-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[quote name='sonia71']dostałam takiego maila (nazwisko usunęłam jak ktoś się zainteresuje to podam) -jak chcecie to skorzystajcie: Ewa P-R17 styczeń 2011 o 09:20 Temat: psy cześć !nie możemy pomóc wszystkim psom, to jasne...i smutne...jeżeli jednak bedzie potrzebujący husky lub inny północniak to proszę pisz: [email][email protected][/email]. Cchrony u nas to koszmar, jednostki są na jakim takim poziomie, bardzo mnie ujął Twój tekst, oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam-Ewa[/QUOTE] może... ktoś..coś
-
czyli tak na lekko sumując:Patka może iść do adpocji do domku wiedzącego o krzepliwości ale decydującego się [B]pilnowania [/B] w razie cieczek ze względu na brak sterylki-bo nie czarujmy się leczenie zaburzeń krzepliwości jest bardzo drogie.
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
lady ,kaska rano poleciała ,może juz masz lub jutro,jaby co masz na taksę... a Rozka dawała się miziać tylko tobie czy gościom też? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
ja użyczyłam tylko jednorazowo ,coś tam miałyście z Paypalem nie tak,.IVV wpłata juz jest. -
zadra -czy jakies leczenie jest przewidziane czy tylk osprawa dotyczy zabiegów?
-
dostałam takiego maila (nazwisko usunęłam jak ktoś się zainteresuje to podam) -jak chcecie to skorzystajcie: Ewa P-R17 styczeń 2011 o 09:20 Temat: psy cześć !nie możemy pomóc wszystkim psom, to jasne...i smutne...jeżeli jednak bedzie potrzebujący husky lub inny północniak to proszę pisz: [email][email protected][/email]. Cchrony u nas to koszmar, jednostki są na jakim takim poziomie, bardzo mnie ujął Twój tekst, oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam-Ewa
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
lady -skrzynka pełna :) -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ja się mogę pod wszystkimi 50 -cioma podpisać[B][I] PIĘKNA![/I][/B] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter -jutro już bedzie wiadomo-trzymam kciuki oby wszytkie wyniki i twoje i Patki były dobre.:) -
buziaki dla Pestki :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i ja też będę wdeptywać :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
pozdrówka dla cudo-Tośki :) -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
piękna jest ...lady a jakie znaczenie ma smycz na obrózce i na szelkach jednocześnie?uniemożliweinie ucieczki,przyzwyczajenie to tych rzeczy czy łatwiejsza nauka chodzenia i posłuszeństwa? -
funiu nie szukaj u siebie tylko proszę jak będziesz u zadry to weź jej coś (i tak trzeba jej coś porządnego ,nowego ) a ja ci przeleję kasę.
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
niedzielnie przywitam się z Rozką i mam nadzieję że malutka już po króciutkim spacerku na dworze. -
no bo czy te oczy mogą kłamać ;)
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
sonia71 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
to jakbyście się zdecydowały to proszę dajcie znać :) pozdrawiam serdecznie i jakby co życzę Czarnemu i Kitce wszystkiego co najlepsze. -
a mnie ciekawi czy ona jeszcze urośnie ..fajna by była taka mala roztrzepana :)
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
sonia71 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
mam do was pytanko w związku z waszym planowanym przyjazdem po psy do Murki bylaby możliwość zabrania z Zamościa (to 66 km od Janowa) do Żarek pod Czestowchowę 6 mn-ej suni ,oczywiscie odpłatnie ,tylko sunia musi być w transporterze. -
fajna Pollka- kluska wyszła na pierwszej fotce :) a na drugiej to chyba wrociła ze spaceru bo wyglada jak moja Sońka która właśnie przyszła a że niskopodwoziowa to właśnie taka...a po spacerku to nie ma jak zwinąc się kulkę co? funiu a tak z innej beczki to ta twoja mała córcia kiedyś ci wyrośnie na modelkę -zobaczysz widziałam już ją na innych fotkach ...super dziewczynka :)
-
IVV a czemu po prostu nie zadzwonisz do funi i nie poprosisz o fotki? edit:no niesamowicie mądra jestem :( tzn napisz do Toli lub zadry niech zadzowinią
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
no to evel jakbyś się tam gdzieś nudziła to wiesz...leć do Rozki -
cieszę się handzia :)
-
[quote name='handzia']Tak myślałam, że o koszta chodzi... cóż takie życie...[/QUOTE] Handzia pewnie się obrazisz ,bo chyba wszyscy zauważyliśmy że to takie ostatnio modne na dogo....ale jesteś mile widziana na wątku:) tylko nie bardzo wierzę że nie widzisz rożnicy między domowym tymaczasem a boksem hotelikowym. Funia była ,jest i będzie bardzo ważną osobą w życiu siorek ,bo to właśnie ona pozwoliła im te2,5 miesiąca temu spojrzeć na życie z innego miejsca niż schron. Ale pobyt Polly w Dt jest kolejnym etapem jej życia i gdybyś przeczytała posty wcześniejsze to nie prosilabyś o wyjaśnienia ktore juz pisalam a tak z doskoku wyciagnełaś wnioski...otóz nie chodzi o pieniądze tylko o stworzenie jak najlepszych warunkow rozwoju suni - to daje właśnie domowy DT.
-
Patka a co ty taka niewyraźna jesteś ;)pogoda nie nastraja optyistycznie co ?.