Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='Szarotka']Obarczus ma zrobic wizyte w potencjalnym domku Lenki :):) Pati potrzebuje kasy ..........[/QUOTE] no to trzeba trzmać kciuki za Lenkę-oby się udało czarnulce :) [COLOR=cyan][B][I]***********Pati-potrzebuje grosików na styczniowy hotelik*************[/I][/B][/COLOR]
  2. taaaa,jakoś mi się zrobiło 3 zamiast 1(po Molly-miało być spokojnie po 1 suni) Kana -allegro leci ale bez odzewu:( siorki nie tolerują jeszcze ani obróżki ani smyczy ,szelki przegryzły,z czystością też jeszcze problem...więc domek musi być przygotowany na naukę.... są też ogłoszenia na kilku ważniejszych portalach ale też nic:(
  3. [quote name='*zaba*']Bardzo malenki, kolejny bazarek dla sunieczki. prosze o podnoszenie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198372-Maleńki-na-Kaleką-sunie*do-20.12-godz.22.00[/URL] Zapraszam. Acha, czy juz mozna wplacac?[/QUOTE] tak można wpłacać- pisałam już wcześniej :)
  4. [quote name='funia']deklarowałam wpłate na Szanse i za cholere nie wiem czy konto mi ktos wysyłał ? Bo w wiadomościach nie mam ....Jaęsli ktoś moze to poprosze raz jeszczce[/QUOTE] ja też nie wiem czy dawałam ci ...ale już wysyłam :)
  5. Tola -witamy :) dobrze że pazurki już ok.
  6. ha.... a widzisz Joodith...chodziło o to żebym się myliła :) że nie będzie miał kto roznosić
  7. grzecznie i cichutko siedzę czekając na info o Patce :) -jak nocka? a najważniejsze jak pazurki bo były biedniutkie:(? i ogólne wrażenia :)
  8. a ja przylazłam do siorek :) kluski moje...:) aaaa. i jeszcze jak Patyśka wyjdzie z kwaranntanny to proszę się z nią bawić w berka łapanego-bez żadnych fochów :)
  9. to ja przyszlam w odwiedziany do Henia :)
  10. [quote name='IVV']a moze porobic male plakacicki i poroznosic jak ulotki w dzielnicach domkow jednorodzinnych ???[/QUOTE] obym się mylila ...ale to chyba niewykonalne...bo kto to zrobi- nikt :( chyba nie mamy w szeregach młodzieży :(
  11. ta delikatna Tosia -to stróż??!!! a cwarniara kamuflowała się :)
  12. super że Tayka jest zadowolona ...mimo że domku jeszcze się nie doczekała:(
  13. i ja w odwiedzinach w Pestki :)
  14. jogolcia -mnie się ciągle mam wrażenia wszystko myli i sprawdzam po kilka razy ,szczególnie kasę ..ale i tak uwazam że w którymś momencie zawalę..:) dlatego prosilam o wyrozumiałośc i bez nerwów pokazanie pomyłki a wszystko przecież da się wyjaśnić :)
  15. Szarotko- ja bardzo kibicuję Lence,chociaż nic tam nie piszę ,ona była suuuper piekunką dla Molly i też jej się należy superaśny domek :) i to nie ze względu na to że chcesz przerzucić deklaracje tylko z czystego serca życzę że by Lence się już udało ,Ewanka pewnie też pocierpi bo mała jest tam już długo... IVV-bardzo dziękuję wpłatę...w nagrodę za przetrzymanie wcześniejszych wpłat na pewno bedzie błyskawiczna.:) konkrety dotyczące Patki: -cena za miesiąc hotelowania to z racji wagi 300zł. mamy stalej 110zł. czyli stałych brak 190zł. bardzo wam dziękuję za jednorazowe wpłaty bo powiem wam że ...normalnie Patyśka zawładnęła mną,ma tak ufne i otwarte oczy i jest tak wpatrzona w człowieka a przy tym taka pozbawiona lęku przed dobrym człowiekiem-no wczoraj obcy facet ,klient lecznicy to tak ją miział...no nic tylko kochać,kochać i jeszcze raz kochać taką sunię...:)
  16. Pollka i Rozka-mam dzisiaj tyle miłości do rozdania(Patyśka mnie tak nastroiła) że przytulam was tak bardzo że aż...tchu brak :)cieszę się jak dziecko co dostało lizaka :)
  17. [quote name='jogolcia@pdx']Na Facebooku jest jakiś odzew, ale proszą o numer konta...[/QUOTE] hej ,jak dać konto tym ludziom ,bo nie mogę tego znaleść-szkoda żeby się rozmyślili...
