-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']agaciaaa na podstawie allegro można robić ogłoszenia Cyni, jeśli możesz i masz czas to bardzo proszę[/QUOTE] Wiem, wiem i oczywiście zrobię, jak obiecałam :) tylko potrzebuję na to dłuższej chwili, na pewno znajdę ją w tym tygodniu tylko nie wiem, którego dnia dokładnie ;) -
Dopiero dotarłam z gratulacjami ;) Wieeeelkie gratulacje!!! Szczególnie dla Jumy i dla Serka za bardzo udany debiut :) [url]http://img3.imageshack.us/img3/6197/resizeofimg5446.jpg[/url] maluchy się chyba zmęczyły :lol: a swoją drogą fajnie muszą grzać takie małe termoforki ;) na zimowe mroźne wieczory jak znalazł :lol:
-
.............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz012-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-6.jpg[/IMG]
-
Ze względu na taką a nie inną pogodę, dawno już nie brałam aparatu na spacer :cool3: Mam już serdecznie dosyć tych mrozów :shake: Sara chyba też, marznie bidulka, co chwilę łapki podnosi albo kuleje...:roll: Mam tylko jakieś łóżkowe fotki [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz002-3.jpg[/IMG] sierotka :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cieplutkaa.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Jaka pięknota .. :loveu::loveu: A kolekcja baardzo fajna .. :razz:[/QUOTE] Dzięki :p Kolekcję bym bardzo chętnie powiększyła, ale póki co się powstrzymuję...:lol: [quote name='Infortune.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Jej wzrok zdecydowanie mówi "Patrzcie i podziwiajcie jaka jestem piękna i mądra" :cool3:[/QUOTE] Taaa, nie ma to jak skromność :loveu: [quote name='Iza.']jaaaasne :diabloti::evil_lol: A no to ok, już się bałam, ze psa zaniedbujesz i trzeba TOZ nasłać :evil_lol: To czekam w tak razie na koniec tej Twojej sesji :cool3: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-3.jpg[/URL] Kolor kanapy pod Sarciowe futro dobrany :cool3::evil_lol: [LEFT][INDENT] [URL="http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg"] Oj z tym drugim bym tak nie przesadzała :diabloti: Żartuję :evil_lol::evil_lol: [/INDENT][/LEFT] [/QUOTE] No serio, jak jej podsuwam piwko, albo coś mocniejszego pod nos, to odwraca łeb :diabloti: No coś Ty, jakbym mogła :lol: Ciekawe tylko czy te masakryczne mrozy się do tej pory skończą :cool3: No oczywiście, w moim pokoju tak samo :lol: Dobrze, że chociaż jej urody nie kewstionujesz... :roll: :diabloti: [quote name='Izabela124.']Super domowe fotki i jak fajnie łapki jej zwisają[/QUOTE] Chyba za mała kanapę mamy na Sarciowe długie łapska :lol:
-
[quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz020-6.jpg[/URL] świetnie wyszła![/QUOTE] Dzięki :p [quote name='as_kate']tego się nie da nie zauważyć :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Pani domu ^^[/QUOTE] Oj nie przesadzaj, nie jest źle ;) Hihi :lol: [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Cóż za arystokracja :loveu:[/QUOTE] Ona tylko udaje :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina']taaak, odkryłam emotki:multi::cool3: ale ogólnie to jeszcze nowego dogo nie ogarniam i mi się to nie podoba:roll::cool3: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-5.jpg[/URL] jeej tylko usiąść i namalować obraz:loveu::loveu:[/QUOTE] Musisz spędzać tu więcej czasu, to się przyzwyczaisz :eviltong: :lol: Chcesz nam namalować? :loveu: [quote name='anetta']O jeżu, jaka mina :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/URL] wygląda jakby ktoś ją przyduszał :evil_lol:[/QUOTE] Zmęczona życiem...:evil_lol: [quote name='*zaba*']Piekne te sloneczne fotencje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='QQk']Dobry! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-5.jpg[/URL] - wygląda jak taki wielki szczeniaczek ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] - tu też [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/URL] - Sara po niezłej imprezie[/QUOTE] Dobrze, że dodałeś "wielki" do tego szczeniaczka :lol: A na tej ostatniej fotce rzeczywiście wygląda jak na kacu :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
