-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
no to mamy czwartek -co z niego wyniknie ?czy Patyśkę przybliży w biegu do SWOJEGO DOMU?
-
[I][COLOR=navy][B]mam Patynkę sarnkową co ma 4 łapki ,[/B][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy][B]gładkie lico,szczupłą kibić no i serce Labki ,[/B][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy][B]wszystkich kocha ,wszystkich lubi ,wszystkich wycałuje[/B][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy][B]no i swoje psie serduszko KOMUŚ ofiaruje[/B] ![/COLOR][/I] [COLOR=black]proszę sobie zanucić z samiutkiego ranka na znaną melodyjkę z przedszkola :) [/COLOR]
-
jesteśmy z panią umówione na konkrety za kilka dni :) spokojnie teraz czekamy na wizytę :)
-
Agucha -z taką kierowniczką :) nie ma tego... oj tam,oj tam brzusio Patyśki pewnie ma się dobrze ,jeszcze kilka dni i cala sterylka za nami ;) tzn ,za Patką :)
-
też uważam że jednak tu potrzeba spokoju i lepiej jeszcze zahaczyć październik i nic się nie stanie , spróbujemy nazbierać jeszcze trochę grosikow i BĘDZIE DOBRZE :)
-
qrcze , sterylka Patyśki wypadla niespodziewanie tydzień temu ,gdyby nie ona to byla mowa o tamtej środzie ...no nic, zaraz się zdzwonimy i wszystko jeszcze raz wyjaśnimy. mania1979 i elmira -bardzo wam dziękuje :)
-
WTOREK jest dla Patynki wielkim dniem :) ja też nie wiem o innym :) a potem oby do ostatniego dnia września -piątku ,ściągniecie szwów i .... OBY UDAŁO SIĘ ZGRAĆ JAKIŚ TRANSPORT NA WEEKEND ale to bylby już chyba jakiś cud ;) choć może akurat Patyśka nie wyczerpala jeszcze swojego zakresu cudów! no bo przeżyla w hoteliku 9 m-cy przy malutkich stalych,no bo odbyła się sterylka,no bo jest potencjalny domek ,no bo Agucha stworzyła bazarek i teraz pasowalby wyjazd co nie ;)
-
a to spryciara :) to trzeba dać znać domkowi że Patka interesuje się szafami ;) czyli tak cichutko sobie myślę że dobrze że podjęłam ryzyko zabiegu ,ufffff a było bardzo trudno ....
-
Patyśka a jak tam dzisiaj twój brzusio?
-
MANIA 1979 I ELMIRA -WIELKIE DZIĘKI :)wiem jak trudno zgrać się kilku osobom -jak jechałaa Polly to była to cala grupa :) ale maleńka prośba gdyby tylko to było możliwe żeby zgrać to wszsytko do czwrtku ,piątku bo to po1.weeekend i może ktoś jechać do Warszawy,można by wykorzystać a po 2.kończy się wrzesień i jesteśmy do tyłu z hotelikiem a tak zalapiemy się na październik :(
-
[quote name='IVV']to do tej pory byly tylko w Zamosciu ? ooo myslalam ,ze ona jest oglaszana w calej Polsce ...[/QUOTE] ja tablicę robiłam oddzielnie na Lublin,Warszawę i Kraków-i choć nie było konkretnych odzewów(nie było wtedy sterylki) to było tam sporo wejść ,cafeanimal też robię nowe co kilka dni, nawet po kilka ogłoszeń razem a wcześnijesze odnawiam,gumtree i ale gratka wyróżnialam płatnie co 7 dni i oczywiście ciągle allegro - i tak od kwietnia ,ale nie miałam wyjścia -i może Pesteczce trzeba takiej rozszerzonej akcji, ona ma fajne fotki może to coś by pomogło
-
qrcze-oby się udało NOWE KCIUKI TRZYMAMY ZA PA! [IMG]http://i.pinger.pl/pgr237/1ed90a41001fa2114d8230f9/kciuki.jpg[/IMG] DZIĘKI DZIEWCZYNY ŻE JESTEŚCIE U PATKI :)
-
jogolcia to super że wszystko dobrze finansowo :) niestety jeden domek chyba odpadl-ten z ogrodem ,już więcej się nie odezwal -trudno oby udało się Patce i ten w którym bedzie wizyta PA -byl dla niej TYM DOMEM :D
-
dziewczyny -SZUKAMY JEDNAK KOGOŚ DO WIZYTY PA! funiu znajdziesz tą znajomą znajomej :)
-
