-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[quote name='jogolcia@pdx']Przelew na 70 zł poleciał ;=)[/QUOTE] jogolcia:loveu::loveu::loveu: i jeszcze moje własne ,działkowe tupilki dla ciebie [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] a i jeszcze -siorki w ciągu pierwszego tygodnia mają 221 wejść na allegro a leci jeszcze tydzień-OBY WYŁONIŁ SIĘ Z TEGO JAKIŚ DOMEK mimo że obserwatorów jeszcze nie ma ale był to czas świąt i sylwestra więc ludzie są rozgrzeszeni ...a teraz do roboty :mad:i wybierać mi tu swoje psie miłości -nie lenić się ,korzystać:lol: bo takie chodzące szczęścia drugi raz się nie powtórzą
-
[B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:jogolcia-50zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] Pati niestety musi jeszcze zaczekać na wyniki krwi ,przez kilka dni nie przyjmują próbek ,może uda się w piątek wysłać ale wstępnie już wiadomo że coś się dzieje bo krew nie zaskrzepła w podstawowym teście krzepnięcia po ok 10 min. ***jakim cudem ona dała sobie radę przez kilka lat w schronie ...cieczki ,jakieś zadrapania...niewiarygodne... ***to jest pytanie -zagadka:crazyeye:CUD:crazyeye:
-
[B][I][SIZE=4][COLOR=navy]***szukamy sponsora drugiej tury wirusówek dla siorek-koszt 70zł***[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosia faktycznie piękna dziewczynka :) allegro takie szczególnie wyróżnione to koszt ok 20 zł.-tak płacę za siorki. -
[quote name='jogolcia@pdx']Pestko - do nowego domku marsz~![/QUOTE] podpinam się i czochram Pestkę :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter-trzymam kciuki za domek :) -
zrobię jej allegro jak tylko będą wyniki ...a będą dobre bo Patka zasługuję na domek po kilku latach w schronie a nawet jak troszkę wyjdą zle to podleczymy i ...tak ostatecznie znajdziemy super rodzinkę dla niej :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mizianko dla Tayuśki :) -
to dla niej bylby dobry domek z panią emertyką albo osobą która jest w domu lub wychodzi na krótki czas ale również może być tak że póżniej Patka zorientuje się że nic się nie dzieje i Pańcia wraca .
-
poranne mizianko dla Polly i Rozi :)
-
[quote name='Isadora7']Do cegły jeszcze numer konta potrzebny, dzisiaj przyszykuję z grubsza szablon a odpalałabym jakoś jutro wieczorem (jak będzie wszystko). Chce aby jeszcze z dzień sie porozkręcała aukcja Nelki, tam jest bardzo "cienki" materiał".[/QUOTE] dziewczyny nie może to być moje konto,podane ogólnie -bo jest prywatne ,na koniec aukcji dopiero będzie wpłacona ogólna kwota dla Szansy.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
no jak nie-jak to Tosi :) -
pozdrowka dla Pestki :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
o to przykro że Tayka dalej bez domku :( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek -trzymaj się chłopaku :( -
dzisiaj Pati miała zrobione to badanie krwi ,czekamy na wyniki ,bedą za kilka dni, 21 XII -miała też podaną tabletkę na robaki, i oczywiście super wpatrzona w człoweika sunia :)
-
[B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:jogi-20zł. 2.:loveu:Ewa G.-10zł[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] Rozka szaleje w zaspach :lol:a Pollka łazi za funią z wlepionymi w nią oczkami :cool1:-kochane siorki :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Hunter podobno ma lojotok i nic nie przybiera na wadze ...martwie sie o niego :( kto pomoze zrobic dla niego allegro ? i jakies wydarzenie na FB ? nic dziwnego ,ze on siedzi ...nie ma nawet ogloszen :([/QUOTE] a czemu tak wyszło że praktycznie został bez ogłoszeń ...gdzie są wszystkie zamojścianki-opiekunki psów zabieranych ze schronu...pusto się zrobiło na wątkach nie tylko Huntera ale i pozostałych...qrczę jeszcze pół roku temu jak się tu zaczęłam pojawiać to była dość silna grupa ...:( -
[quote name='beka']Byłam. Domek z podwórkiem, a własciwie dwa domki. W jednym mieszkaja rodzice ( i u nich bedzie sunia) w drugim dorosła córka z rodziną. Ogródek, do biegania, nie za duży ale dla takeij kruszynki w sam raz. W domu zawsze ktos jest wiec sunia nie bedzie sama. Piesek nie spi w łozku, ale w domu jak najbardziej. Budy i kojca brak. To kiedy transport?[/QUOTE] wizytę robiła beka
-
Patyśka -dołącz na poranne bieganie do siorek :) a jutro rano....troszkę nieprzyjemne badanko i ....będziemy ogłaszać :)
-
Pollinda i Rozalinda -kochane siorki na poranny joging :) chociaż strasznie zimno i iwieje ,trzymać linie i gubić boczki :)