Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. funia zostawiła siorki jeszcze na tej samej stawce hotelikowej -hura :) Asiaczku -jeszcze nie pisałam do dziewczyn o styczniowe deklaracje ,bo to pierwsze dni dopiero..
  2. [quote name='TOŚKA-POZNAŃ']Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-) Ale pora wrócić do szarej rzeczywistości, widzę, że brakuje trochę kasy dla dziewczyn na styczeń, ja niestety w tym miesiacu nic więcej nie bedę mogła podesłać (nadwyżkę dostała Pati):-([/QUOTE] tak, brakuje :( -jakby wszystkie deklaracje wpłynęły to mamy 475zl. a płatność za I to 450zł i za kilka dni znów wirusówki 70zl. czyli mam zapłacić [B]funi 520zł[/B]. a do tego siorki zrobiły się kluski i pewnie wskoczyły na wyższą stawkę z 7,50 na.....o qurczę 10zł. ,popytam funi ...bo dostanę zawału ...:( jogi-dziękujemy :)
  3. noworoczne przytulanki dla wszystkich zamojszczaków :)
  4. witam noworocznie Molly :)
  5. supermocne ,noworoczne przytulanki dla Patyśki :)
  6. rownież witam noworocznie :) supermocne przytulanko dla Polly i Rozi :)
  7. noworocznie przytulam Pesteczkę :)
  8. noworocznie przytulam Henia :)
  9. waldi481,animalon,zachary-konto poleciało :) jak kogoś ominęłam to pisać
  10. [B][I][SIZE="4"][COLOR="#4b0082"]WSZYSTKIM OBECNYM NA WĄTKU-SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ![/COLOR][/SIZE][/I][/B]:loveu:
  11. [B][I][SIZE="4"][COLOR="#4b0082"]WSZYSTKIM OBECNYM NA WĄTKU -SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !:loveu:[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  12. [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:TOŚKA-POZNAŃ-200zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7202f30b98efd718][IMG]http://images27.fotosik.pl/274/7202f30b98efd718m.jpg[/IMG][/URL]
  13. [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Pati: 1.:loveu:TOŚKA-POZNAŃ-100zł 2.:loveu::loveu::loveu:TOŚKA -POZNAŃ -150 zł.na badania krwi[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7202f30b98efd718][IMG]http://images27.fotosik.pl/274/7202f30b98efd718m.jpg[/IMG][/URL]
  14. ale Państwo mieli farta-znaleść ponownie taki skarb jak Fiszka...no,no, czym zasłużyli ....czyli super koniec.
  15. no to super info przed snem :) a już myślałam że będą mi się śnić same dramaty :)-FISZKA :)
  16. TOŚKA-POZNAŃ cóż znaczą literowki wobec tego Kim jesteś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:dla suń -bardzo dziękuję w imieniu dziewczyn:loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Patyśka -jak tam ?pewnie sobie dobrze radzisz ,bo ty fajna dziewczynka jesteś ,zaraz po badaniach zrobimy ci taaaaakie alllegro że domek szybciutko się znajdzie :)
  18. siorki to pewnie robią przymiarki,fryzjer,tipsy :) na jutrzejszy bal :) albo zaszyją się w budce i będą marzyć o nowych domkach ,bo qurczę alllegro przecież da im domki co nie? -tak będzie zobaczycie -przytulanki dla Pollindy i Rozalindy
  19. [quote name='Marinka']Czy Waszym zdaniem Henio mógłby trafić do domu z ogrodem, ale mieszkać w ocieplonej budzie bez łańcucha?[/QUOTE] no dziewczyny -odpowiadajcie :) Marinka może coś wydybała ?
  20. [quote name='jogolcia@pdx']Tosieńko - trzymam kciuki za najlepszego człeka dla ciebie w nadchodzącym roku :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] to się cała z moimi dziewczynami:Polly,Rozi i Pati skupiam się za Tobą jogolcia na trzymaniu kciuków-Tosia do domu:)
×
×
  • Create New...