Jump to content
Dogomania

agaciaaa

Members
  • Posts

    9845
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agaciaaa

  1. Kochani są już bannerki, także proszę się częstować :) mniejszy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE"][IMG]http://i48.tinypic.com/2zg9fsh.png[/IMG][/URL] i troche większy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175251-330-zA-albo-schron-Demi-bA-aga-o-szansAE"][IMG]http://i47.tinypic.com/29x915k.png[/IMG][/URL] Bannerki są podlinkowane. Natalijo wstaw do pierwszego posta, to nie trzeba będzie szukać jak stron przybędzie ;)
  2. Dokładnie, jeśli nie interesujesz się fotografią, a chcesz po prostu trochę lepszy aparat to lustrzanka jest bez sensu. Za droga, za duża, za ciężka no i nie będziesz wykorzystywała jej możliwości, więc po co? ;) Lepiej kupić jakiś lepszy, trochę bardziej zaawansowany kompakt - a jaki to zależy głównie od tego, jaką kwotę chcesz na niego przeznaczyć.
  3. Ja używam [url]http://photobucket.com/[/url]
  4. Już poprosiłam o bannerek, tylko pewnie będzie trzeba troszkę poczekać ;)
  5. strasznie monotematyczne te fotki....:lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz019-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023-6.jpg[/IMG] CDN
  6. .................. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz013-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz014-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz015-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Ania&Fibi']Najśliczniejsza! :):) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] Pozdrawiamy![/QUOTE] Dziękujemy, widzę że Sarcia na tej fotce wielu osobom się podoba ;) [quote name='Aga K']Wita,my sie :buzi:[/QUOTE] Hej Aga :multi: [quote name='Asiaczek']Zabierz ode mnie to zielone, bo... zagryzę! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz025-4.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Dokładnie :lol: [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/URL] - Sara z cygarem. Pozdrówka[/QUOTE] Duże to cygaro :lol: [quote name='Izabela124.'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-5.jpg[/URL] ha ha jak zwykle patyk większy od Sary :evil_lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz165-1.jpg[/URL] widać, że ubranko wcale jej nie przeszkadzało w bieganiu [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz030-4.jpg[/URL] to moje i nikomu nie oddam[/QUOTE] Taaa, jak tylko uda jej się znaleźć takiego badyla, to już nie chce żadnego innego :lol: [quote name='Aga&Ganja']Jak sarenka... ;) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-5.jpg[/URL][/QUOTE] W końcu podobnie się nazywa...:lol: [quote name='Pusiakowa']Bry ! :) .[/QUOTE] Cześć, ale masz fajny numerek posta :lol: Widzę, że okrągła stronka nam stuknęła :p Mam trochę marnych fotek z wczoraj :cool3: słoneczka coś ostatnio nigdzie nie widać :roll: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz006-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-7.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Pusiakowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] piękna. :loveu:[/QUOTE] Dzięki. [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-2.jpg[/URL] mixujemy : D[/QUOTE] :D [quote name='Marta_Ares']ale swietnie wyglada z ta bagietka:evil_lol: :loveu: :loveu: [/QUOTE] Pasuje jej :evil_lol: [quote name='QQk']Hej! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] - cudna dziewczynka[/QUOTE] Dziękujemy. [quote name='Aga K'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/URL] hahaha :grins: papierosek :grins: buuuuziam Ciem :buzi: miiiiziam Sarcie ;)[/QUOTE] Sarcia niepaląca :lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Świetne[/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2dtao38.jpg[/IMG] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-5.jpg[/URL] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL][/QUOTE] Dzięki. [quote name='Bzikowa'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-3.jpg[/URL] tutaj wyszła super, głowa się wydaje taka szlachetna :lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-4.jpg[/URL] jaki preceeeel z ogona :loveu:[/QUOTE] Taa, wydaje sie :evil_lol: Ogon zawsze tak zakręca na końcu :lol: [quote name='jamnicze']Widać podpasywała ta bagietka Sarci :) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-2.jpg[/URL] A sweterek sama dziergałaś? [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz175.jpg[/URL][/QUOTE] Baardzo podpasowała :p Sweterek zrobiła mi babcia, dobrych parę lat temu ;) [quote name='wiki4'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-2.jpg[/URL] Nigdy nie wiadomo gdzie co jest :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='halgre'][B][COLOR=#8b0000]Widzę, że nie tylko ja jeszcze nie śpię ... [/COLOR][/B][/QUOTE] Ja ostatnio kładę się w dość późnych godzinach ;) [quote name='Anetka83'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/URL] Piękna jak zawsze :loveu::loveu::loveu: witamy po długiej nieobecnoscic :oops::oops::oops::loveu:[/QUOTE] Witamy Anetko i dziękujemy za miłe słowa :loveu:
