Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='Joodith']Szczu...gólny przyjaciel? :) Jestem za.[/QUOTE] szczu...gólny :) to taki co pokocha ale i podaruje ciut adrenalinki,ciut ruchu i wiele ogólnej radości ku wielkiej uciesze przyszłego domku:)
  2. superaśne allegro-oby przyniosło domek Dexterkowi :)
  3. Ewanko -bylam ...:) Tolu-jest ich tam tyle czekających:Pestka,Tosia,Taya ,Polly ,Rozi ,Pati...( qrczę a domków jak na lekarstwo -maltuka kapeczka ,ale zamojskiej Jaśmince to się udało -domek błyskawiczny :) [B][I][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł***[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  4. jak tam siorki ?mama nadzieję że wieczorne koopki to są już poza boksem ,w którym jest teraz czyściutko :)
  5. [quote name='Tola'] Cały czas mam nadzieje, ze chociaz jedna suczynka z hoteliku funi pojedzie na święta do domu.[/QUOTE] i ja też ..i ja też :)
  6. [quote name='Tola']W miesięczniku Przyjaciel Pies jest ogłoszenie Tosi. Dzisiaj zadzwoniła bardzo miła Pani z okolic Kielc - okazało się, ze jest zainteresowana adopcja innego psiaka z PP i pomyłiła numery tel. - zadzwoniła do mnie, a nie pod numer podany przy ogłoszeniu psa. Moze to jakis znak, ze powinna jednak pomyslec o Tosi:cool3: Opowiedziałam jej o suczce; pani ma porozmawiac z mężem i byc moze wybior jednak Tosię. Trzymajmy kciuki.[/QUOTE] a ja wierzę w przeznaczenia-tak miało być i koniec :)
  7. to może Tayśce się poszczęści :)
  8. to co "Hunter Szczurołap" nie przeszedł ;( będzie za to "Hunter Szczu..gólnyprzyjaciel" :)
  9. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Modzi nadal nie reaguja na pw.. Sonia oto watek Miodka, który byl po Muminku. Juz od dlugiego czasu jest w swoim DS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191561-Ma%C5%82y-puchaty-mix-peki%C5%84czyka-Miodzio!!!-Ma-dom[/url]. Co do Neville`a - coz poradzic, ja pomyslu nie mam aby go utrzymac, poza zamykaniem go na stale w kojcu, a przeciez tego nikt nie chcialby. Dlatego robi co chce :([/QUOTE] Rodzice bardzo się cieszę że Miodzio w domku :) jak tam Kaśka? - nie ma dla niej świątecznego domku :(
  10. oj to się narobiło :( jedni wyrwali cię z bezdomności a drudzy ci ją zwrócili :(tak bardzo mi cię żal malutka:(
  11. a panna Pestka co tak została w tyle,skończyła amory i co się tak ociąga -do przodu :)
  12. szkoda że taki przystojniak okupuje miejscówkę w hoteliku zamiast u siebie :(
  13. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Neville ma sié doskonale :) mam jego foty z jego ukochaná :) Pani Maria do mnie dzwoni, nawet tydzien temu gadalysmy. Teraz dzwoni rzadziej, bo nie mam juz stacjonarnego telefonu, a ona dzwoni na komórké ze swojego stacj... Niestety, nadal jest problem z jego przeskakiwaniem. Wybywa regularnie co wieczór, biegnie na láki i prawdopodobnie lata tam z jakimis psami. Wraca zazwyczaj po jakichs 20 minutach. Nie moge go jednak przywiázywac na lancuch, bo po pierwsze jest za zimno zeby stal jak kolek, po drugie wiem, ze to nie pomoze i jakby sie wyrwal to kto wie na ile by go wynioslo. Pozostaje nam chyba czekac az tuje podrosna, moze wtedy problem sie skonczy. Cale szczescie, ze Neville raczej boi sie ludzi i nie podchodzi do nich, bo gdyby byl agresywny to rzecz oczywista, ze nie mogloby byc tak jak teraz.. Juz do 2 modow pisalam z prosba o przyznanie mi watku, niestety, widocznie jestem za maluczka nawet aby otrzymac jakakolwiek odpowiedz...[/QUOTE] Rodzice sorki że tak pytam -ale nie mogę znaleść wątku małego psiutka (wstyd zapomniałam imię ) co stanął wam na drosze do zamojskiego schronu jakiś czas temu po wyadoptowaniu Muminka -znalazł domek?
