Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. może masz jednak rację :) lecę zmienić daty i ten tytuł i znow puszczę w eter ,tylko fotkę muszę zmienić z innego kompa dzięki,oby to coś dało i choć ciutkę bardzie przybliżyło Patyśkę do celu ;)
  2. witaj Agucha:) -odpisalam na wydarzeniu-(to jest 4 lub 5 wydarzenie Patki i już się dawno skończyło , tra zawsze 30 dni a ruch jest tylko przez pierwsze kilka dni-zapraszam na tablicę Patki-klik na moje imię i nazwisko:) nie ma sensu powielać wszystkeigo dwa razy. Pati jest u funi od grudnia2010r.
  3. dzięki dziewczyny że jesteście u Patki ! wznowilam ponownie wszystkie ogłoszenia:allegro 16.40zl, gumtree 11.07zł.alegratka 3.69zł.
  4. Patka i co z tobą bedzie :( z długiem ,bez zainteresowania-MOJA "PRYWATNA" SUNIA W HOTELIKU?!? bo przcież to ja cię wyciągnęłam ze schronu-O! NAIWNOŚCI!
  5. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:jogolcia@pdx 50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]do wrześniowego hoteliku 300zł.brakuje [COLOR=red]214,65zł.:crazyeye::shake::crazyeye::placz:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]fotki super :) buziaczki dla statystów :):loveu:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  6. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.sonia71 50zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:Katekermit 30zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [I][COLOR=purple]ZA HOTELIK ZA WRZESIEŃ POTRZBA 300ZŁ. -MAMY 35ZŁ.:placz::placz::placz: [/COLOR][/I]
  7. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3060/p1120914.jpg[/IMG] Niunia ale z ciebie szczęściara ,juz nie jesteś uświerknięta-to miano po tobie wirtualnie dla mnie przejmuje moja Patyśka! MOCNE PRZYTULANKI W NOSEK :)POWODZENIA!(co prawda rzadko ale pozwolę sobie na śledzenie twoich losów)
  8. funiu superowe fotki:)Maja jak zwykle urocza :) a to drugie zdjęcie boooooskie :) oddaje całą Patyśkę -taka jest na prawdę -KOCHAJĄCA CZŁOWIEKA. a z przyziemnych spraw:to jak zwykle proszę o kilka dni zwłoki :(w opłacie za hotelik :( jeszcze nie mam żadnych wrześniowych deklaracji.
  9. FIFA -cisza ale akcja ogłoszeniowa trwa ,a jakieś nowości jak są to funia je kiedyś wpisze i fotki też są obiecane ale czy to spowoduje większą popularność to pewnie nie ;)Patka jest za zwyczajna dla ludzi a w dodatku -i tu dzięki Bogu-nie ma problemów zdrowotnych a takie problemowe wątki cieszą się najbardziej popularnością ,to normalne. i tak melancholijnie :Patka w pierwszym dniu wolności [URL=http://img403.imageshack.us/i/pati016.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7088/pati016.jpg[/IMG][/URL]
  10. to Tayśka już zaklapana na amen? szczęściara jedna :)
  11. majqa to oby twoje złudzenie ten jeden raz zmieniło się w pewny domek,w którym Niuńka znajdzie to na co czeka :)
  12. [B][I][SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]TAKIE BŁAGALNE ŚLIPKA PROSZĄ O DOMEK!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8075/p6142870.jpg[/IMG]
  13. [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:Lolalola 10 zł za sierpień [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] czyli dług to już tylko 44 zł. ale...mamy przed sobą wrzesień i znów pusto na koncie...eh ...za z domku standard -CISZA :( fUNIU WCZORAJ SKOŃCZYŁO SIĘ pATCE ALLEGRO ,PISALAŚ ŻE MASZ JAKIEŚ FAJNE FOTKI Z DZIEĆMI CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ŻEBYŚ ZARAZpo 4 września je wgrała to pozmieniałabym opatrzone pewnie przez ludzi nowe allegro?
  14. dziękuję Tolu że odwiedziłaś Patyśkę :) obyś miała rację że tyle czekala właśnie na TEN domek!
  15. miałam dzisiaj bardzo miły telefon z Oświęcimia,Pani jest zainteresowana Patką ale musi jeszcze porozmawiać z mężem ,odezwie się w poniedziałek.Trochę konkretów: dom z ogrodem,w domu tylko Pan i Pani,wysterlilizowana dobermanka i kot -oboje z "odzysku"i najważniejsze to kwestia dogadania się z rezydentami,zgoda na wizytę i podpisanie umowy oraz co w przypadku Patki być może najważniejsze -dla Pani nie jest problemem łagodna niedokrzepliwość Patki,po rozmowie z wetem zastosują najodpowiedniejszą w jej przypadku antykoncepcję. Pani bardzo miła oby dla Patyśki wynikło z tego największe szczęście-DOM!!!!!
  16. to i ja się niedzielnie przywitam z Niunią :)
  17. Patka -karaluchy pod poduchy :) a jutro nowy dzień i nowe nadzieje:)
  18. Niunia pewnie już słodko śni ale ja tak cichutko ją przypomnę :)
  19. ale się Belluśce udało -SZCZĘŚCIA w nowej rodzince :) dużo ,dużo,dużo. :)
  20. no to jak wypromujecie ogłoszeniami Zosiulkę to na pewno szybciej znajdzie nowy domek niż Pestula i Patyśka-bo Tayśki to już się nie liczy co nie?
  21. bidulka,te przerażone patrzyłka:( -trzeba czasu i bedzie dobrze -MUSI bo rudeńka na to zasługuje!
  22. skąd w Jadźce tyle optymizmu ??? przecie ona po schronie a śladu po niej nie ma oprócz oczywista braku ogłady ;) ale to do wybaczenia co nie ? jescze się dziewczyna nazachowuje wzorowo a teraz.....:)
  23. ale cudne :) superaśnie rozweselaczki handry ;)
  24. milczy tak jak Patki :(-więc siedzę i klepię dodatkowe ogłoszenia-tablica Warszwa ,Kraków ,(cały czas cisza z Lublina),gumtre Warszwa-a Niunia ma na tablicy? ,ostatnio to chyba z 5 psiótków poszło z tablicy-może warto te dac ją tam w kilka miejsc.
  25. dodalam Patysi nowe ogłoszenia na tablicy Kraków i Warszawa i gumtre wyróżnione Warszwa-może tu będzie ociupinkę szczęścia i końcówkę lata Patka spędzi w swoim domu.
×
×
  • Create New...