  18. [quote name='jogolcia@pdx']Na Facebooku jest jakiś odzew, ale proszą o numer konta...[/QUOTE] a gdzie można to przeczytać i komu podać?
  19. no chociaż jedna ;), dzisiaj rano wszystko się dograło, ale nie pisałam bo praktycznie do 15.00 nie wiedziałam czy TZ w zamian nie każe mi podpisywać papierow rozwodowych z okrzkiem ja albo schron:mad:....ale się udało:diabloti:i Patka wylądowała u funi:loveu: muszę zmienić pierwszy post bo dane są całkiem inne:evil_lol:otóż: -ma ok 3lat -waży ok 9 kg(co wiążę się z droższym hotelem) -jest bardzo pieszczoszka i spragniona człowieka -miała kontakt z krzyczącymi niemowlakami(przyjechały do schronu z mamą swoją:crazyeye:) i nie zwracała na nich uwagi -w samochodzie grzecznie leżała z łepkiem na moich nogach a jeździliśmy długo -u zadry grzeczna ,przytulaśna ,bez problemu ścieto pazurki -nie boi się zamkniętych pomieszczeń -nie boi się obcych mężczyzn wymiział ją klient a ona na łapkach o jeszcze prosiła -toleruje inne psy-super chłopak golden wogóle jej nie interesował , -dzisiaj w schronie zaszczepoina przeciw wściekliżnie -zaczipowana,wpisano do książeczki -dostała od zadry tabletki od robaków (za 10 dni podać)oraz obróżkę i na pchły-bardzo dziękujemy:) -nie reaguje na koty,to kot parskał a ona tylko popatrzyła
  20. [quote name='zadra']Na oko to wygląda na suczke ok 2 letnią.[/QUOTE] no to żeby nie wyszło wam na oko -jak mi z Patyśką -z kilkumiesięcznego małego szczeniaka zrobiła się 3 letnią ,9 kg suczką ... a na zdjeciach była tak mikra :)
  21. ej no co wy Ludzie !!! Patyśka na wolności i nikt nie widziiii
  22. i jeszcze : [URL=http://img63.imageshack.us/i/pati015.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2100/pati015.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/pati016.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7088/pati016.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img813.imageshack.us/i/pati017.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7243/pati017.jpg[/IMG][/URL]
  23. i jeszcze do porównania: [URL=http://img63.imageshack.us/i/pati004.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5383/pati004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/pati012.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1740/pati012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img510.imageshack.us/i/pati013.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7320/pati013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img401.imageshack.us/i/pati014.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6537/pati014.jpg[/IMG][/URL]
  24. mam problem:zobaczcie proszę na pierwszy post i na stronie 4 ina te zdjęcia :czy to Patyśka-ja myślałam że jest malutka (tak jak pisałam na wątkach siorek tylko mi mignęła chydzina między budami),i wg pana ze schronu młodziutka , daleko poniżej roku, a dzisiaj :nic już nie wiem ...qrczę bo....nie owijając zabrałam sunię jako Patyśkę - na otwartym wybiegu nie było żadnej suni ,schroniskowy ponad 30 min,walczył żeby przeglądnąć budki i znaleść mi suchelca rudego ,wszyszła.... ona.....i wg niego tylko ta jedna jest gładkowłosa i rudawa ...jak dla mnie trochę za duża....porposiłam jeszcze raz niech zagląda i robił to....nic tylko ta jedna i nie było adopcji takiej i przenosin do drugiego boksu....dałam za wygraną i mam : Patyśkę - 3 letnią sunię ,waga 8,80 kg czyli prawie 9 kg [URL=http://img253.imageshack.us/i/pati002.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6550/pati002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/pati001.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3171/pati001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img809.imageshack.us/i/pati005.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9826/pati005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img152.imageshack.us/i/pati009.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3617/pati009.jpg[/IMG][/URL]
  25. IVV ale myślenia ludzi nie zmienisz...owszem do 1 osoby na 100 może trafić to co się dzieje ze zwierzętami ...ale to malutkie ziarenko w korcu maku...ja jestem traktowana wśród znajomych i rodziny jako kosmita-dziwolag z ciągłym pytaniem po co ci to?a TZ po dzisiejszym dniu to już chyba wogóle wypisze mnie z rodziny....
×
×
  • Create New...