  14. [quote name='jogolcia@pdx']Tosiulka - tam Cię pewnie ktoś pokocha na zawsze - zapraszam na publiczne wydarzenie panny Tosi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=183237211688506&num_event_invites=23[/URL][/QUOTE] przybyłam w towarzystwie Pollki,Rozki i Patissonka :)
  15. siorki na FB:[url]http://www.facebook.com/album.php?aid=13745&id=100001675998176[/url]
  16. album Patissona na FB :[url]http://www.facebook.com/album.php?aid=13809&id=100001675998176&saved[/url] dziękujemy Marince:loveu: która pokazała Patkę u Rockiego :)na FB
  17. [B][I][SIZE=4][COLOR=#8b0000]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł*** [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=2][COLOR=black]przelałam 180zł na konto funi za grudzień.[/COLOR][/SIZE]
  18. [B]wpłata na konto Szansy:[/B] [B]17.12-30zł.Iwona Ewelina B.[/B] [B]17.12-25zł.*zaba* bazarek[/B] [B]saldo:415zł. [/B]
  19. Pollka i Rozka -na spacerek poranny ,dośc mroźny ale przecież to Rozce nie przeszkadza a Pollce ruch też dobrze zrobi na ...boczki :)
  20. [quote name='Joodith']To spojrzenie mówi wszystko![/QUOTE] no właśnie...te oczy......kochana Patyśka :) IVV-petycja podpisana [B][I][SIZE=4][COLOR=#8b0000]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł*** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  21. Patyśka tak naprawdę to nie zwróciła uwagi na przycięcia i potem też nic nie robiła z tego , tyle że zostawiała ślady
  22. [quote name='funia']Zdjęcia beda wieczorem .Obiecuję:oops::oops: Patka pomyka ....ale tylko za mną .Nic poza towarzystwem cz lowieka jej nie interesuje .Popiskuje pozostawiona w boksie .Jest na 100 % sunia ,która była w scgronie podczas mojego wolontariatu tam .Czyli siedziała tam ponad 3 lata a moze i wiecej .Poznałam ja po charakterystycznycgh pomrukach i wysokich skokach na rece .Jest tą sunia ,która byłą wtedy najbiedniejsza >Widocznie jej sie troszke poprawiło bo i zageszczenie w tamtym wybiegu sie zmniejszyło. Włąsciwie to cały czas chciałaby aby z nią być .Ale ogólnie ma taki niepokój wewnetrzny tak jakby chhciała czegoś a sie bała .:roll: Popryskam jej boks feromonami moze to troszke ja uspokoi.[/QUOTE] czyli na spokojnie przyjmiemy że ma 4 lata, też właśnie zauważyłam o czym pisałam wcześniej nie interesowały jej dzieci ,kot, inny pies ,i ciągle przymilała się do człowieka a teraz bidulka może boi się że znikniesz funiu-dobrze zrobiłaś z tymi feromonami może to ją troszkę wewntrznie wyciszy Ewanko-pazurki przycinał wet i nikt nie zaryzykuje w czasie zabiegu sterylki czy to był tylko niefortunny zbieg okoliczności (trzy łapki)czy też coś jest na rzeczy -musimy zrobić ten test i baaaardzo postaramy się nazbierać.
  23. bardzo mi przykro z powodu Lenki:(musi poczekać jeszcze bidulka w sensie że bezdomkowa;) a teraz o Pati :( otóż musimy nazbierać na początek stycznia 140zł na wykonanie testu na krzepliwość krwi bo bez niego nie wykona się sterylki-a czemu ...bo po skróceniu pazurków przez następne ok kilka godzin saczyła się z nich krew co wskazuje na problemy z krzepliwością ,musimy się upewnić że Patyśce nic nie grozi w czasie sterylki a także w póżniejszym jej życiu... [B][I][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]***zbieramy na badanie krzepliwości krwi -140zł*** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  24. to i ja przyszłam zobaczyć Lunkę :)
×
×
  • Create New...