Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='__Lara']Cioteczki, allegro dla Pestuni się skończyło, odnowić?[/QUOTE] przypomnę pytanie bo chyba zawaliłyśmy go bzdurkami ;)
  2. ha ,ta niespodzianka to chyba Tajemnica Poliszynela :) -sorki nie wiem jak to się pisze -Pesta i Zosia zostaną wymiziane na zaś:)i dobrze :)
  3. Nuka na delikatne drapanko za uszkami !
  4. Korcia dzisiaj w tym upale to pewnie najchętniej w chłodku by poleżała :)
  5. Jaaaadźka! -(i tu ciągle przypomina mi się Sami Swoi też była tam z zawołaniu :Jaaaaadźka!)na mizianko :)
  6. ...Filipunio też dzielnie maszerował ale zaproszenie na loda odrzucil....no bo ona facet ;) dla niego zimne piwo w taki upał a nie lody ;)
  7. a ja dzisiaj miałam tak : zupa na gazie ,zabrakło przyprawy ,lęcę pędem do sklepu a tam sunia kręci się koło wejścia ,ja o qrczę :Frajda i łap za obrożę ale zsunęła się jej z szyi ,spanikowalam (czułam naprawdę to uczucie,bo ja tak mam ...)i ja przytrzymuję ,a ona się wykręca ,małpa jedna, ha ,a w kieszeni mam drugą obróżkę i smycz...i jakoś udało się nałożyć i ona taka w tych obróżkach i smyczy wijąca się ,no to ja gadam że przecież szuka ją tyle ludzi... ,że już będzie dobrze... ,spokojnie... i zaczynam cichutko gadać jakiś wierszyk dla dziec...,delikatnie... ,uspakajająco..., szepcząc...ona zaczyna słuchać ...w zwolnionym tempie dzwonię do Toli ,ona z TZ już jadą ....i ..... Frajda na to -"trzeba było od razu mowić do mnie wierszykiem do przecież bym już dawno przyszła " to tylko sen ale tzn.że Frajda się znajdzie i koniec i jeszcze wszystko będzie dobrze i zazdroszczę temu kto po wszsytkim ją przytuli i powie :JUŻ DOBRZE ,JUŻ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE ...
  8. no to ...w tym tłoku przepcham się i Patyśkę przytulam ,spoglądam w oczęta a ta co ....już poleciała do sadu! kręcidupka jedna!
  9. no to tak sobie wejdę do Pesty ...jak ma być ten domek wyklękany ;)
  10. Tolu -bardzo dziękuję że Patka jest brana pod uwagę ,ale muszę sprostować że teraz za lipiec mam zapłacone bez długu -dzięki Renacie zFB ,dopiero na sierpień znow bedzie problem ,więc jak przekażecie te pieniążki dalej to zrozumiem,wszsytko wg sytuacji .
  11. Jadźka - to pewnie chce się tylko nacieszyć ...;) a potem będzie grzeczna :)
  12. szorścianki na pierwszą -szukać deklarowiczów!
  13. no to trzymam kciuki za ogłoszenia KiKi :)żeby odezwał się fajny domek !
  14. Filipek -super z tą smyczką !
  15. Zosiulka -miazianko dla ciebie :)
  16. trzymam kciuki za odnalezienie ,bardzo ,bardzo mocno .
  17. pewnie sporo jest takich smutnych historii psów gdy umiera pan :( może nawet bardzo sporo... i tylko zalewdie kilka ma taki hapy end....... Babka to musiala sobie czymś zasłużyć na taką prezydencką emeryturę ... ha! no przecież ona pracowała w warsztacie a to to trudne warunki dla takiej mikruski :) to teraz ma poduchy i ...kluseczki z kurczczkiem :)
  18. hulaśna Jadwiga to już pewnie rozdaje uśmiechy :)
  19. [b][i][color="#ff00ff"]ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie patyśkowy domek -niech odezwie się ![/color][/i][/b]
  20. no skoro ma z tego wyjść domek ;) -jogolcia padaj na kolana ...:)za obrazek Pesty w otoczeniu rodzinki chyba warto ;)
  21. ale on cudnie zarasta,wygląda już na porządnie domowego psa ,nie ma śladu po schronie !
  22. szorścianki -miazianko dla was !
  23. a czego każecie jej wstawać ;) niech kosteczki leniuchują w poduchach :)
×
×
  • Create New...