Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Cholera, kolejny pies??!!! Ludzie, czy wyście poszaleli?! Zupełnie serca nie macie!!! Pipi, obfoć maleństwo, trzeba będzie szybko poogłaszać, póki szczeniak to większe szanse na znalezienie domu..
  2. [quote name='Lucyna']agaciaaa na podstawie allegro można robić ogłoszenia Cyni, jeśli możesz i masz czas to bardzo proszę[/QUOTE] Wiem, wiem i oczywiście zrobię, jak obiecałam :) tylko potrzebuję na to dłuższej chwili, na pewno znajdę ją w tym tygodniu tylko nie wiem, którego dnia dokładnie ;)
  3. Dopiero dotarłam z gratulacjami ;) Wieeeelkie gratulacje!!! Szczególnie dla Jumy i dla Serka za bardzo udany debiut :) [url]http://img3.imageshack.us/img3/6197/resizeofimg5446.jpg[/url] maluchy się chyba zmęczyły :lol: a swoją drogą fajnie muszą grzać takie małe termoforki ;) na zimowe mroźne wieczory jak znalazł :lol:
  4. .............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz012-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-6.jpg[/IMG]
  5. Ze względu na taką a nie inną pogodę, dawno już nie brałam aparatu na spacer :cool3: Mam już serdecznie dosyć tych mrozów :shake: Sara chyba też, marznie bidulka, co chwilę łapki podnosi albo kuleje...:roll: Mam tylko jakieś łóżkowe fotki [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz002-3.jpg[/IMG] sierotka :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz003-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-9.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Cieplutkaa.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Jaka pięknota .. :loveu::loveu: A kolekcja baardzo fajna .. :razz:[/QUOTE] Dzięki :p Kolekcję bym bardzo chętnie powiększyła, ale póki co się powstrzymuję...:lol: [quote name='Infortune.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Jej wzrok zdecydowanie mówi "Patrzcie i podziwiajcie jaka jestem piękna i mądra" :cool3:[/QUOTE] Taaa, nie ma to jak skromność :loveu: [quote name='Iza.']jaaaasne :diabloti::evil_lol: A no to ok, już się bałam, ze psa zaniedbujesz i trzeba TOZ nasłać :evil_lol: To czekam w tak razie na koniec tej Twojej sesji :cool3: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-3.jpg[/URL] Kolor kanapy pod Sarciowe futro dobrany :cool3::evil_lol: [LEFT][INDENT] [URL="http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg"] Oj z tym drugim bym tak nie przesadzała :diabloti: Żartuję :evil_lol::evil_lol: [/INDENT][/LEFT] [/QUOTE] No serio, jak jej podsuwam piwko, albo coś mocniejszego pod nos, to odwraca łeb :diabloti: No coś Ty, jakbym mogła :lol: Ciekawe tylko czy te masakryczne mrozy się do tej pory skończą :cool3: No oczywiście, w moim pokoju tak samo :lol: Dobrze, że chociaż jej urody nie kewstionujesz... :roll: :diabloti: [quote name='Izabela124.']Super domowe fotki i jak fajnie łapki jej zwisają[/QUOTE] Chyba za mała kanapę mamy na Sarciowe długie łapska :lol:
  7. [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz020-6.jpg[/URL] świetnie wyszła![/QUOTE] Dzięki :p [quote name='as_kate']tego się nie da nie zauważyć :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Pani domu ^^[/QUOTE] Oj nie przesadzaj, nie jest źle ;) Hihi :lol: [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] Cóż za arystokracja :loveu:[/QUOTE] Ona tylko udaje :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina']taaak, odkryłam emotki:multi::cool3: ale ogólnie to jeszcze nowego dogo nie ogarniam i mi się to nie podoba:roll::cool3: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-5.jpg[/URL] jeej tylko usiąść i namalować obraz:loveu::loveu:[/QUOTE] Musisz spędzać tu więcej czasu, to się przyzwyczaisz :eviltong: :lol: Chcesz nam namalować? :loveu: [quote name='anetta']O jeżu, jaka mina :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/URL] wygląda jakby ktoś ją przyduszał :evil_lol:[/QUOTE] Zmęczona życiem...:evil_lol: [quote name='*zaba*']Piekne te sloneczne fotencje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :p [quote name='QQk']Dobry! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-5.jpg[/URL] - wygląda jak taki wielki szczeniaczek ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-8.jpg[/URL] - tu też [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-8.jpg[/URL] - Sara po niezłej imprezie[/QUOTE] Dobrze, że dodałeś "wielki" do tego szczeniaczka :lol: A na tej ostatniej fotce rzeczywiście wygląda jak na kacu :evil_lol:
  8. No to trochę witaminek, dobre jedzonko i będzie ok. Podobno galaretka z kurzych łapek jest super na stawy, może też warto spróbować? :)
