ale w miarę blisko macie, a ja bym Was baardzo chętnie poznała :p Zazdroszczę znalezienia fajnego weta :) U mnie to chyba takich nie ma, do tej pory miałam dość dobre zdanie o swoim wecie (oczywiście jak na prowincjonalne warunki:evil_lol: bo z poważniejszą sprawą nawet bym do niego nie szła..) ale ostatnio słyszałam o nim nieciekawą historię :shake:
-
[quote name='Martens']To współczuj nam, bo u nas Barył może normalnie zrobić kupę i pobiegać tylko ok. 7 rano, kiedy bachory jeszcze śpią... Pozostałe wyjścia to siku obok klatki i modlitwa, żeby nikt nie strzelił przed sikaniem albo w trakcie... W domu po wymianie okien już tak mocno nie reaguje, nawet leży na posłaniu zamiast pod biurkiem, ale jak otworzę okno, to koniec :roll: P.S. Ja tam bardzo lubię, jak ktoś pisze coś więcej w galerii, a nie tylko fotki i pół zdania ;)[/QUOTE] No to współczuje.. tym bardziej, że to strzelanie zaczyna się dużo przed sylwestrem, a i zaraz po nim się raczej nie kończy :shake: A tu jeszcze taka ciekawostka ode mnie, jakie gówniarze mają pomysły- cytat z galerii Bzikowej, bo tam to pisałam: [quote name='agaciaaa']Mnie też to straszliwie wkurrrr... wprawdzie Sara na podwórku nie zwraca uwagi na huki (tfu, tfu), ale mnie osobiście strasznie to działa na nerwy. A dzień przed wigilią miałam miłą przygodę- wychodziłam wieczorem do sklepu, jak już byłam na samym dole klatki schodowej, jacyś gówniarze otworzyli drzwi i rzucili mi petardę prosto pod nogi :angryy: nawet nie miałam jak ich opier*** bo uciekałam od tej petardy, coby mi nóżek nie poharatało :shake: :angryy:[/QUOTE] PS. Ja też lubię, choć sama niewiele piszę ;) zwykle jak się rozpisywałam, nikt nie zwracał na to uwagi- a sama do siebie pisać nie lubię :evil_lol:
-
[quote name='Bzikowa']Bez odkąd boi się wystrzałów, ma też lekkie obawy przed grzmotami jak jest burza. W końcu i to huk i to huk. Jedno głupie dziecko i mam już psa, który nie w każdej sytuacji może normalnie funkcjonować:angryy: Tak, przede wszystkim należałoby znaleźć rodziców i im milutko wytłumaczyć żeby pilnowali swoich 'kochanych pociech' :p Ja to w ogóle dzieci średnio trawię a już takie to brrr. Oj zgadzam się z tym, że w sumie jak dzieci mają być normalne jak mają idiotów za rodziców...[/QUOTE] To niedobrze, ale jeśli to tylko lekkie obawy, to jeszcze pół biedy.. Sara jak jest burza trzęsie się jak galareta :shake: a na wystrzały nie reaguje, no chyba że w domu usłyszy że gdzieś niedaleko strzelają- wtedy leci do okna i drze mordę ale to w sumie standard :lol: na większość dziwnych/głośnych odgłosów tak w domu reaguje :roll: na podwórku reakcji zero, ew. zwrócenie uwagi, nasłuchiwanie itp ale raczej bez lęku (zależy w sumie co to za dźwięk). Żebym znała te dzieciaki, to bym się chętnie z wizytą do rodziców wybrała :diabloti:
-
[quote name='Bzikowa']Wydawało mi się, że tu pisałam... Ale tu się fotki pojawiają z taką częstotliwością, że nie nadążam :D [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz109-4.jpg[/URL] Sara sharpei :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz125-2.jpg[/URL] widzę, że ma ten sam problem co mój pies, sto razy łatwiej byłoby złapać za środek patysia, ale niee, kto by na to wpadł :evil_lol:[/QUOTE] No ostatnio coś mnie wzięło na focenie :lol: :evil_lol: No fakt :evil_lol: na tej fotce jeszcze nie jest tak źle, ale na innych to w ogóle przy samym końcu trzyma :evil_lol: i się dziwi pieseczek że nie da rady badylka nieść :diabloti: [quote name='Infortune.']Eee, wg mnie Sara nie wygląda na grubą, figurę (patrząc na zdjęcia) ma niezłą, po prostu ma za małą głowę w stosunku do reszty ciała. :diabloti: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz106-2.jpg[/URL] Ten zaśnieżony nosek jest świetny :loveu:[/QUOTE] Haha, z tą głową to ja już dawno tak stwierdziłam :evil_lol: Ale faktem jest, że przytyła trochę ostatnio, wcześniej miała fajniejszą figurę ;) Dzięki, też go uwielbiam :loveu: Wróciłyśmy właśnie ze spacerku, uwielbiam wychodzić z psem w taką pogodę - sporo śniegu, ok. 0 stopni tak na oko (słońce świeci więc termometr kłamie) no i słoneczko co jakiś czas wygląda :loveu: Sarcia też dziś