Patyśka co tam u ciebie dziewczyno-zapomniałaś już o schronie?
funiu a jak u niej z robalami i tabletkami? bo przed wirusówkami chyba trzeba by jeszcze raz dać.
[quote name='sonia71']dostałam takiego maila (nazwisko usunęłam jak ktoś się zainteresuje to podam) -jak chcecie to skorzystajcie:
Ewa P-R17 styczeń 2011 o 09:20
Temat: psy
cześć !nie możemy pomóc wszystkim psom, to jasne...i smutne...jeżeli jednak bedzie potrzebujący husky lub inny północniak to proszę pisz: [email][email protected][/email]. Cchrony u nas to koszmar, jednostki są na jakim takim poziomie, bardzo mnie ujął Twój tekst, oby więcej takich ludzi. Pozdrawiam-Ewa[/QUOTE]
to tylko tak przypomnę ...
no to super:) to wiesz przy opłacie za hotelik dopisz do rachunku (czyli tam chyba odrobaczenie to ostatnie ,Rozi,wirusówki i te uchole)no chyba że podliczysz teraz wszystko a tylko hotelik na koniec miesiąca .
funiu -no przecież że nie sama :) musiała by być niezłą akrobatką....:)a pamiętasz kiedyś mowiłaś że przydałyby ci się uszy te takie wędzone ,kupiłaś jej może ,bo ja zapomniałam wczoraj ...qrcze:(
dzisiaj Rozka jedzie na wirusowki?dajcie znać jak było.
lady -gdyby tylko istniala taka możliwość... to jednak czekamy na ten transporterek to jest najwygodniejszy- dorzucę się do busa.