  9. No to super jeśli można tak szybko zrobić sterylkę :) Właśnie odnawiałam gumtree ogłaszanych przez siebie psiaków, więc zrobiłam też nowe dla Demi - z nowymi fotkami (od Jamora ukradłam) i z kontaktem do ***kas [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Demi-mloda-suczka-mix-owczarka-belgijskiego-W0QQAdIdZ178651896[/URL] Na więcej ogłoszeń będę miała czas chyba dopiero po weekendzie, ew. w niedziele wieczorem. Można by poprosić ładnie Jamora, żeby zrobił Demi jeszcze jakieś fotki, przydałyby się do ogłoszeń.
  10. Dokładnie, ja też byłam pod wrażeniem, wszystkie psiaki grzeczne, między sobą też się super dogadują.. i takie przylepy :loveu:
  11. A ja nie każdego poznałam ;) Oświećcie mnie, kogo tu Płomyk morduje? Jamnisię? :lol: [url]http://images47.fotosik.pl/245/d78ee210aa397e2amed.jpg[/url] A Saba rzeczywiście całkiem nieźle wygląda :)
  12. Świetne wiadomości :) Żeby jeszcze Sabci się udało.. mam nadzieję, że pani coś wypadło i dlatego się nie odzywa.
  13. tu comfort 8m [url]http://allegro.pl/item865222562_smycz_flexi_comfort_long_m_8m_linka_50_kg.html[/url] tu classic, tylko że niby 7m [url]http://allegro.pl/item869300657_flexi_smycz_automat_classic_long_3_large.html[/url] Ja mam classic i ma 8m, ale może to jakaś starsza seria czy coś takiego ;)
  14. [quote name='hecia13']A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?[/QUOTE] Są, sama taką mam :)
  15. Aż mnie kusi, żeby kupić tą flexi z allegro.. ale na razie mam inne wydatki, więc póki co będziemy dobijać starą :lol: Marmara to dokładnie tak jak ja- też mam flexi od kwietnia i używam non stop. Od tamtej pory użyłam zwykłej smyczy ze 2-3 razy, i to tylko jak była taka konieczność- np. szłam z psem do babci i wiedziałam, że wracać z nią będzie ktoś inny- bo ja rodzince nie pozwalam używać flexi :lol: Moja suka też ma zrywy, głównie do kotów, a smycz ciągle cała (a kupiłam ją używaną!), czasem sie tylko troche zacina, ale ogólnie jest super.
  16. [quote name='Lucyna']To może jakiś tekścik do ogłoszeń Demi ...[/QUOTE] No właśnie, chyba przydałby się nowy.. tamten już się mógł opatrzyć ;) Nowe fotki, nowy tekst - nowa szansa na dom ;)
  17. [url]http://img9.imageshack.us/img9/1955/obr2y.jpg[/url] haha genialnie wygląda :evil_lol:
  18. [quote name='gops']tak nowa :) od zcasu do czasu sa takie aukcje an allegro ze ktos wystawia kolo 10 nowych flexi roznych rozmiarem i kolorem bo bardzo niskiej cenie[/QUOTE] To chyba widziałam tą aukcję. I sie właśnie zastanawiałam, czy rzeczywiście w tej samej cenie są 1 i 3 :cool3: bo to dziwne troche, normalnie flexi dla dużych psów są dużo droższe ;)
  19. Ja też trafiłam na okazję, na bazarku swoją flexi kupiłam :) [quote name='gops']osttanio za 35zl kupilam flexi maxi na tasmie ktora kosztuje kolo 70 :)[/QUOTE] O rany, to naprawde tanio! Ale nowa ta flexi, czy używana?
  20. Ja takich problemów nie mam ;) poza tym tak jak pisałam- nie pozwalam psu w mieście odchodzić na te 8m. Jak ktoś może sobie pozwolić na pięć różnych flexi- to super ;) Ja mam tylko jedną i świetnie sobie z nią radzę w każdych okolicznościach.
  21. [quote name='gayka']własnie mam ten problem , jamnik jak poczuje zew natury to koniec!! niestety nie znajduję 8 m taśmy do 20 kg, są tylko linki, masz linkę czy taśmę??[/QUOTE] Mam linkę, na początku miałam pewne obawy, ale spisuje się super! Dla jamnika na pewno będzie ok, moja suka waży jakieś 35kg i mimo niejednego solidnego zrywu flexi świetnie się trzyma :p (oczywiście mam tą do 50kg). [quote name='gops']dla mnie 8m to za duzo w miescie , mam taka smycz ale uzywam tylko na wsi jak nie moge psa puscic na polach (ma silny instynkt pogoni )[/QUOTE] A ja nie widze problemu, przecież flexi ma blokade :eviltong: jak ide z psem w mieście, to używam ok. 2 metrów smyczy, i tyle ;)
  22. To już? :crazyeye: Stooo lat Cynamonku, żeby Cię pancia zawsze mocno kochała, zabierała na długie spacerki i dawała pyszne przysmaczki :lol: i co tam sobie jeszcze wymarzysz :p :new-bday::new-bday::new-bday: Tebusa wygłaskaj ode mnie solenizanta :loveu:
  23. To dobrze, że aż tak źle nie jest :lol: Ooo, to super! Czyli jakby był problem ze znalezieniem domku, to tragedii nie będzie ;)
  24. W sumie to się nie dziwię - chcą za darmo oddać rasowego psa, na dodatek owczarka, co to przecież taki mądry jest i wszystko umie od urodzenia - to trzeba brać, podwórka przypilnuje, na obcych zaszczeka...:shake:
×
×
  • Create New...