wyjątkowo grzeczna, wzięłam na łąkę bagietkę i bawiłyśmy się nią praktycznie calutki czas (a raczej rzadko się zdarza żeby cały spacer była skupiona na mnie i zabawce- aż się zmęczyłam tym szarpaniem, rzucaniem itp :lol:). A propo strzelania (bo to ostatnio temat na czasie;)) - co chwilę było słychać huki, a mieszkam w małej mieścinie, więc wyobrażam sobie co się dzieje w większych miastach. Sara kompletnie nie zwracała na nie uwagi :loveu: Ale współczuję wszystkim, których psy się boją- z takimi mocno bojącymi się pewnie zupełnie nie da się teraz chodzić na spacery, nie mówiąc już o spuszczaniu ze smyczy :shake: [SIZE=1]Się rozpisałam, ciekawe czy w ogóle ktoś to przeczyta :evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz099-4.jpg[/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]ślicznotka[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Pusiakowa']hej :):) . co tam u was?.:D ucałuj Sarcie ode mnie. :loveu:[/QUOTE] Hej, u nas po staremu ;) Właśnie się wybieramy na spacerek :p
-
[url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/IMG_3967.jpg[/url] miny to on robi genialne! :lol::lol:
-
Na fotosiku są teraz jakieś limity, jak przekroczysz to musisz zapłacić żeby dalej móc fotki wrzucać.. jak dla mnie bez sensu, są fajne darmowe stronki, więc fotosika olałam. Jakiś czas temu zrobiłam dla Asiaczka instrukcję zakładania konta na photobuckecie, zobacz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele?p=13583649&viewfull=1#post13583649[/URL] Może się teraz odrobinkę różnić, bo trochę zmienili wygląd strony ostatnio, ale to są naprawdę niewielkie zmiany, więc powinnaś dać radę ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dojechaliście już pewnie :cool3: jak znajdziesz chwilkę, to odezwij się, daj znać jak mijają pierwsze chwile w nowym miejscu ;) I ucałuj zwierzaki ode mnie :p -
[quote name='Bzikowa']To się ciesz, że nie zwraca uwagi i uważaj... Bo czasem jedno niemiłe zdarzenie może pozornie pewnemu siebie psu zostawić ślad w psychice na zawsze, tak jak było z Bezikiem. :crazyeye: To się naprawdę mogło źle skończyć! Matko, ja na Twoim miejscu bym chyba gówniarzy dorwała i się nie powstrzymała,zwykle nie mam silnej woli jeśli chodzi o opieprzanie ludzi jak mnie coś wkurzy... Wtedy 2 lata temu jak ten bachor rzucił petardę blisko nas z Bezikiem to tylko dlatego nie opieprzyłam dzieciaczków , że byłam zbyt zajęta przerażonym psem ale normalnie nie darowałabym:angryy:[/QUOTE] Wiem, wiem, bo miałam tak z burzą :shake: No mogło, mogło... Uwierz mi, byłam tak wściekła że jakbym ich dorwała, to pewnie nie skończyło by się tylko na słownym opieprzu, bo ja nerwowa jestem. Ale "instynkt" (:lol:) mi kazał uciekać z powrotem na schody, więc w przeciwnym kierunku. Jak już huknęło i wyszłam z klatki to tych debili oczywiście już nigdzie nie było. [quote name='Bzikowa']Rodzice mają gdzieś albo są przekonani, że dzieciątka się grzecznie bawią w berka:p[B] A potem jest rozpacz jak dzieciaczkowi rączki pourywa ...[/B] Kurnia no, nie pilnowali to ni ma rączek:shake: Ja nie wierzę, że to są 'nieszczęśliwe wypadki'.[/QUOTE] Dokładnie to samo sobie pomyślałam.. Kto ma tych dzieci pilnować, jak nie rodzice, kto ma je nauczyć używać mózgu? :shake: Tak jak zbyt wielu kretynów ma psy, tak samo często idioci mają dzieci...
-
[url]http://img42.imageshack.us/img42/8179/p1016268.jpg[/url] jakie to maleństwa przy Szarku :p [url]http://img24.imageshack.us/img24/1957/p1016420.jpg[/url] genialne :evil_lol: [url]http://img300.imageshack.us/img300/3748/p1016775.jpg[/url] i to bardzo fajne :loveu:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Iza.']zawsze musisz mnieć takie zdanie jak ja :shake::loveu::evil_lol:[/QUOTE] Niee, to Ty masz takie jak ja :shake: :diabloti: [URL]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19793.jpg[/URL] wyglądają pyyyysznie :p [URL]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz19798.jpg[/URL] hahaha padłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sąsiadka mi się baardzo podoba :loveu: [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0014-2.jpg[/url] tylko gdzie jest jej głowa? :evil_lol: