Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='Agucha']O! "Wilczka" vel "Sarenka" :) :) :) Przez przypadek trafiłam.[/QUOTE] witaj Agucha :) zapraszamy częściej ,nawet jeżeli tylko przypadkiem ;) Becia tez stawiam sobie to pytanie-co ona tam [B][I]jeszcze [/I][/B]robi????????
  2. Pola ,Coco i Bebe - a jej dzieci sprzedawali pewnie raz jako pekińczyki i raz jako te shih -pełny wypas:(- przepraszam za człowieka sunie :( :( :(
  3. Boże... ile tam bólu :( :( Bebe to pekinka????
  4. delikatniuśkie przytulanki dla kosteczek Pomponika!Aga-niziutki ukłon dla ciebie :)
  5. to ja tak wieczorkowo podciągnę Niu na początek :)
  6. ale te n czas leci bo już...następna nocka ;)
  7. tak IVV -na minusie ...ale to nic, w tych 50zł są niewpłacone sierpniowe deklaracje Joodith i Lolaloli-pewnie dziewczyny na spokojnie wpłacą jak bedą mogły, przejdzie on pewnie na wrzesień bo w sierpniu- a przecież to jeszcze nie koniec miesiąca -Patka kosztowala mnie pewnie ze już ze 130zł. ...ale to nic nie znaczy w porownaiu znalezienia domku ,bo w końcu się znajdzie:evil_lol::evil_lol::roll::roll::roll::shake::shake::crazyeye: moja Sońka staruszka tą bardzo zmienną pogodą tak mnie rozleniwiła że chodzimy na spacerki w zwolnionym tempie człapiąc jak chinki ,myślimy w zwolnionym tempie tak że zanim coś zrobimy to łapie nas wieczorne gorejące na czerwono słońce ,a w hoteliku Patyśka to pewnie szarżuje po calym terenie,komarzyce i kleszczory jej nie straszne ,rywalizuje z cieczkową Zośką i romyśla pod śliwką -A MOŻE BYŚ MNIE PAŃCIA(FUNIA) JUŻ PUŚCIŁA DO NOWEJ RODZINKI CO? TAK JAKOŚ WLAZŁABYM W NOWE TOWARZYCHO BO TE SAME OD KILKU MIESIĘCY PYSZCZALINY ,WZIĘŁY I MI SIĘ ZNUDZIŁY :diabloti:JA CHCĘ DO DOOOOOOMU:eviltong:
  8. nie mogłam się powstrzymać ...:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc7867.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/5892/dsc7867.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  9. pewnie Fanta i Figa bawią się w kółko graniaste lub chusteczkę hawtowaną ;)oczywiście Jaaadźka nie oddaje wodzirejostwa i przez to trzy baby kotłuszą się zaś rozważna Nuka próbuje rozladować sytuację wkraczając między wszystkie co wyglada jak .....wieeelki kudlato-rudo-gładko-czarny smok z czterema głowami , ośmioma uszami ...ileśtam łapkami :)
  10. [quote name='IVV']tak ,tylko ,ze to nie ich wina , zawsze gdzies czlowiek po drodze nawala[/QUOTE] ależ to nie podlega żadnym dyskusjom ;)wiemy że one skladają w nasze ręcę całe siebie !!!! Tayuśka -a może ktoś by zdradził jak ty teraz stoisz?
  11. to ja tak pomiędzy ważnymi rozmowami "zabiorę" dziewczynkę do sadu ,pogonimy trochę komarzychów,zrobimy slalomy między Heniem i Tayką i pobiegniemy na koniec pod płot a tam Patyśka przywita nas buziakami i wszystkie psiutki bedą zadowolone ,aaaa Pestuszka oczywista rzecz będzie okupowala radośnie przeciwległy kraniec sadu .... :)
  12. pewnie z Nuka to teraz nie do poznania ,troszkę czasu minęło -Jaaaadźka ją rozweseliła ,roześmiala i teraz uprawiają harce i swawole :)
  13. ja domyślam że że dziewczyny napiszą że Jaaadźka to tak szalała że.....Nukę rozszalała :)
  14. [quote name='jogolcia@pdx']i o domek prosimy............[/QUOTE] pewnie że prosimy "Kogoś gdzieś Tam " o domek :) jakby można to może niech już teraz...;)
  15. ciekawe czy w tytule ogłoszeń takie fajnie i właśnie prowokujące do wejścia słowko dało by efekt :) a majqa widzisz- po wyjaśnieniu faktycznie można skojarzyć coś z zasiedzeniem,ugrząznieciem a ja szłam w stronę zadłużenia ...dobrze że aż tak beznadziejnie finansowo nie jest ,choć oczywiście sytuacje zmieniają się jak dochodzi do regulowania płatności ale na dogo mało który wątek jest samowystarczalny . Na jednej fotce Niuńka przytula się na tylnych łapkach -Patyśka też tak robi ,wyciągają się wzdłuż jakby chciały całym ciałkiem przytulić się do człowieka.
  16. witam ,ciągle zastanawiało mnie słowo w tytule:uświerknięta...:) znalazłam chwilę i zajrzałam i ....mimo iż dalej nie wiem co z tym słowem to jestem zauroczona Niunią(choć rozumiem imię to ciutkę bym je zmienila ale nieważne) jest w człowieku takie cuś że serducho wie że to ta psina zajmuje swoje miejsce w nim i po mojej osobistej Soni i podopiecznej Pati -Niunia zajmuje swoją część :). Na razie nie mogę wspomoc finansowo bo Patyśka zalega w hoteliku ale bedę śledzić jej losy .Ta rasa jej jak i Patki-"polska -wiejska" ciągle chyba przeszkadzają w znalezieniu domku ,bo cóż jak nie są wyglądowe ale właśnie mają to coś.tą swoją przytulaśność,spojrzenie iskierek ,która sprawia że pochylamy się by przytulić ,szepnąć słowko w uszko że będzie dobrze i jeszcze znajdą swoje domki ,jeszcze bedą mocno kochane choć przecież w hotelikach też są kochane i przytulane ale wiemy co SWOJA RODZINKA TO SWOJa :) trzymam za Niunię bardzo wieeeelkie kciuki!!!!
  17. to Sabie szykuje się domek? ona ciut starsza stażem hotelikowym chyba niż Pati :( suuuper że jej się udało! ale sie rozwiązał worek domów u funi -oby nie ominął Patyśki i Pestki bo one z tych dawnych zostały.
  18. cavani-dziękuję za pamięć :)a swoją drogą nie do wiary że cudny Łatek wciżą bez domku :( ale pewnie dlatego że zachował się po męsku i...puścił kobitkę przodem ;)
  19. szkoda tych fotek ale techniki nie przskoczymy:shake: [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Beata P. z fb 30zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]
  20. łał -to podróżowały po królewsku :)
  21. qrcze -jak ci pomóc ,może na mojego emaila :[email protected]
  22. super że Jagusi trafił się domek :) kiedyś tu pisalam że Pati jest jej większą kopią ,która niestety dalej szuka domu:(-Jagusia bądź tam szczęśliwa!!!!!
  23. [quote name='fizia']Denisek prosi o pomoc w opłaceniu hoteliku![/QUOTE] podczytuję wątek Deniska ,super że powolutku wraca do zdrowia ,przykre że nie mogę wspomóc finansowo :(
  24. Pomponik będzie grzał kosteczki przy człowieku :) to już drugi staruszek z domkiem (mimo że tymczasowym):)
×
×
  • Create New...