No to trochę witaminek, dobre jedzonko i będzie ok. Podobno galaretka z kurzych łapek jest super na stawy, może też warto spróbować? :) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Rzeczywiście, jak sie tak przyjrzałam to na tej fotce [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04229.jpg[/url] ma łapkę jakoś mocno wygiętą, tą lewą. Mam nadzieję, że to nic poważnego. A chudości zupełnie po nim nie widać, pewnie dlatego że ma dużo futerka ;) -
[quote name='as_kate']Niesamowite, że miałaś tyle cierpliwości ;) Gratuluję i dziękuję ;) Oj, jest grubciawa. We wrześiu ważyła 23-24kg, teraz waży 27 i to tylko dlatego, że już schudła. Powinna mieć wcięcie, wyczuwalne żebra oraz zaznaczoną talię, a jest taki jednolity baleron :evil_lol: Prima balerona :evil_lol:[/QUOTE] Trochę czasu mi zeszło, ale to nic, dużo fajnych fotek widziałam ;) Hihi baleronik jak już :lol: Na fotkach wygląda ok, z moim salcesonem jest gorzej :evil_lol: ale Sarcia to ogólnie trochę wyższa kategoria wagowa :D
-
[url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/18-49.jpg[/url] fajny ten nowy kubraczek :) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/23-38.jpg[/url] czy to aby na pewno zjadliwe? :lol:
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
[quote name='Izabela124.']U mnie było -26[/QUOTE] U mnie koło 5 rano było też -26, przynajmniej moja mama tak twierdzi, ja o tej porze smacznie spałam :lol: Prosimy ładnie o jakieś Misiowe fotki, mogą być domowe, jako że aura niezbyt sprzyjająca ;) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04186.jpg[/url] jeszcze troche... dam rade! :evil_lol: Napatrzeć się na niego nie mogę :loveu: i imię ma bardzo fajne, pasuje do niego ;) -
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378790.jpg[/url] jaki fajny... krokodyl? :lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378814.jpg[/url] moja ryża mordeczka :loveu:
-
Czekamy na fotki i pozdrawiamy cieplutko (na przekór tej wstrętnej zimie za oknem) :)
-
No to czekamy niecierpliwie na fotki :)
-
Heloł :multi: :loveu: [quote name='Iza.']Bo to nie była moja 18 tylko sylwester no :evil_lol: Aktualne, a przynajmniej szampana nie bedę piła :evil_lol: A co to ja les jestem ? :mad::evil_lol: wole chłopaka :loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] No ale i 18 przy okazji, w dupe powinnaś dostać :diabloti: Haha, już sie powoli wyłamujesz :evil_lol: Skoro potrzebny Ci tylko do trzymania psa, to co za różnica, czy chłopak czy dziewczyna :diabloti: A Ty tu od razu z lesbijstwem wyskakujesz :shake: :eviltong: [url]http://i50.tinypic.com/4fy0br.jpg[/url] suuuper :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/o6wgph.jpg[/url] dlaczego Buenio ma taki zarośnięty pychol? :mad: :eviltong: Niedźwiadek szalejący w śniegu super :loveu: Wycałuj futrzaki od cioci Agaci :loveu: siebie też możesz :lol:
-
[url]http://i49.tinypic.com/al6iv5.jpg[/url] lepiej sprawdzić przed wejściem do wody, czy wystarczająco ciepła jest :lol: Niech ta wstrętna zima się wreszcie skończy :placz:
-
Cześć Iza :) Ale Ola już duuuża :crazyeye: Wymiziaj Bobisia ode mnie :loveu:
-
Cześć :multi: Ale miałam nadrabiania :crazyeye: Ale muszę przyznać, że całkiem miłe było to nadrabianie :p [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/411672/00000055.jpg[/url] świetna fotka :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/411672/00000065.jpg[/url] i to - genialne :D Fajnie, że macie towarzystwo na spacerkach :) Super się dziewczyny razem bawią :loveu: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/412344/00000035.jpg[/url] jaki synchron :crazyeye: Przyglądałam się Luckowej figurze :cool3: moim zdaniem dobrze wygląda, tak w sam raz :p
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
agaciaaa replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Ooo, będziecie się ciachać niedługo ;) Daj znać, jak będzie już wiadomo kiedy dokładnie, będziemy trzymać kciuki! :) [url]http://i865.photobucket.com/albums/ab214/cieputka/kom003.jpg?t=1264026119[/url] pycholek mój kochany :loveu::loveu: -
Znowu jakoś skromnie z tymi fotkami :diabloti: A w ogóle to czeeeść :multi: [url]http://i45.tinypic.com/24dhbhk.jpg[/url] śliczniasta :loveu: ta broda to nie ruda, tylko jakaś czerwono-różowa :evil_lol: