Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. tak,nie napisane w książeczce ale było zrobione..
  2. [quote name='sonia71']ja powoli myślę bo grypa mnie zmogla ale tak: -to napewno Rozi i to nie podlega dyskusji -tak to Polly wystartowala do nogi kolezanki funi ,Rozka nie przejawiala taki zachowań ,nie potrafię powiedzieć dlaczego teraz to zrobiła -siorki były prowadzone tak samo więc imię w ksiązeczce bez znaczenia ale proszę poprawcie na Rozi korektorem a funia poprawi u sibie na Polly żeby już bardziej nie komplikować -zaraz sprawdzę odrobaczenia- -wirusowki miały bc dzisiaj ,lady sama zrobi u sibie na spokojnie[/QUOTE] uzgodnień ciąg dalszy: -wykorzystamy feromony ktore kupiłyśmy wcześniej ,jakoś ci je prześlę -poprawcie w 1 poście -Rozi byla w hoteliku 2 miesiące od 8.11 do 09.01 -poprawcie korektorem imię w książeczce na Rozi -były 3 odrobaczenia ostatnie 11.XI ,27.XI ,27 XII.Cestalemjak dobrze napisałam
  3. ja powoli myślę bo grypa mnie zmogla ale tak: -to napewno Rozi i to nie podlega dyskusji -tak to Polly wystartowala do nogi kolezanki funi ,Rozka nie przejawiala taki zachowań ,nie potrafię powiedzieć dlaczego teraz to zrobiła -siorki były prowadzone tak samo więc imię w ksiązeczce bez znaczenia ale proszę poprawcie na Rozi korektorem a funia poprawi u sibie na Polly żeby już bardziej nie komplikować -zaraz sprawdzę odrobaczenia- -wirusowki miały bc dzisiaj ,lady sama zrobi u sibie na spokojnie
  4. grypowe myślenie u mnie wolniejsze ale ta sytuacja wyjdzie siorkom na dobre choć na początku na pewno bolesne dla nich ,w DT Rozi nauczy się jak żyć w takich warunkach jak w przyszłym domku i o tym musimy myśleć .choć serce boli ile jeszcze strachu bedzie wich serduszkach...
  5. rozłożyla mnie grypa więc myślenie u mnie trochę wolniejsze ale wyniki Patki to jedna w ważniejszych spraw w tym tygodniu . EDIT: zamrożona krew Patki będzie wyslana ok środy -dobrze ze nie trzeba jej pobierać jeszcze raz-a wynki w piątek lub poniedziałek. EDIT:myślimy nad wirusówkami to koszt 30 zł.-SZUKAMY SPONSORA!!!
  6. już wszystko wyjaśniam: jutro Rozi jedzie do domu tymczasowego do Lublina do ladySwallow i od tej pory ona jest odpowiedzialna za sunię ,ona decyduje i założy jej nowy wątek w dalszym ciągu jestem odpowiedzialna za finanse Rozi ,przede wszystkim weterynarza bo teraz bedą drugie wirusowki sumując: Rozi zmieniła tylko miejsce dalej szuka domku stałego. DALSZE LOSY ROZI NA WĄTKU : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199850-Mała-Rozi-pies-który-chce-zniknąć-już-w-BDT.-Socjalizujemy-i-szukamy-DS[/url]!
  7. [quote name='jogolcia@pdx']Witam gryzaczka i ślimaczka[/QUOTE] jogolciu a która to ślimak-bo gryzaczek:mad: to Pollka ale Rozka to chyba ślimak-błyskawica:evil_lol:
  8. niezłe ubranko będzie miała funia jak ją po spacerku Patyśka przywita na dwóch łapkach-chociaż łaciate plamy są teraz modne co nie ? funiu jak by tak była chwilka to cyknij Patce kilka fotek tak przy czymś dla porównania wielkości .
  9. no to brak mi tu jeszcze południowego spacerku z rana i będziemy mieli - pestkowy galimastias :)
  10. to ja na spokojnie wezmę Tosię na niedzielny spacerek coby se dziewczynka świezego powietrza nabrała przed "akcją " :)
  11. Hunterek -przytulam cię chudzinko tak z samego raniutka:)
  12. [quote name='jogolcia@pdx']Isadorko - to Ty robisz Allegro dla Szansy? Jejku - takie wyróżnione? Pieniążki na opłaty już poleciały do Soni w razie czego...[/QUOTE] isadoro mam twoje namiary -jak już będzie kaska u mnie 20zł. - to puszczę do ciebie
  13. Tayuśka -niedzielnie przytulam cię :)
  14. czochranko dla Henia :) Rodzice -wiesz że "odwalasz" kawał dobrej roboty z allegro :szczebrzeszyniaki i teraz ogłaszasz Henia-chylę czoła :)
  15. Tosia życzę ci domku na jaki zasługujesz-czy to będzie kiedyś funi czy inny to niech będzie taki na zawsze :)
  16. [quote name='funia']Siostry mają się bardzo dobrze .Poli pokazała jaka z niej bestia :-o.. . dziabnęła wczoraj koleżankę w noge .Oczywiście nic sie nie stało bo była grubo ubrana i miała kozaki .MA dziewucha charakterek:diabloti: Rozi nie wykazuje takich zapędów jak jej siostra .Bawią sie tak jak normalne szczenięta .Apetyt dobry .Ale cwaniary wolą gotowane:eviltong: Po niedzieli trzeba zaszczepić . Zdjec nowych nie mam .Postaram się zrobic .[/QUOTE] noż qurczę -co sobie wyrobię zdanie o którejś ...to zwrot ..Pollka -maślanka-człowiecza teraz podgryzacz ?dobrze że chociaż świszczypał Rozka dalej zostaje sobą :) funiu -na wirusowki już mamy ,dzięki jogolci tak więc -spokojnie szybko przeleję :)
  17. Patyśka wita wszystkich serdecznie :) i czekamy na wyslanie próbek w poniedziałek :( denerwuję się ...ale będzie dobrze .
  18. ok,jogolcia 40 zł. do mnie a ja ...dalej :)pozdrowka dla Pestki :)
  19. o qurczę -trzymaj się Hunterku -ta czekająca krew to Patyśki :(
  20. no i ja oczywiście też zaciskam...tylko jak będę pracować ?! ...ale co tam ,dniówkę wyrobię póżniej ;)
  21. funiu -czy jest możliwość fotki Patyśki-tak calej sylwetki do ogłoszeń?póżniej dowiem się czy próbki poleciały...i nie trzeba będzie pobierać krwi ponownie.
  22. pewnie tak :) może funia coś skrobnie o suniach i pokaze nam ślicznotki na fotkach?
×
×
  • Create New...