[quote name='TOŚKA-POZNAŃ']Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-)
Ale pora wrócić do szarej rzeczywistości, widzę, że brakuje trochę kasy dla dziewczyn na styczeń, ja niestety w tym miesiacu nic więcej nie bedę mogła podesłać (nadwyżkę dostała Pati):-([/QUOTE]
tak, brakuje :( -jakby wszystkie deklaracje wpłynęły to mamy 475zl. a płatność za I to 450zł i za kilka dni znów wirusówki 70zl. czyli mam zapłacić [B]funi 520zł[/B]. a do tego siorki zrobiły się kluski i pewnie wskoczyły na wyższą stawkę z 7,50 na.....o qurczę 10zł. ,popytam funi ...bo dostanę zawału ...:(
jogi-dziękujemy :)