Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. E-S takie schroniska zrobiłaby każda z nas chyba ;)
  2. na to ja na popołudniowy...co by kluseczkom poprawić samopoczucie :)
  3. Szansa- jakaś szansa na przyszłość jest :)
  4. niedzielnie witam Henia :)
  5. już pokazuję Patkę-dzięki zadrze i Toli:) tu w rogu ,obokczarna kudłatka Leosia , [IMG]http://i56.tinypic.com/25ytx5f.jpg[/IMG][/QUOTE] i znowu obie: [IMG]http://i53.tinypic.com/6h5o9s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/nfiil1.jpg[/IMG][/QUOTE]
  6. dziewczyny dzięki za Patkę...zauważyłyście że Leosia trzyma się Patyśki ?ciekawe czy to zbieg czy faktycznie Patyśka ją choć troszeczkę chroni...o by to drugie i Leosia doczekała wyjazdu...martwi mnie ta łapka ale z drugiej strony moja Sońka też podnosi tak łapki i potrafi długo jej nie opuszczać aż nie jest w stanie iść...
  7. siorki -bardzo mocne przytulaki dla was...:)
  8. Lolalola -się nie nakręcajmy czyli ...wszyscy, ja też :) , do yumanji napiszę jutro ,właśnie wróciłam po kilku godzinach ze szpitala...mama mi się połamała...niech ten tragiczny dla mnie rok wreszcie się skończy ....bo jest straszny ...:(
  9. o qrczę ..ja skądś znam ? ten mostek i oczko ogrodowe-czy to przypadkiem nie forumka ogrodowo-działkowa?!Kawusi się trafiła?
  10. ogólnie to fajna dziewczynka ci się trafiła a że domatorka to jej wybacz ...po schronie nie może się nacieszyć ...Jaśminka-a jak wołasz :Jaśka!:)
  11. jakieś konkrety do prasówki chyba funia opisała u Henia -to coś koszt 120 czy200 zł,
  12. no kto sprawdzi te ogłoszenia Tayuśki -prosimy :)
  13. mizianko dla Pestki :)
  14. Lolalola -funia jak i nikt inny nie jest w stanie na 100 procent określić kiedy będą adopcje....spokojnie- nie nakręcajmy się ...da znać ... a dlaczego nie biorę pod uwagę innych hotelików i DT -z prostej przyczyny ...brak finasów na kolejne miesiące na jeden miseiąc mamy a co z odrobaczeniem ,wirusówki ,....a co dopiero transport który zazwyczaj pochłania dużą gotówkę.. wierz mi że już to przerabiałam... z Molly ..na szczęście jest w domku ale łatwo policzyć ile wkładu było mojego bo ostatecznie wszystko jest napisane ,dobrze że końcowy bilans wyszedł na plus i nadwyżka przeszła na Polly i Rozi... ale w czasie rozstrzygania adopcji trzeba za wszystko płacić ..wpływy są poźniej ... a wy jak myślicie dziewczyny ..trzeba wszystko przekalkulować ,przegadać....dawajcie odpowiedzi.... EDIT: szukałam namiarów na yumanjii -i nie znalazłam ....jaki koszt ,z karmą czy bez?
  15. mnie się wydaje że odpowiedzialną osobą za finanse powinna być osoba która będzie ogólnie czuwała nad całą sprawą Szansy( ja będę robiła przelewy-skoro zbieram kasę- na jej wskazówki gdzie i ile) bo jeżeli będzie podział na kilka osób to prędzej czy później dojdzie do nieścisłości i nie dogadnia na którym ucierpi pies..
  16. ja też się zastanawiam co się dzieje...jestem na dogo ok 7 miesięcy i wcześniej wydawało mi się że zamojskich dziewczyn działających jest sporo...a teraz ...totalna praktycznie pustka... nawet jak ktoś jedzie do schronu to nie wiele to daje...można pisać pytania i prośby-ja np.jestem bez samochodu a schron jest praktycznie na polach i ważne jest jak ktoś sprawdzi czy dany pies jest ...o Szansie wiadomo przecież tylko tyle co na początku ... - ...pusto...ale moim zdaniem my same to robimy bo chodzi mi o zamojskie dziewczyny bo osoby z zewnątrz które chcą pomóc nie będą w nieskończoność zadawały pytań w pustkę i poprostu odejdą tam gdzie jest jakiś ruch... a szkoda .... wiem że za to mi się oberwie...ale tak właśnie myślę :(
  17. nie wiem z czego to wynika ale mi nigdy nie udało się namowić żadnej z dziewczyn lub kogoś ze znajomych do nawet chwilowego przetrzymania psiutka nie mówiąc już o kilkudniowym , zawsze trafiam w nieodpowiedni moment...funia jak najszybciej da odpowiedź jak stoi z kwarantanną....serce boli ...
  18. [quote name='IVV']czy sa jakies wiadomosci ze schronu ??? czy ja ktos widzial ??? kiedy to miejsce bedzie ,bo mozna ja juz w sumie brac ...[/QUOTE] prosiłam dziewczyny na zamojskim ale Zunia co chciała robić zdjecia się rozchorowala ,była zadra ale nic nie pisała o Pati ,więc nie mam potiwrdzenia że jeszcze jest... funia sama na 100 procent taż nie określi konkretnego dnia kiedy będzie miejsce ...czekamy ja też ciągle pamiętam o Hero ...ale powiedzcie co mogę zrobić ...nikt jej nie przetrzyma bo nie wiadomo dokładnie ile ...musimy czekać na miejsce u funi.... [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:Joodith-30zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
  19. [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:Joodith-20zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
  20. [B]wpłata na konto Szansy: 10.12-20zł handzia saldo:210 zł.[/B]
  21. Joodith -Ptyśka daje ci dzióbka :) [B][I][SIZE="4"][COLOR="#483d8b"][I][I]Świat schroniskowej Pati to oblodzone ściany budki przez które mróz przenika ją do ostatniej kosteczki,tak bardzo chce poczuć odrobinę ciepła CzyToTakDużo czy musi zapłacić swoją ledwo tlącą się iskierką życia za to że jest malutka ,ma gładką sierść i ktoś pozbył się jej zanim pokazała mu jak potrafi go kochać CzyToTakDużo ... grosik to dla ciebie tylko paczka papierosów mniej,1piwo,1kino ,1pizza a dla niej to ŻYCIE[/I][/I][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  22. to ja go troszkę wymiziam w tym oczekiwaniu :)
  23. [quote name='ala123']niestety,ludzie myślą teraz o sobie i swoich świętach, a psy zeszły na dalszy plan...[/QUOTE] ja też tak myślę :( i tego się nie przeskoczy...w tej chwili najważniejsze że chociaż niektóre psiule są jako tako chronione przed mrozem ... mizianko dla Kasiulki :)
×
×
  • Create New...