Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Pesteczko -życzę ci aby wszystko było ok :)
  2. Tayuśka-niech ten domek będzie dla ciebie i Pancia niech już tak nie myśli ...tylko zabiera cię :)
  3. funiu -a ja wiem jak się czułaś mając takie skarbie na własnej piersi:multi:Sońka też ma takie zagrania:cool3:i mimo iż po chwili tchu mi brak to lubię takie momenty;)
  4. Jo37 i havanka jak wpłaty dojdą to dam znać :)
  5. przyszłam w odwiedzinki do chudzinki .
  6. wynik badania krzepliwości krwi Patyśki: [URL=http://img607.imageshack.us/i/patie.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4593/patie.jpg[/IMG][/URL] wytłuszczonym drukiem są wyniki Patki a z boku normy z których wynika że dwa są zaniżone zaś PTTa lekko poniżej normy [B]wnioski dla Patyśki:[/B] -ponownie przypomnę że w standardowym badaniu krzepliwości krwi po ok 10min.nie było krzepnięcia -przy jakichkolwiek zabiegach np .sterylka,wyrwanie zęba, jest możliwość wykrwawienia czyli muszą się odbywać po decyzji weta i przeprowadzeniu szczegółowych ponownych badań i kosztownego leczenia -szczepienia wykonywane są standardowo -funkcjonowania suni jest bez zmian czyli nie ma diety i podawania leków -obserwacja w momentach cieczki i ewenwtualnych skaleczeniach [B]decyzje dotyczące Patyśki:[/B] -ze wzgledow finansowych i nieprzewidywalnych co do przyszłości suni nie podejmuję zabiegu sterylizacji -szukam przyszłego domu stałego który odpowiedzialnie zgodzi się na przypilnowanie suni w czasie cieczek celem uniemożliweinia rozmnażania suni oraz będzie świadomy iż w przyszłości mogą pojawić się problemy zdrowotne związane z brakiem krzepliwości
  7. bedę dzisiaj i zapłacę :) ale obróżkę dla Polly(co pisalam że porządną) to musiasz zmierzyć sama ja najwyzej zaplacę dzisiaj a ty wezmiesz ok? [B][COLOR="#4b0082"]wypłaty z konta Pati: 1.wirusowki-30zł.[/COLOR][/B]
  8. no to ja se poprzebieram trochę nogami a zniecierpilienia...jedzie Krook czy nie...jedzie Krook czy nie itd.
  9. taaa,ten tarnsporter to nawet koniecznie....bardzo ,bardzo,bardzo ,bardzo koniecznie bo jezeli zadra ma tylko ten jeden ...to lipa.
  10. a i tu myk...bo pani wiedziała co to ...ale jakby nie wiedziała to ....:) bedę u zadry po 15 ,zabrać i nadać w kopercie bąbelkowej czy niech bedzie busem?
  11. Patka -weż pobaw się trochę z Pollką co? tak w berka łapanego :)pogoda akurat do zabawy:)
  12. Pollka -korzystaj z wiosennej pogody tej zimy i ...lataj...lataj...wśród pozostałych psiutków :)
  13. no masz! też wymyślili przecież kupione były na allegro i przyszły chyba normalnie poleconym.
  14. przyszłam się przywitać z Rozką :) jak tam z feromonami?
  15. przelalam zadrze wpłatę IVV 120zl.
  16. a ja wydumałam sobie że skoro z pazurków też długo krzepło to i cieczka jest zagrożeniem ,ale pewnie oczywiście przesadzam funiu to wiesz skoro Patka wypadła ci z kolejki sterylkowej to jak bedziesz miała mozliwość to może zrobimy te wirusowki.
  17. o matko kochana !!!!!aż zrobiłam falę;) ...ale jak Krook pojedzie jednak to wybieracie ją ,to normalne bo niepłatne tak?a tak z innej beczki macie może transporterek jakiś wolny?
  18. a tak z ciekawości czy ona mogła nie mieć wcale cieczek? bo w warunkach schronu przeżyła ok 3 lat lub więcej ,przecież też mogła się wykrwawić ,moja Sonia dopiero teraz w 9 roku nie ma śladów a tak to zawsze majty.
  19. Tola ja pisalam dużo na transportowym i chyba niekoniecznie z taką trasą ale mam: oczywiście płatne za tylko zwrot kosztów 1.na luty i tylko Polly jedzie czyli Częstochowa-zamość-czestochowa 2.kiedy mi pasuje i tu drogo Warszawa -zamość -częstochowa -Warszawa ale z konanerkiem lub klatką kenelową
  20. no to zgadywanka na wieczór: evel dotykała stopki A.Rozki i to lewej bo to wątek suni B. stopki rowerowej tylko skąd mowa o rowerze a może TZ?? c.stopki samochodowej tylko gdzie ona jest umiejscowiona za prawidłową odpowiedź...przyszły dziubek Rozalindy :)
  21. zadra dzięki :) [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty i wypłaty z konta Polly i Rozi: 1.:loveu:Mig All-40zł. 2.ladySwallow wypłata -100z[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=66cc417d7cc7f4c9][IMG]http://images33.fotosik.pl/247/66cc417d7cc7f4c9m.jpg[/IMG][/URL]
  22. [B]wpłata na konto Szansy: 14.01-50zł-Agmarek saldo:655zł.[/B]
×
×
  • Create New...