Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. funiu udało ci się odrobaczyć Patkę?
  2. zaraz skrobię emalia do Pani Małogsi która jest zaineresowana Patyśką -tylko dopiero od września a to długi czas i wszystko się może wydarzyć więć nie wycofuję ogłoszeń Patka no i wcisnełaś się ;) do gości Zosi-tu w zastępstwie z Becią [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2548/zosiazcioteczkbeatk.jpg[/IMG]
  3. no i sioreczki na przytulanki ,mizianko za uszkami i drapanki w karczki :)
  4. Pesta na przytulanki ale takie superowe!
  5. one są podobne jak są oddzielnie ale jak są fotki obu i można prównać to pyszczki mają różne :0
  6. Frajdunia -znajdź się kruszynko -polissssss
  7. Jaaadzia-przytulanki dla ciebie :)
  8. Filipek na pewno znajdzie super dom !
  9. Kika na rozczochrane miazianko i głaski za uszkiem !
  10. ja też śledzę...Frajdka pokaz się dobrym ludziom-plissssssss -dla Nuki przytulanki :)
  11. dodalam Patyśkę tutaj :[url]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/187925-bursztynooka-pati-szuka-domu.html[/url] 7 dni wyróżnione 7,38zł
  12. gibkie ciałko,bystre oczko-kto to taki ? Patyśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba się przegrzałam ;)
  13. noż przecie że Szwedka :) upał utrudnia myślenie :) ,Tayuśka to chyba ty pojawiałaś się na fotkach u Zosi co nie ?
  14. ja jak zwykle źle zrozumiałam że łapka jej "przeszkadza" -pewnie że lepiej jej nie ruszać jak nic się nie dzieje,najwyżej nowy domek sam zadecyduje -Jaaaadźka ! na mizianko chodź! :)
  15. i jeszcze sioreczki na głaski !
  16. to pewnie wątek powędruje na ten "domowy"! super ,KOrcia obyś jak najdłużej korzystała ze swego szczęścia !
  17. Pesteczka teraz to musi się udać!
  18. i głaski dla Nuki :)
  19. no to Filipek zawładnie allegrem co?! zaraz pojawi się domek tylko czy on by chciał Was opuścić ;)
  20. właśnie tak to się czasem układa ...nie które znajdują błyskawicznie domki ,a niektóre muszą czekać ...ja mam Patyśkę z tych drugich :(
  21. dobrze się czyta dobre wiadomośći :),oby dzisiaj i u Frajdy były.....:( ona już tyle dni prowadzi wlakę o przetrwanie :(
  22. fotki super ! gapię się i gapię i....tu wam wlazla nie Zosia tylko Patyśka :) [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2548/zosiazcioteczkbeatk.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...