Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. no to może warto wypróbować radę dziewczyn ,może to przyniesie jakiś skutek .
  2. Patka ma 60 nowych ogłoszeń ,wrzuciłam na początek -oby przymiosły jej domek :)
  3. oczywiście ja na górze :)
  4. no to mamy doatkowy wniosek co do przyszlego domku-ktos musi byc obecny caly czas lub na bardzo krotko wychodzic tylko co teraz ...to ja nie mam pomyslów ,zdaje sie ze ty juz wszystko wyprobowalaś-a to uparciucha jedna - a wyglada tak przytulankowo nie ?jak mozna się pomylić ;)
  5. Ulka-a weż ty się nie daj naszej rozkapryszonej księżniczce ;)może lady ma rację ...weż ją na czas ...po trochu ...na chwilę aż może kenel nie będzie jej się kojarzył z karą tylko z krótkim czasem .... a potem za chwilę Pańcia ją wypuści ...i da smaczek?! pisałyśmy razem :) ty rób swoje a ona swoje i zobaczycie kto kogo przetrzyma ....
  6. na bazarku ogólnym jest sporo wątków z ogłoszeniami ,ja zamawailam teraz u Paji,są różne opcje wyboru :)
  7. a ze SzczeponeN-em co wiózł kiedyś Birmana:) to był tarnsport łączony z różnymi psaikami:)
  8. Ulka -nie sprawy z tm kontnerkiem-Murce się nie śpieszyło a ja pytam co jakiś czas dlatego że po odeslaniu jej ladnie podziękować :) To poczekamy z Polci sterylką,ale myślę że jednak ...u ciebie zrobimy jak się zgodzisz i oczywiście zmieści się w czasie 1-2 miesiecy9bo tyle myślę wystarczy na socjalizację ,mogę się mylić oczywiście) ,...bo ja jej jeszcze nigdzie nie ogłaszam ,jeszcze się nie nadaje na domek ...jeszcze trzeba czasu . jeśli chodzi o Border Collie- to już chcialam ją podciągnąć do: "w typie..." na wątku lubeskiej Białej,którą ogłaszała ladySwallow ale...cytat : :... Biała borderowa właśnie ze względu m.in. na wielkości, Polly nijak borderowa..." tylko gdyby nie pisać..." w typie Border Collie " a "mix Border Collie" ....;)
  9. a ja się dopycham łokciami do solidarnosci zamojskich dogmanek -oby był efekt ,bo kto jak nie Kleks zasługuje na naprawę błędu naszego (czytaj : lokalnego człowieka )
  10. dzięki IVV-może stanie się "mały cudzik" i ktoś wspomoże Patkę ,choć lepiej niech ktoś bardzo odpowiedzilany ją wypatrzy i do domku zabierze.
  11. jogolcia -ty nie slyszysz co ci szepce Pestuszka? popraw se te czapkie bo ci ....spada :) oczywiście drugiego obrazka nie widze :)
  12. no! tylko dawać buziaki w nosek Tosiurki :)
  13. a kto odrzuca piłeczkę Hunterkowi ;) no kto?... -drugiego obrazka nie widzę :(
  14. zapytalam zamojskiej Szansy czy pozwoli żeby wszystkie zamojskie dogomanki i ich psiapsółki oddały głos na kasę dla zamojskiego Kleksa-bazarek fotograficzny -malawaszka nr17. link w poście 1443 ,wyżej. Szansa -chrześnica jogolci -tyle dostala od dobrych ludzkich serc że oddaje sekundkę swojego czasu na Kleksowe kliknięcie-chora zamojszczanka -dla chorego zamojszczaka .TO SIĘ NAZYWA łańcuch psich srec:)
  15. przytulanki i spacerek w porannym słonku dla Lizki :)
  16. pisałyśmy razem -ja na górze ;)
  17. ale jak myślicie -jest to opanowania jak pobędzie dłuższy czas ,przecież nie ma nawet 4 tygodni , pewnie jest jednym z tych którym trzeba więcej czasu ,trudno ...jakoś poradzę sobie finansowo a mam nadzieje że Ulka wytrzyma ...życiowo ;) swoją drogą -piękna młoda panienka:) jakoś trudno mi się przyzwyczaić że nie 6 m-na szczeniutka:) ale...gdyby pojawiła się cieczka to potem będze sterylka ...przypomnę się na sterylkowym wątku-Ulka bo chyba robisz je suniom po cieczce czy przed...nie doczytalam u innech suń.? ponowię pytanko -kontenerk poleciał do Janowa?
  18. [B][COLOR="#ff0000"]dziewczyny pomóżmy malawaszce a tym samym dajmy szansę pechowemu Kleksowi z naszego schronu! TO TEN CO MIAŁ MIEĆ JUŻ DT A DALEJ PRZEZ LUDZKĄ POMYŁKĘ JEST W SCHRONIE [/COLOR][/B] Bardzo Was proszę o głosowanie na nr 17 jeśli wygram to chciałabym dla Kleksika te pieniążki przekazać [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02?p=16315586&viewfull=1#post16315586[/url][/QUOTE]
  19. to kolega Kiki:( [B][COLOR="#ff0000"]dziewczyny pomóżmy malawaszce a tym samym dajmy szansę pechowemu Kleksowi z naszego schronu! TO TEN CO MIAŁ MIEĆ JUŻ DT A DALEJ PRZEZ LUDZKĄ POMYŁKĘ JEST W SCHRONIE [/COLOR][/B] Bardzo Was proszę o głosowanie na nr 17 jeśli wygram to chciałabym dla Kleksika te pieniążki przekazać [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02?p=16315586&viewfull=1#post16315586[/url][/QUOTE]
  20. o qurcze już poprawiam -jakby co jest w wątku Kleksa działa!!!!!już
  21. [B][COLOR="#ff0000"]dziewczyny pomóżmy malawaszce a tym samym dajmy szansę pechowemu Kleksowi z naszego schronu! TO TEN CO MIAŁ MIEĆ JUŻ DT A DALEJ PRZEZ LUDZKĄ POMYŁKĘ JEST W SCHRONIE [/COLOR][/B] Bardzo Was proszę o głosowanie na nr 17 jeśli wygram to chciałabym dla Kleksika te pieniążki przekazać [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02?p=16315586&viewfull=1#post16315586[/url][/QUOTE]
  22. [B][COLOR="#ff0000"]dziewczyny pomóżmy malawaszce a tym samym dajmy szansę pechowemu Kleksowi z naszego schronu! TO TEN CO MIAŁ MIEĆ JUŻ DT A DALEJ PRZEZ LUDZKĄ POMYŁKĘ JEST W SCHRONIE [/COLOR][/B] Bardzo Was proszę o głosowanie na nr 17 jeśli wygram to chciałabym dla Kleksika te pieniążki przekazać [url]http://www.dogomania.pl/threads/201347-Bazarek-fotograficzny-ZAPRASZAM-NA-G%C5%81OSOWANIE-STR.4-POST-89-92-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-20.02?p=16315586&viewfull=1#post16315586[/url][/QUOTE]
  23. zagłosowane -wrzucę dziewczynom na zamojski :)
  24. wydarzenie Pati na FB:[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=112234042184695[/url]
×
×
  • Create New...