  9. Rzeczywiście, jak sie tak przyjrzałam to na tej fotce [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04229.jpg[/url] ma łapkę jakoś mocno wygiętą, tą lewą. Mam nadzieję, że to nic poważnego. A chudości zupełnie po nim nie widać, pewnie dlatego że ma dużo futerka ;)
  10. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSCF8937-1.jpg[/url] cudeńko :loveu: [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSCF9144.jpg[/url] prawie jak kot :evil_lol:
  11. [quote name='as_kate']Niesamowite, że miałaś tyle cierpliwości ;) Gratuluję i dziękuję ;) Oj, jest grubciawa. We wrześiu ważyła 23-24kg, teraz waży 27 i to tylko dlatego, że już schudła. Powinna mieć wcięcie, wyczuwalne żebra oraz zaznaczoną talię, a jest taki jednolity baleron :evil_lol: Prima balerona :evil_lol:[/QUOTE] Trochę czasu mi zeszło, ale to nic, dużo fajnych fotek widziałam ;) Hihi baleronik jak już :lol: Na fotkach wygląda ok, z moim salcesonem jest gorzej :evil_lol: ale Sarcia to ogólnie trochę wyższa kategoria wagowa :D
  12. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Bartis39.jpg[/url] genialna mina :D [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/ToroBarti59.jpg[/url] hihi jaki Amiś waleczny :lol:
  13. [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/18-49.jpg[/url] fajny ten nowy kubraczek :) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/23-38.jpg[/url] czy to aby na pewno zjadliwe? :lol:
  14. [quote name='Izabela124.']U mnie było -26[/QUOTE] U mnie koło 5 rano było też -26, przynajmniej moja mama tak twierdzi, ja o tej porze smacznie spałam :lol: Prosimy ładnie o jakieś Misiowe fotki, mogą być domowe, jako że aura niezbyt sprzyjająca ;)
  15. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04186.jpg[/url] jeszcze troche... dam rade! :evil_lol: Napatrzeć się na niego nie mogę :loveu: i imię ma bardzo fajne, pasuje do niego ;)
  16. [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378790.jpg[/url] jaki fajny... krokodyl? :lol: [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa2/SL378814.jpg[/url] moja ryża mordeczka :loveu:
  17. Czekamy na fotki i pozdrawiamy cieplutko (na przekór tej wstrętnej zimie za oknem) :)
  18. No to czekamy niecierpliwie na fotki :)
  19. Heloł :multi: :loveu: [quote name='Iza.']Bo to nie była moja 18 tylko sylwester no :evil_lol: Aktualne, a przynajmniej szampana nie bedę piła :evil_lol: A co to ja les jestem ? :mad::evil_lol: wole chłopaka :loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] No ale i 18 przy okazji, w dupe powinnaś dostać :diabloti: Haha, już sie powoli wyłamujesz :evil_lol: Skoro potrzebny Ci tylko do trzymania psa, to co za różnica, czy chłopak czy dziewczyna :diabloti: A Ty tu od razu z lesbijstwem wyskakujesz :shake: :eviltong: [url]http://i50.tinypic.com/4fy0br.jpg[/url] suuuper :loveu: [url]http://i49.tinypic.com/o6wgph.jpg[/url] dlaczego Buenio ma taki zarośnięty pychol? :mad: :eviltong: Niedźwiadek szalejący w śniegu super :loveu: Wycałuj futrzaki od cioci Agaci :loveu: siebie też możesz :lol:
  20. [url]http://i49.tinypic.com/al6iv5.jpg[/url] lepiej sprawdzić przed wejściem do wody, czy wystarczająco ciepła jest :lol: Niech ta wstrętna zima się wreszcie skończy :placz:
  21. Cześć Iza :) Ale Ola już duuuża :crazyeye: Wymiziaj Bobisia ode mnie :loveu:
  22. Cześć :multi: Ale miałam nadrabiania :crazyeye: Ale muszę przyznać, że całkiem miłe było to nadrabianie :p [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/411672/00000055.jpg[/url] świetna fotka :lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/411672/00000065.jpg[/url] i to - genialne :D Fajnie, że macie towarzystwo na spacerkach :) Super się dziewczyny razem bawią :loveu: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/412344/00000035.jpg[/url] jaki synchron :crazyeye: Przyglądałam się Luckowej figurze :cool3: moim zdaniem dobrze wygląda, tak w sam raz :p
  23. Ooo, będziecie się ciachać niedługo ;) Daj znać, jak będzie już wiadomo kiedy dokładnie, będziemy trzymać kciuki! :) [url]http://i865.photobucket.com/albums/ab214/cieputka/kom003.jpg?t=1264026119[/url] pycholek mój kochany :loveu::loveu:
  24. Dlaczego palant? :mad: :lol: i dlaczego ma za małe legowisko, no przecież główka mu się nie mieści :shake: :diabloti:
  25. Znowu jakoś skromnie z tymi fotkami :diabloti: A w ogóle to czeeeść :multi: [url]http://i45.tinypic.com/24dhbhk.jpg[/url] śliczniasta :loveu: ta broda to nie ruda, tylko jakaś czerwono-różowa :evil_lol:
×
×
  • Create New...