Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. suuuuuuper że Heniowi się w końcu udało!!!!! mojej Patce niestety jeszcze nie :(
  2. przykre z Mundkiem :( ....robicie wszystko co można mimo że brakuje wam finansów...WIELKI SZACUNEK dla was.
  3. [quote name='funia']Na oko waży 15kg.Kiedys była wazona ,ale przytyła i na pewno mieści się w tej granicy . Z moim kotem miała stycznosc jak była w domu .Nie atakowała go ani on jej bo jest przyzwyczajony do psów .[/QUOTE] dzięki funiu :) super że się potwierdziło z tymi kotami ,a qrcze Patka niby taka niepozorna a taka waga :) wznowiłam ponownie wyróżnione allegro ,tyle wejść jakiś strach przed zainteresowaniem ...:(
  4. a Frajdzie takie zabawy dają prawdziwą frajdę :)
  5. no qrcze co z tymi domkami -takie piękna sunieczka i nikt jej nie chce..:(
  6. ai Tajga dołącza do innych zamojskiech suń bez domu:(
  7. Sabka to też już weteranka w szukaniu domu :(
  8. qrcze przykre są takie sytuacje gdzie jest już domek a psiaczki muszą dalej pozostawać w hotelikach lub DT blokując mijsca innym bezdomniakom...eh:
  9. Jaaaaadźka -takie suprowe przytlanki dla ciebie :)
  10. pewnie że pokocha a że tak długo z tym zwleka to za to będzie to miłość już do końca :)
  11. taka charakterna ślicznotka i jeszcze bez domku :(
  12. miziam Zosinkę za uszkiem !
  13. ale piękny dzisiaj dzień dla siorek!
  14. tyle ogłoszeń że domek Nuki na pewno tam jest!
  15. funiu czy Patkę ważyłaś jakoś czy tylko na psiarskie oko wiesz że waży teraz ok 15kg :) i jeszcze czy kiedykolwiek u ciebie miała styczność z kotem ?zaraz po schronie u weta wogóle nie reagowała na kota ciekawe jak jest z nią naprawadę -moja Sonia jak kot siedzi to go totalnie olwewa ale jak biegnie to .....jedyny cel to go dogonić i nic więcej z nim nie robi tylko goni .
  16. trzymam wszystkie jakie tylko możliwe:) oby się udało ,oby się udało!!!!!!!!!!!!!!
  17. nici z mioch fotek bo aparat się wczasuje:mad: [B][COLOR=indigo]wpłata i wyplata z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:kateKermit 30zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]2.hotelik sierpień 310zł + 3zł. do odrobaczernia [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [B]i znów Patka na minusie [COLOR=red]84,65zl. :shake::placz:[COLOR=black]jakby wpłynęły jeszcze sierpiowe deklaracje to [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]zostanie na minusie 54zl[/COLOR][COLOR=black].już nic nie mam na bazarki,robię ciągle wyróżnione ogłoszenia a ta uparciuszka dalej grzeje dooopkę w hoteliku... [/COLOR][/B] funiu potwierdź jak dostaniesz przelew.
  18. Patysia co tam słychać u ciebie?kiedyś funia obiecała fotki,teraz coś tam się porobiło , smutne... a słoneczko tak nam letnio grzeje nic tylko wylegiwać się pod parasolem ! dni pewnie mijają ,a to już tyle miesięcy minęło od grudnia :( jakoś znów słabo z grosikami na sierpniowy hotelik, ja rozgłaszam info o Tobie na caaaały komp ,a niech ludzie wiedzą że taka pieszczoszka nie ma jeszcze swojej rodzinki:(
  19. jakoś bardzo daleko Pesteczka spadłaś:(
  20. [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:jogolcia 50zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] BARDZO INTENSYWNA AKCJA OGŁASZANIA TRWA :)
  21. funiu jak tylko wpłyną deklaracje na sieprień przeleję opłatę za hotelik.
  22. wznowilam ponownie allegro,może tym razem coś ruszy choć przydałyby się fajne fotki. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.sonia71 50zł na sierpień[/COLOR][/B]
  23. z odrobaczeniem -ok :) a czym sobie Patka zasłużyła że z calej gromady otrzymała tylko 1 fotkę i to jakąś smutaskową ;)-pisałaś że już nie boi się aparatu?
×
×
  • Create New...