-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
suuuuuuper że Heniowi się w końcu udało!!!!! mojej Patce niestety jeszcze nie :( -
[quote name='funia']Na oko waży 15kg.Kiedys była wazona ,ale przytyła i na pewno mieści się w tej granicy . Z moim kotem miała stycznosc jak była w domu .Nie atakowała go ani on jej bo jest przyzwyczajony do psów .[/QUOTE] dzięki funiu :) super że się potwierdziło z tymi kotami ,a qrcze Patka niby taka niepozorna a taka waga :) wznowiłam ponownie wyróżnione allegro ,tyle wejść jakiś strach przed zainteresowaniem ...:(
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a Frajdzie takie zabawy dają prawdziwą frajdę :) -
Długowłosa słodycz - BELLA z Zamościa ZNALAZŁA DOMEK :)
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
no qrcze co z tymi domkami -takie piękna sunieczka i nikt jej nie chce..:( -
ai Tajga dołącza do innych zamojskiech suń bez domu:(
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Sabka to też już weteranka w szukaniu domu :( -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
qrcze przykre są takie sytuacje gdzie jest już domek a psiaczki muszą dalej pozostawać w hotelikach lub DT blokując mijsca innym bezdomniakom...eh: -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jaaaaadźka -takie suprowe przytlanki dla ciebie :) -
pewnie że pokocha a że tak długo z tym zwleka to za to będzie to miłość już do końca :)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
taka charakterna ślicznotka i jeszcze bez domku :( -
miziam Zosinkę za uszkiem !
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ale piękny dzisiaj dzień dla siorek! -
tyle ogłoszeń że domek Nuki na pewno tam jest!
-
funiu czy Patkę ważyłaś jakoś czy tylko na psiarskie oko wiesz że waży teraz ok 15kg :) i jeszcze czy kiedykolwiek u ciebie miała styczność z kotem ?zaraz po schronie u weta wogóle nie reagowała na kota ciekawe jak jest z nią naprawadę -moja Sonia jak kot siedzi to go totalnie olwewa ale jak biegnie to .....jedyny cel to go dogonić i nic więcej z nim nie robi tylko goni .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayśka -na drapanko i mizianko :) -
trzymam wszystkie jakie tylko możliwe:) oby się udało ,oby się udało!!!!!!!!!!!!!!
-
nici z mioch fotek bo aparat się wczasuje:mad: [B][COLOR=indigo]wpłata i wyplata z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:kateKermit 30zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]2.hotelik sierpień 310zł + 3zł. do odrobaczernia [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [B]i znów Patka na minusie [COLOR=red]84,65zl. :shake::placz:[COLOR=black]jakby wpłynęły jeszcze sierpiowe deklaracje to [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]zostanie na minusie 54zl[/COLOR][COLOR=black].już nic nie mam na bazarki,robię ciągle wyróżnione ogłoszenia a ta uparciuszka dalej grzeje dooopkę w hoteliku... [/COLOR][/B] funiu potwierdź jak dostaniesz przelew.
-
Patysia co tam słychać u ciebie?kiedyś funia obiecała fotki,teraz coś tam się porobiło , smutne... a słoneczko tak nam letnio grzeje nic tylko wylegiwać się pod parasolem ! dni pewnie mijają ,a to już tyle miesięcy minęło od grudnia :( jakoś znów słabo z grosikami na sierpniowy hotelik, ja rozgłaszam info o Tobie na caaaały komp ,a niech ludzie wiedzą że taka pieszczoszka nie ma jeszcze swojej rodzinki:(
-
jakoś bardzo daleko Pesteczka spadłaś:(
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
oj,Tayka i co z tobą będzie :( -
[B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:jogolcia 50zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] BARDZO INTENSYWNA AKCJA OGŁASZANIA TRWA :)
-
funiu jak tylko wpłyną deklaracje na sieprień przeleję opłatę za hotelik.
-
wznowilam ponownie allegro,może tym razem coś ruszy choć przydałyby się fajne fotki. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.sonia71 50zł na sierpień[/COLOR][/B]
-
z odrobaczeniem -ok :) a czym sobie Patka zasłużyła że z calej gromady otrzymała tylko 1 fotkę i to jakąś smutaskową ;)-pisałaś że już nie boi się aparatu?