Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Agucho,wszystkie wyróżnione ogłoszenia łącznie z allegro wygasły już,lecą jako zwykłe,a ponieważ od początku opłacam je sama zdecydowalam że po piątkowej wizycie -jak już będą konkrety-wszsytkie najwyżej wyedutyję i na nowo poopłacam,jedynie pododawalam że sunia jest po sterylce,nie bardzo kalkulowało mi się ich ponowne opłacenie na ostatnie tygodnie jak może się okazać że Patyśka pojedzie do domku,
  2. funiu a Patyśka chodzi na spacerki do "wydmowego lasu"?
  3. ale się rozkręciło w hoteliku :Henio,Sabcia ,może i wreszcie Pati się uda!
  4. pewnie że trzeba się z tego cieszyć :) ale to Twoja w tym przeooooooogromna zasługa ,kwota bazarkowa uratowala wrześniową Patyśkową pupinulę ;) funiu-wszystko bylo ok u weta -prawda ? :) grzeczna przytulanka pięknie podziękowała Panu Doktorowi:) ? już pewnie nie pamiętacie :)
  5. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.[/COLOR][/B][B][COLOR=#4b0082]:loveu:KateKermit 30zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:haliza 40zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.sonia71 50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7"][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] :loveu:Agucha z bazarku wpłaci 237zł. ktore pójdzie na założony przeze mnie wrześniowy hotelik a reszta z niego 15,35 zł. przechodzi na październik :) dodatkowo już na październik mamy 42,85+50+30+40=178,20zł+płynie jogolci 50zł =228,20zł.już JEST NA PAŹDZIERNIK czyli do 22-giego mamy zabezpieczone +jeszcze kilka stałych miejmy nadzieję że wyrobimy się z całą akcją domkową w październiku.
  6. Patyśka a weź ty korzystaj jeszcze z sadu,piaskowych wydm i szaleństw i innymi :)
  7. dzięki dziewczyny że jesteście u Patyśki :)wasze kciuki baaaaaaardzo potrzebne! [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQogNpMnzOl2ZSnXVPPlG0b-uQhFjAjgoNEbZ_hSetelAn5QgPv7w[/IMG]
  8. Kaśka dała znać: [COLOR=magenta]****[/COLOR][B][I][COLOR=magenta]wizyta w piątek o 12-tej**** no to teraz Patka musi póżniej mocno wyściskać Pańcię a Pańcia Patkę za to żeby tym razem wszystko zagrało i szczęśliwie dla obu się skonczyło![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]czarujmy[/COLOR][/I][/B] [COLOR=blue][COLOR=#000000][IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/waarzeggers/text12.gif[/IMG][/COLOR] [/COLOR][B][I][COLOR=blue]wznośmy modły[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]wysylajmy pozytywne fluidy[/COLOR][/I][/B] [COLOR=blue][B][/B][COLOR=#000000][IMG]http://www.animaatjes.nl/honden-plaatjes/honden-plaatjes/honden-grappig/grappig42.gif[/IMG][/COLOR][/COLOR] [B][I][COLOR=blue]i trzymajmy kciuki[/COLOR][/I][/B] [COLOR=blue][COLOR=#000000][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQogNpMnzOl2ZSnXVPPlG0b-uQhFjAjgoNEbZ_hSetelAn5QgPv7w[/IMG][/COLOR] [/COLOR] [B][I][COLOR=blue]-MUSI BYĆ DOBRZE![/COLOR][/I][/B]
  9. napisalam jeszcze emaila do Pani.
  10. niestety po odwołaniu ostatniej wizyty w tamten czwartek mimo telefonów i sms nie ma z Panią kontaktu.
  11. halizo-masz pelną skrzynkę :) napisalam Kaśce-Kalva sms .
  12. [quote name='mania1979']soniu,Pani mi mówiła że często nie moze odbierać tel,ale jeśli dostanie smsa w sprawie wizyty, to przeczyta i na pewno oddzwoni. ;) niech moze wizytująca maznie jej smska?? :cool3:[/QUOTE] myslę że Kaśka sama napisala sms,ale jeszcze jej o tym napiszę ,szkoda że w czasie wolnego weekendu nie dało się dogadać co do kolejnego terminu wizyty ,czy ktoś ma pomysl o co chodzi z tym pechem Patynki -przecież to niewiarygodne jak jej się wszystko p....i :( moje wcześniejsze sunie Molly i Polka było krótko:telefon,wizyta,transport, domek, i też kilka obcych sobie osób do zgrania...a U Patynki nic się nie układa :(
  13. dostałam sms od Kaśki że wczoraj nie dodzwonila do Pani-próbuje dzisiaj
  14. nie wiadomo :( może dzisiaj da się ustalić termin wizyty,mam dostać info o konkretnym dniu.
  15. Patynka -mizianko za uszkiem !
  16. [B][COLOR=indigo]wpłaty i wypłaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]28.09 :loveu:Katarzyna K. z fb 42,85zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]30.09 hotelik wrzesień -300zl. (jest tyle na bazarku to na razie zalożyłam)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]30.09 transport wet 2* -20zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7"][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red]******po 15-tej nie mam internetu!!!!!***********[/COLOR]
  17. Patyśka dzisiaj jeszcze tylko króciutka wizyta u weta i żegnaj srebrny brzusiu :) wizyta bedzie -czekam tylko na konkrety co do dnia :)oby tym razem się poukladało i ten cho....ny pech poszedł sobie od Patki:(
  18. [quote name='Agucha']I co, i co?[/QUOTE] czekam na odpowiedź :) funiu -dzięki za gratisową przejażdżkę Patyśki :)
  19. funiu-to jutrzejsza wizyta to dodatkowe 10zł za transport tak? Agucha już się kontaktuję -dzięki :) ps.już gadamy :)
  20. a tak z innej beczki -skończyło się allego Patyśki i było .....677 wejść przez 14 dni ,Molly i Polly chyba nie miały razem tyle !
  21. muszę ciągle podnosić wątek Patynki !!!!-może ktoś nam pomoże :(
  22. [quote name='jola_li']Piszę pw :-).[/QUOTE] dziękuję milion stokroć...napisałam na podane maniary.
  23. DZIEWCZYNY PRZEPRASZAM I BŁAGAM JEDNOCZEŚCIE :( potrzebna osoba do wizyty PA warszawa śródmieście ul Chmilena 73c kilka razy przekładana wizyta ,zla sytuacja finasowa zamojskiej suni Pati-dom czeka na wizytę ,miala być dzisiaj przed południem:(
  24. tak szukam kogoś,pati -c ktora już robila mi wizyty -też nie może ,zmienię tytuł może ktoś się zgłosi.
  25. maniu bardzo wam dziękuje że chciałyście pomóc ,niech elmira wraca do zdrowia bo to przecież najważniejsze, pani wie o odwołaniu? czy ma ją zawiadomić? zrobię trzecie podejście do szukania osób do PA i w końcu przecież musi się udać-jeszcze raz dzięki.
×
×
  • Create New...