-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
może masz jednak rację :) lecę zmienić daty i ten tytuł i znow puszczę w eter ,tylko fotkę muszę zmienić z innego kompa dzięki,oby to coś dało i choć ciutkę bardzie przybliżyło Patyśkę do celu ;)
-
witaj Agucha:) -odpisalam na wydarzeniu-(to jest 4 lub 5 wydarzenie Patki i już się dawno skończyło , tra zawsze 30 dni a ruch jest tylko przez pierwsze kilka dni-zapraszam na tablicę Patki-klik na moje imię i nazwisko:) nie ma sensu powielać wszystkeigo dwa razy. Pati jest u funi od grudnia2010r.
-
dzięki dziewczyny że jesteście u Patki ! wznowilam ponownie wszystkie ogłoszenia:allegro 16.40zl, gumtree 11.07zł.alegratka 3.69zł.
-
Patka i co z tobą bedzie :( z długiem ,bez zainteresowania-MOJA "PRYWATNA" SUNIA W HOTELIKU?!? bo przcież to ja cię wyciągnęłam ze schronu-O! NAIWNOŚCI!
-
[B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:jogolcia@pdx 50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4]do wrześniowego hoteliku 300zł.brakuje [COLOR=red]214,65zł.:crazyeye::shake::crazyeye::placz:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]fotki super :) buziaczki dla statystów :):loveu:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
-
[B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.sonia71 50zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:Katekermit 30zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [I][COLOR=purple]ZA HOTELIK ZA WRZESIEŃ POTRZBA 300ZŁ. -MAMY 35ZŁ.:placz::placz::placz: [/COLOR][/I]
-
funiu superowe fotki:)Maja jak zwykle urocza :) a to drugie zdjęcie boooooskie :) oddaje całą Patyśkę -taka jest na prawdę -KOCHAJĄCA CZŁOWIEKA. a z przyziemnych spraw:to jak zwykle proszę o kilka dni zwłoki :(w opłacie za hotelik :( jeszcze nie mam żadnych wrześniowych deklaracji.
-
FIFA -cisza ale akcja ogłoszeniowa trwa ,a jakieś nowości jak są to funia je kiedyś wpisze i fotki też są obiecane ale czy to spowoduje większą popularność to pewnie nie ;)Patka jest za zwyczajna dla ludzi a w dodatku -i tu dzięki Bogu-nie ma problemów zdrowotnych a takie problemowe wątki cieszą się najbardziej popularnością ,to normalne. i tak melancholijnie :Patka w pierwszym dniu wolności [URL=http://img403.imageshack.us/i/pati016.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7088/pati016.jpg[/IMG][/URL]
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to Tayśka już zaklapana na amen? szczęściara jedna :) -
[B][I][SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]TAKIE BŁAGALNE ŚLIPKA PROSZĄ O DOMEK!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8075/p6142870.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:Lolalola 10 zł za sierpień [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] czyli dług to już tylko 44 zł. ale...mamy przed sobą wrzesień i znów pusto na koncie...eh ...za z domku standard -CISZA :( fUNIU WCZORAJ SKOŃCZYŁO SIĘ pATCE ALLEGRO ,PISALAŚ ŻE MASZ JAKIEŚ FAJNE FOTKI Z DZIEĆMI CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ŻEBYŚ ZARAZpo 4 września je wgrała to pozmieniałabym opatrzone pewnie przez ludzi nowe allegro?
-
dziękuję Tolu że odwiedziłaś Patyśkę :) obyś miała rację że tyle czekala właśnie na TEN domek!
-
miałam dzisiaj bardzo miły telefon z Oświęcimia,Pani jest zainteresowana Patką ale musi jeszcze porozmawiać z mężem ,odezwie się w poniedziałek.Trochę konkretów: dom z ogrodem,w domu tylko Pan i Pani,wysterlilizowana dobermanka i kot -oboje z "odzysku"i najważniejsze to kwestia dogadania się z rezydentami,zgoda na wizytę i podpisanie umowy oraz co w przypadku Patki być może najważniejsze -dla Pani nie jest problemem łagodna niedokrzepliwość Patki,po rozmowie z wetem zastosują najodpowiedniejszą w jej przypadku antykoncepcję. Pani bardzo miła oby dla Patyśki wynikło z tego największe szczęście-DOM!!!!!
-
Patka -karaluchy pod poduchy :) a jutro nowy dzień i nowe nadzieje:)
-
Długowłosa słodycz - BELLA z Zamościa ZNALAZŁA DOMEK :)
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ale się Belluśce udało -SZCZĘŚCIA w nowej rodzince :) dużo ,dużo,dużo. :) -
no to jak wypromujecie ogłoszeniami Zosiulkę to na pewno szybciej znajdzie nowy domek niż Pestula i Patyśka-bo Tayśki to już się nie liczy co nie?
-
bidulka,te przerażone patrzyłka:( -trzeba czasu i bedzie dobrze -MUSI bo rudeńka na to zasługuje!
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
skąd w Jadźce tyle optymizmu ??? przecie ona po schronie a śladu po niej nie ma oprócz oczywista braku ogłady ;) ale to do wybaczenia co nie ? jescze się dziewczyna nazachowuje wzorowo a teraz.....:) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ale cudne :) superaśnie rozweselaczki handry ;) -
dodalam Patysi nowe ogłoszenia na tablicy Kraków i Warszawa i gumtre wyróżnione Warszwa-może tu będzie ociupinkę szczęścia i końcówkę lata Patka spędzi w swoim domu.