no bo Pati nie chce sprawiać kłopotu i dodawać zmartwień bo przecież jeszcze drżymy o jej zdrówko-kochana sarenka:)tylko żeby taką ruchliwością nie zrobiła sobie kuku ;) odpoczywaj Patyśka ,jeszcze się wyganiasz:)
-
FIFA-dzięki za sprawdzenie:),Patyśka to pewnie jeszcze drzemie,pogoda kiepska tylko zanurzyć się w mieciutkim poslanku i marzyć ,marzyć... wrócę jeszcze do finansów a ponieważ są to Wasze pieniądze to jeszcze rozliczenie tokiem myślenia Jogolci(bo chyba tak Jogolciu myślisz) -deklaracje za wrzesień 150zł. -hotelik za wrzesień i wet 300zł.+20zł.=320zł. ...................................brak 170zl. -bazarek Aguchy 90zł. ...................................brak 80zl. ale....idąc dalej takim tokiem myślenia:20zl. Joodith wplaciła we wrześniu choć dotyczy sierpnia czyli saldo na koniec sierpnia-44,65 +20=-24,65zł do tego ubranko posterylkowe 27zł.= na minusie -51,65zł. czyli brak 80zł z deklaracji i brak z innych wydaktów 51,65zł.=131,65zł. czyli wychodzi na to samo :(tylko że nikt nie prowadzi konta psa rodzielając deklaracje stale od innych wpływów i wydaktów bo zrobiło by się wielkie zamieszania Jogolcia proszę zerknij na to wszystko ,bardzo mi zależy żeby wszystko było jasne i sorry że rozłożyłam wszystko na czynniki pierwsze :)
-
już Jogolciu lecę i prawdzam ,może faktycznie coś pokręcilam,całe wpłaty i wypłaty są w po wyszczególnione wg dat w tm poście rozliczeniowym ,zerknełaś może,wplaty z deklaracji stałych nie idą tylko na sam hotelik ,do tego dochodzi wet a ostatnio i ubranko posterylkowe,ogłoszeń płatnych nie wpiseję do rozliczeń bo sama je finansuję edit:Jogolciu sprawdzilam wszystko z postu rozliczeniowego 3 -i matematycznie wszystko się zgadza wszystkie braki zakładam ze swoich pieniążków i niestety tylko zakladam ,oprócz stalej 50zł finansuje wszsytkie ogłoszenia które wpisuję także w post 1,np na koniec sierpnia wyszło 88zl, intensywnie ogłaszam patkę juz od kwietnia :( wg postu rozliczeniowego(proszę mógłby ktoś matematycznie przelecieć kalkulatorem to bylibyśmy pewni) -saldo na koniec sieprnia:-44,65zł. -wpływy we wrześniu 170zł. -wydatki we wrześniu -27zł.ubranko posterylkowe ................................saldo na 22.09 98,35zł. ewentualna wplata za bazarku 90zł. saldo 98,35zł. .........................................188,35zł. hotelik za wrzesień -300zł. transport do weta -20zł. ....................................BRAK 131,65ZŁ. w zaokragleniu 132zł. i nijak nie chce wyjść inaczej sorrry:(
-
funiu poczekajmy ,pisalam wyżej że Andzike pomoże :)
-
aleś ty błyskawica:) no to lecę na fb
-
funiu -ty weź pilnuj Patyśkę ;) bo przecie to ma być sarenka :)-goń ją od michy :) a już szczególnie nie swojej :) Agucha -nie rozsylalam bazarku na FB jako prywatne ,jest może jakiś sposob żeby to zrobić jednym zamachem czy trzeba jednak konkretnie wchodzić do każdego?
-
pisałyśmy razem z funią ,patrz wyżej tak agucha zgadza sie :(
-
za wrzesień za hotelik 300zl +20 transport=320zł -98zl mam na koncie patki=222zł.:( tak Agucha, może wplaci 1 osoba z fb ale różnie to bywa :( nie wszyscy co biorą namiary na konto potem z tego korzystają
-
może się uda ,pomoże jak będzie mogła Andzike :)
-
noż przecież Warszawa -sorki :)
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
sonia71 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
przepraszam że tutaj ale mapa dogo nie bardzo dziala -poszukuję osoby do wizyty przed adopcyjnej dla suni z Zamoscia-warszawa śródmiescie ul.chmielna.-pomożecie?