-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
pozdrowka dla Henia :) -
Pesteczko -życzę ci aby wszystko było ok :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuśka-niech ten domek będzie dla ciebie i Pancia niech już tak nie myśli ...tylko zabiera cię :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
funiu -a ja wiem jak się czułaś mając takie skarbie na własnej piersi:multi:Sońka też ma takie zagrania:cool3:i mimo iż po chwili tchu mi brak to lubię takie momenty;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
przyszłam w odwiedzinki do chudzinki . -
wynik badania krzepliwości krwi Patyśki: [URL=http://img607.imageshack.us/i/patie.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4593/patie.jpg[/IMG][/URL] wytłuszczonym drukiem są wyniki Patki a z boku normy z których wynika że dwa są zaniżone zaś PTTa lekko poniżej normy [B]wnioski dla Patyśki:[/B] -ponownie przypomnę że w standardowym badaniu krzepliwości krwi po ok 10min.nie było krzepnięcia -przy jakichkolwiek zabiegach np .sterylka,wyrwanie zęba, jest możliwość wykrwawienia czyli muszą się odbywać po decyzji weta i przeprowadzeniu szczegółowych ponownych badań i kosztownego leczenia -szczepienia wykonywane są standardowo -funkcjonowania suni jest bez zmian czyli nie ma diety i podawania leków -obserwacja w momentach cieczki i ewenwtualnych skaleczeniach [B]decyzje dotyczące Patyśki:[/B] -ze wzgledow finansowych i nieprzewidywalnych co do przyszłości suni nie podejmuję zabiegu sterylizacji -szukam przyszłego domu stałego który odpowiedzialnie zgodzi się na przypilnowanie suni w czasie cieczek celem uniemożliweinia rozmnażania suni oraz będzie świadomy iż w przyszłości mogą pojawić się problemy zdrowotne związane z brakiem krzepliwości
-
bedę dzisiaj i zapłacę :) ale obróżkę dla Polly(co pisalam że porządną) to musiasz zmierzyć sama ja najwyzej zaplacę dzisiaj a ty wezmiesz ok? [B][COLOR="#4b0082"]wypłaty z konta Pati: 1.wirusowki-30zł.[/COLOR][/B]
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
to dobrze że spoko :) -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
taaa,ten tarnsporter to nawet koniecznie....bardzo ,bardzo,bardzo ,bardzo koniecznie bo jezeli zadra ma tylko ten jeden ...to lipa. -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
a i tu myk...bo pani wiedziała co to ...ale jakby nie wiedziała to ....:) bedę u zadry po 15 ,zabrać i nadać w kopercie bąbelkowej czy niech bedzie busem? -
Patka -weż pobaw się trochę z Pollką co? tak w berka łapanego :)pogoda akurat do zabawy:)
-
Pollka -korzystaj z wiosennej pogody tej zimy i ...lataj...lataj...wśród pozostałych psiutków :)
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
no masz! też wymyślili przecież kupione były na allegro i przyszły chyba normalnie poleconym. -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
przyszłam się przywitać z Rozką :) jak tam z feromonami? -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
przelalam zadrze wpłatę IVV 120zl. -
a ja wydumałam sobie że skoro z pazurków też długo krzepło to i cieczka jest zagrożeniem ,ale pewnie oczywiście przesadzam funiu to wiesz skoro Patka wypadła ci z kolejki sterylkowej to jak bedziesz miała mozliwość to może zrobimy te wirusowki.
-
a tak z ciekawości czy ona mogła nie mieć wcale cieczek? bo w warunkach schronu przeżyła ok 3 lat lub więcej ,przecież też mogła się wykrwawić ,moja Sonia dopiero teraz w 9 roku nie ma śladów a tak to zawsze majty.
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
no to zgadywanka na wieczór: evel dotykała stopki A.Rozki i to lewej bo to wątek suni B. stopki rowerowej tylko skąd mowa o rowerze a może TZ?? c.stopki samochodowej tylko gdzie ona jest umiejscowiona za prawidłową odpowiedź...przyszły dziubek Rozalindy :) -
zadra dzięki :) [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty i wypłaty z konta Polly i Rozi: 1.:loveu:Mig All-40zł. 2.ladySwallow wypłata -100z[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=66cc417d7cc7f4c9][IMG]http://images33.fotosik.pl/247/66cc417d7cc7f4c9m.jpg[/IMG][/URL]