-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
dzięki dziewczyny że zaglądacie ,Ewanka to już się chyba zadomowila u zamojszczaków :)
-
agada witamy :) Marinkaa -oczywiście konto i emaila mamy -moje :)
-
[B]rozpoczynamy zbiórkę pieniężną dla Szansy -kto chętny na numer konta lub maila:)[/B] przeglądnę wątek i powysyłam dla tych co już się deklarowali [B]koniecznie proszę o dopisek że to dla Szansy [/B]bo mam wpłaty innych psiulek a w razie pomyłek bardzo proszę o spokojne wyjaśnianie wychodząc z założenia że nerwami nic nie wskóramy :)i wszystko da się wyjaśnić :)
-
no bo Patyśka to ...super kobitka jest i promuje się sama ... [B][I] [SIZE="3"][COLOR="#000000"][COLOR="#ff00ff"]************chudziutka Pati prosi o maleńkie grosiki ***************** [/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Patyśka jest na Fb ,nawet w kilku miejscach -tak jakoś mi się poplątało-bo stamtąd oczywiście ta pierwsza wpłata -krzyczę głośno na początku na tablicy o grosiki dla Pati i Szansy. [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675998176[/url]
-
to cenna wiadomość ...bo na przyszłość jadąc( jakimś transportem) po psa mogę wrócić z ....dooopą :( ale z drugiej strony te czipy są chyba dobre nie?
-
Tolu-ja mam takie pytanko:nie pozwolili wam wziąć czarnej suni bo nie miała czipa tzn że teraz nie ma szans na zabranie bez niego tylko trzeba być w schronie najpierw wskazać psa to oni zaczipują a dopiero na drugi dzień można zabrać?
-
na wątku -przygarnij psa- ladySwallow podała domki po Gejszy ,zajrzyjcie tam....albo bezpośrednio do niej piszcie na PW
-
już wszystko piszę : 1. miejsce będzie u funi ...jak tylko się zwolni coś na kwaranntannie 2. potrzeba 248 zł za miesiąc +wszystkie szczepienia i odrobaczenia [B][I]nawet liczą się najmniejsze grosiki bo wiadmomo:ziarnko do ziarnka i....będzie życiowa miarka :) [/I][/B] -dziękuję dziweczyny :) mamy już obiecaną pierwszą wpłatę jednorazową 100 zł.!!!!! dziękujemy
-
Polka i Rozka pewnie po nich tak obezwladniły funię że wszystkie trzy leżą plackiem w słomce i się miziają ;)
-
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
jak tu zaglądam ...to ąż cierpnę -nie ma Fiszki :( :( -
[quote name='zadra']Juz się zgłaszam.:razz:[/QUOTE] dziękuję zadra :) i zapraszam wszystkich :)
-
przytulano dla małej Neli a i dla Luny też :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek -na spacerze w mieście ..ale musiał być widok ;) pewnie mu tylko ciekawska główka wystawała znad zasp śniegu ...taki chudzielec przebierający łapkami w zawrotnym tępie ...już to widzę :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mimo szkód jakie wyrządza zima (natury nie zmienimy) widok jaki teraz mam za oknem ..jest piękny ...biały świat ...taki czysty...a taki okrutny ...Tayuśka -buziaczki dla ciebie :) -
szkoda że nie wyszedł ten domek dla Pestki ...:(
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
ja też ciekawa jak wygląda ;) mizianko dal Tosi :) -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
bardzo śniegowo jestem u Saby :) -
Dexterek wyszedł ze schronu ...czy pozwoli chudziutkiej Pati na taką samą szansę.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]