Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Tayuśka -ależ ty spokojnota na tych fotkach :)
  2. no ,no szarotko ależ masz pod opieką przystojniaka:) szczególnie te fotki z dodatkiem żółtego czegoś;) chyba świerkowa gałązka ?!
  3. Hunterek-fajny z ciebie modelek :)
  4. Pollinka-dzień dobry :)
  5. handzia -mnie osobiście wystrczy to jedno zdjęcie-wyżej-Patka dla mnie jest piękna :) i koniec...tylko wiesz obawiam się że do szukania domku to za mało ,dlatego bardzo zależy mi na innych fotkach a tym bardziej że mam problem z deklaracjami... i domek potrzebny bardzo...
  6. a może dla Polly mimo wszystko bedzie lepiej jak ciągle będzie na smycza ,nie puszczana ,ona w końcu musi się przyzwyczaić do spokojnych spacerow z człoweikiem ...sama już nie wiem...łapki faktycznie ma różowe?!
  7. IVV gdyby coś się stało Polly to Ulka by napisala ;) a tak dziewczynka wyszla z tego ...cytat"co najdziwniejsze sama jest czysta" wykorzystałyście odrobinkę słoneczka w południe na spcerek naukowy?
  8. [quote name='sonia71']funiu-to jak bedzie jak pojechac , na spokojnie ,obojętnie czy przy okazji czy specjalnie proszę niech wet zobaczy jej uszy (a kto wyczysci? ,bo pewnie ona nigdy nie miala czyszczonych) i poogląda dokladnie zęby ,to mogłoby być ważne do ogłoszeń ,dla niej -w jej przypadku -to dodatkowy plus żeby domek wiedział że wyeliminowane są jakieś ewentualne zabiegi na ten moment. napisz coś więcej o tej skoczności. a fotka cudo!Patka no qrcze moja osobista Sońka musi ci ustąpić większy kawał mojego serca -rozpychasz się w nim dziewczyno że hej...:)[/QUOTE] zacytuję info dla funi bo gdzieś sie zapodzieje:) jogolcia-ty dogomaniacka poetko:loveu:super się czyta twoje rymki [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:[EMAIL="jogolcia@pdx-50zł"]jogolcia@pdx-50zł[/EMAIL][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B]wplaty na konto Szansy:[/B] [B]08.02-50zł-jogolcia@pdx za II[/B] [B]saldo:1.045zl.[/B]
  10. coś wam powiem to chyba jedyny wątek na dogo do ktorego wchodzę po to żeby naciszyć oczy takimi fotkami-Cinek jest na nich boooooooooooski :) niespotykanie fotogeniczny -Psiego Oskara mu dać(czytaj DOMEK!)
  11. na wszystkich wątkach od funi takie wieeeelkie zniecierliwienie ,a Henio na samej górze -jak dla mnie i Patki Heniuta niech będzie ten pierwszy :)
  12. o matko kochana! Pollka weź nie rób nam tego :(...malo masz uszów i zabawek! przeskoczylaś Dyzia z fotelem :( ona długo była zostawiona sama? bo moze to być ważna ifnormacja dla domku. Ulka-bardzo mi przykro,tylko słowa nic tu nie pomogą -jak ty teraz doprowadzisz to do porządku? ,naprawdę bardzo mi przykro :(co mogę zrobić? na pocieszenie tylko ci poweim że ja też częśto tak mam jak z czegoś się cieszę zawczasu to potem są niespodzianki:( a jak coś robię na spokojnie z minimalnymi emocjami to zazwyczaj coś pozytywnie mnie zaskakuje...
  13. [quote name='funia']Z tego co mówił kiedyś wet szczepi się tylko raz dorosłego psa bo on juz nabył odpornosci . Jęsli chodzi o uszy i reszte to nie mam na razie jak pojechac .Jeśli trzeba pojade specjalnie .[/QUOTE] funiu-to jak bedzie jak pojechac , na spokojnie ,obojętnie czy przy okazji czy specjalnie proszę niech wet zobaczy jej uszy (a kto wyczysci? ,bo pewnie ona nigdy nie miala czyszczonych) i poogląda dokladnie zęby ,to mogłoby być ważne do ogłoszeń ,dla niej -w jej przypadku -to dodatkowy plus żeby domek wiedział że wyeliminowane są jakieś ewentualne zabiegi na ten moment. napisz coś więcej o tej skoczności. a fotka cudo!Patka no qrcze moja osobista Sońka musi ci ustąpić większy kawał mojego serca -rozpychasz się w nim dziewczyno że hej...:)
  14. takie "jajko niespodzianka" -co nie? na ogłoszenia jeszcze za wcześnie ale faktycznie ludzie są wzrokowcami to moze nie bedzie problemu z domkiem.
  15. Azja-życzę ci abyś szybko opuścila schron....najlepiej oczywiście prosto do DS ale jeżeli to niemożliwe to do DT lub hoteliku.
  16. Tayka-mizianko za uszkiem dla ciebie :)
  17. qrcze-nie ma na to żadnego sposobu...raz trafia się szybko domek a drugi raz piękne psy ...czekają :(
  18. Hunter-no ,no przystojny z ciebie facet:)
  19. Luna-pięknie wyrosłaś :)
  20. to jest ta spokojna,łagodna Tosia? ;)
  21. ja się podpiszę w całości pod przedmowczynią :) -na koncie Szansy cisza.
  22. Pollinka-uważaj dzisia na na spcerku żeby wiatr za bardzo nie potargal mi kudelków-brrrrr,okropnie wieje ....
  23. funiu-jak bedzie sz miała chwilkę zerknij na post wyżej :) Patka -ty sobie dzisaj zalatw wizytę u Tosi ,w domku lepiej spędzić dzisiaj wietrzny dzień,,,poplotkujecie trochę ...a weż jeszcze może Taykę i Petkę :)...fajny babski dzień spędzicie ...
×
×
  • Create New...