Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. mam nadzieję że siorkom nie przeszkadza taka lapitocha na dworze i mają dobry dzień :) [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:z mojego bazarku-30zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]kwiatek dla kupującej[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
  2. cuś mu się ten kubraczek sfilował ociupinkę :)a co on tak myśli nad tą piłką -niech tyle się nie zastanawia bo mu ją Pollka capnie sprzed nosa :)
  3. życzę Pestce żeby allegro dało jej nowy domek :)
  4. oby to allegro było w końcu szczęśliwe dla Tayuni.
  5. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]22.12-100zł-IVV[/B] [B]saldo:545zł.[/B]
  6. [B][I][SIZE=4][COLOR=#483d8b]Molly i jej nowej Rodzince oraz Wszystkim odwiedzającym wątek [/COLOR][/SIZE][/I][/B][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=#483d8b][B][I]życzę[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=#483d8b][B][I]Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Fineczce i jej nowej Rodzince [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Jo37']Trzymam kciuki . Podajcie proszę na jakie konto należy wpłacać pieniadze. Chyba uda mi się namówić koleżankę na wpłatę na sunieczkę.[/QUOTE] Jo -poleciało konto :)
  9. Kana-to qrczę ile godzin ma twoja doba?.....mów nam tu zaraz a raczej pisz :) funia robi im zdjecia i wrzuca jak tylko ogarnie całą zgraję psiutków i psiutek ...a dzisaij słyszalam przez telefon ich wspólne zabawy ,chichoty ,zaczepki ...i z tego co wiem bedzie relacja :)ale na spokojnie :)
  10. [quote name='funia']Patrycja nazwijmy ja tak dzisiaj powaznie :razz: .Wariuje dziewczyna na całego i czuje sie bardzo dobrze . Zasponsporowalam jej sweterek ocieplacz ,który zbeszczesciła w ciągu kilkunastu minut:evil_lol:tarzajac się w nim i ocierajac na wszystkie mozliwe sposoby . Mam nawet fotke w tym kubraku .Wieczorem wstawie . Jest smieszna bo wydaje z siebie takie pomruki cienkim i grubym głosem .Zwraca na siebie bez przerwy uwage i chce być w centrum .Jak jej cos mówic ,ze nie wolno ze zle zrobiła to szczeka na mnie i sie kłoci :mad:Jakby mogła to by mówiła . Z rana chetnie zjada ,wieczorem juz dłuzej jej to schodzi ( z racji tego ,ze kilka lat jadła raz dziennie ) . Robi ładne kupy i na razie sporo ich jest .;)[/QUOTE] e to szybka jest dziewczynka z tym sweterkiem....oby jej nie zostało takie rozbieranie się:cool3:i do tego charkterna ...a co -pewnie kilka lat w schronie nauczyło ją ..gadatliwości:eviltong: [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:Lolalola-10zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]2.:loveu:IVV-100zl.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
  11. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:Lolalola-10zł[/COLOR][/B]. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL] najnowsze info:Pollka szaleje dzisiaj z piłką oczywiście koniecznością jest obecność człowieka do tej zabawy bo inaczej to to już nie frajda a Rozka standardowo wszedzie tam gdzie się coś dzieje ,najlepiej w grupie piutków im wiecej tym lepsze wzorce do naśladownictwa :multi: a razem to oczywiście obgryzają wszystko co możliwe ..bo uszów już zabrakło(zamówienie złożone)..koopki ok, nareszcie się chyba najadły i uzupełniły braki bo teraz na spokojnie ,a i mrożna temperatura zabiła schorniskowy zapach a śnieg w miarę wyszyscił futarka czyli rozwoju siorek ciąg dalszy ...BRAWO :loveu:
  12. skończył się bazarek dla siorek-wpadnie skromne 30zł.-przytulanki dla Polliny i Rozalindy :)
  13. jestem u Patyśki -może dzisiaj funia coś skrobnie ... wiecie taki zaganiany czas...najważniejsze że grzeje dooopkę w słomce:)
  14. ok,sprobuję znaleść Kasię na FB edit:znalazłam ,konto poleciało :)
  15. masz rację Tolu-trzeba czasu ale zdarzające się cudowne błyskawiczne adopcje udzielają się chyba większości i wtedy dopada nas zniecierpliwienie :) gorące przytulanki dla kwarantannowej Patyśki :) [B][I][SIZE=4][COLOR=#8b0000]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł***[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  16. Kana-najnowsze są sprzed tygodnia 9.12 -na str.15 .Rozka -latająca zaspowobłyskawica i Pollka rozważna i romantyczna
  17. [quote name='IVV']wyslalam 100zl na mala juz tylko 2 dni o ktorej dziewczyna wychodzi ?[/QUOTE] IVV-otrzymałam na PP i poszło dalej,ale teraz idą troszkę dłużej niż 2-3 dni ,nie wiem może święta... [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]17.12-30zł.funia[/B] [B]saldo:445zł.[/B]
  18. no to napiszemy tak:***że przydałby się dom dla chociaż jednego zamojszczaka z hoteliku u funi****z pierwszeństwem dla rezydentów ...a co mamy dobre serca :)i puszczamy przodem:)
  19. ładna pogoda,słoneczko świeci mimo że siarczyste powietrze to i pewnie siorki korzystają ze spacerku ,a oglądając zdjęcia błyskawicy Rozki to buzia się ha,ha -latająca kluska:)
  20. ciekawe czy Henio miał kontakt u Funi ze zwariowaną błyskawicą Rozi ,na pewno by się polubili a może wolałby spokojną Polly :)
  21. tak...Jaśminka dzięki wam znalazła błyskawicznie domek-czy tak będzie z Leosią i jej siorką?
  22. mizianko dla Pestki :)
  23. Marinka to taki dobry duch fecebooka -dzięki niej zamojszczaki gdzieś tam pojawiają się :)
  24. no..czekamy ...czekamy ..i wyczekamy -IVV zobaczysz że będzie dobrze :)
×
×
  • Create New...