Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Rozka mam nadzieję że feromony pomogą ci inaczej spojrzeć na świat.
  2. handzia -ja tez mam wielkie obawy i cokolwiek zrobie bedzie zle dla suni ...ale jedank mniejszym zlem bedzie poswięcenie jej praktycznie calego dnia w Dt co sie wiąże z droga i nowym mijescem niż pozostawienie samiutkiej w budce w hoteliku nawet jezeli funia poswieci jej jak najwiecej czasu
  3. Krook a czy dałabyś radę zabrac razem mała sunię z Zamościa pod Czestochowe do Zarek k/Myszkowa ,moze być płatne.?
  4. [quote name='Jasza']Wszelki duch! No jestem. Wpłacę grosz nawet, tylko poproszę o konto. Z adresem. Bo muszę na poczcie.[/QUOTE] ale skrzynka pełna ..
  5. czy mogę się wstępnie dołączyć do waszego transportu z Polly .która pojechalaby do DT,w okolice Częstochowy- moze wtedy koszty były by w części na polowę.
  6. witaj Rozi -przytulam cię bardzo mocno ...choć jeszcze tego nie lubisz...
  7. no to juz widzę kółko granisate IVV,jogolcia ,Pollka ,Tośka ,Tayka,Pestka i na dokładkę ...Hunter :) edit: dogrywam sprawę przewiezienia Polly do Dt pod Czestochowę. moze się uda połączyć transport z Szansą.
  8. Patyśka -twoje fotki pewnie dzisiaj nie wyjdą bo paskudna pogoda:(
  9. Rozka jak się przekona ze lady nie zrobi jej krzywdy na pewno pokaze powolutku swoje prawdziwe szczeniackie oblicze.
  10. no proszę ,ukryte a może nie :cool3:talenta nam się objawiają... uśmiech na buźce gwarantowany:lol:
  11. qrcze -to jak wymodlic dla takiego skarba dobre wyniki,zacznę chyba chodzic na kolanach:oops: funiu to czekamy na fotki.
  12. [quote name='IVV']Soniu podeslalam do Ciebie pieniadze na badania Hunterka[/QUOTE] IVV -tylko co ja z nimi mam zrobić ?przypominj mi proszę bo nie wiem...
  13. [B]wyplata z konta Szansy: 13.01-[COLOR="#ff0000"]-35[/COLOR]zł zadra saldo:605zł.[/B]
  14. [quote name='IVV']ile sunia ma w tej chwili ? czy sterylka bedzie wykonana po pierwszej cieczce czy moze przed ?[/QUOTE] IVV sunia ma ok 6miesięcy ,wszystko zależy od domku jak się wyadoptuje to domek zadecyduje a jeżeli nie to zrobimy za 3-4 miesiące -tak myslę
  15. qrcze nie wiem o której konkretnie ....moze przed wyjsciem wyslij sms do zadry czy juz ma ...tak bedzie najpewniej ...bo nawet w drodze cos nieraz wypadnie
  16. [quote name='IVV']to kiedy wstepnie mozna spodziewac sie wynikow?[/QUOTE] w piątek po południu ale pewniej w poniedziałek. Patka -a może byś się pokazała nam na fotce?
  17. Pesteczko -tzrymam kciuki za zdrowko po sterylce.:)
  18. Tosia przytulam cię do serducha :)
  19. trzymaj się Hynterku .Sciskam cię mocno .:)
  20. bo to fajna dziewczynka jest :)
  21. feromony będą jutro u zadry a mój TZ spróbuje je odebrać i wysłać do lady-tylko proszę namiary smaczki brała-bo toż to psie dziecko a które nie skusi się na nie :)powolutku i bedą inne żarełka .
  22. [quote name='Lolalola']misja specjalna musi sie powiesc i wierze,ze wszystko bedzie dobrze!!!!!Patysko trzymaj sie,najwazniejsze,ze juz nie jestes w schronie i ciotki tak dbaja o Ciebie!!![/QUOTE] swiete słowa .Amen.
×
×
  • Create New...