Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Frajda... [IMG]http://jaas.blox.pl/resource/kciuki.jpg[/IMG]
  2. [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 19.07 50zł od Szansy[/COLOR][/B] [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/4/Bloem37.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/Bloem37.gif[/IMG][/URL] szczególne różyczki za szczegolne podziękowania. Patka dziękuje za wasze czochranki i mizianki :)
  3. i u Pesty cicho sza? a fotki z "tajemnicy" bedą czy niet? ;)
  4. Tayśka -a co cię tak wszyscy opuścili ,przecie ty jeszcze zamojszczanka a nie Szwajcarka ;)
  5. Filippo-obrońca -ot czort jeden a taki słodziutki na fotkach jak mniód ;) ale ja wiem dlaczego :rezydent to pewnie wszystkich wita i czeka na mizianko-przynajmniej ja mialam kontakt tylko z takimi pekińczykami bo pekinki to cholerrrry,moja wpuści z jazgotem ale nie wypuści za to z domu ;)... -więc Filippo bronił rodziny przed obcymi i dlatego ...:)
  6. dla Nuki -spokojniutkie ,leciusieńkie głaski -bedzie dobrze ! ciekawe czy zmieniły jej się troszeczkę smutne oczka?chociaż ociupinkę patrzą inaczej niż samutaski na fotkach?
  7. qrcze -bida z tą łapinką skoro ona ją jąkoś odczuwa :(Jaaadzia -przytulaki :)
  8. Pati bardzo dziękuję Szansie za pieniążki -50zł doszło na konto. :)
  9. no że też ta Zochna się teraz musiała rozsypać ;) ale ta malizna to zaczyna pokazywać charakterek ? takie szczekające nic... :)
  10. Babka zostaje? :) ,funiu- nisko chylę Wam czoła :) :)
  11. to co poczochram jeszcze troszkę kudłate futerko :)
  12. Jo37 pisze o zamojskiej Fiszce ,ale ona nie ma takiej dłuższej sierści o ile pamiętam ale za to ma taki sam zgryz Tolu pisałyśmy razem :) a to Fiszka [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1076/fiszka2.jpg[/IMG]
  13. 4 miesiąc intersywnego ogłaszania ,wszystko wyróżnione ....i nic ,nie mam pojęcia co w niej jest nie teges.....gdybym tylko miała warunki ,ale niestety wszystkiego nie przeskoczę :( dodalam Patyśkę tu :[url]http://www.mmlublin.pl/advert/271335/Pati+szuka+domu!.html;jsessionid=1bcesmwf1tg8ikxbtmp49b6id[/url]
  14. ale może to nie to... ;)ha, to dzisiaj tajemnicy stanie się kres ..:)
  15. Jaaadźka - przyledź na przytulaki :)
  16. Nuce potrzebny jest spokojny czas i będzie się jeszcze kiedyś szorścianka pchała do człowieka.
  17. to Owieczka będzie mieć u siebie 4 zamojścianki :)
  18. pewnie nie. ;) tylko ...tak trudno im się rozstać.....słowami piosenki kogoś tam :)
  19. to i ja trzymam kciuki za domek Belli :)
  20. poranne ,upalne przytulanko Patyśkowej pyszczaliny :) wyróżniłam : ale.gratka,morusek,olx-OBY TO COŚ DAŁO !
  21. jestem u Tayki -chodź ona już prawie w domku!
  22. Kika -czochram to kudłate futerko :)
×
×
  • Create New...