Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. hej,hej odwiedzi ktoś Finkę-zrobi allegro i NK?-plisss
  2. dzisiaj poszła kaska na hotelik:)
  3. tylko mnie nie linczujcie :) ale-na watku Nowodworu w dzisiejszych zdjęciach w poście #4104 na 3 zdjeciu jest niewyraźny maluch z otwartą pysiulą i na 5 w innej pozie i mam zdjęcia Dzubka na telefonie -chodzi szczegolnie o zdjęcie 5 z ręką na 1 stronie dziubka_ sprawdziłam uklad jasnego nad oczami-to samo-,na szyi to samo-pod przednimi łapkami to samo-niezgadza się tylko ta bolesna łapka tylna, w schronie na niej stoi ale równie dobrze moglaby się tak ustawić jakby nic jej nie było , i umaszczenie bardZiej czarne ale to może być wina zdjęć,najlepiej by bylo wstawić oba zdjęcia ale ja nie kumata,no koniec wywodóow,i mojej obsesji :)teraz grzecznie czekam na rozój wydarzeń ps.na tym zdjeciu z schronu stoi Zanek i "...jakaś suczka..... to dwie płci są tam razem jednym boksie czy jednak nasz Dziubek jest faktycznie ciągle brany za suczkę,?!
  4. ladySwallow, naprawdę bardzo Ci dziękujemy że patrzyłaś za naszym Dziubkiem i będziemy ci dozgonnie wdzięczne :multi:ale proszę czemu od razu tak obesowo :sami kontaktujcie się /pojedzcie ..., na przyszłość sami załawiajcie swoje sprawy...-.przepraszamy jeżeli to był dla Ciebie taki problem:crazyeye:
  5. czekam jak na szpilach wielkich i cooooo małego nie ma ,serducho mi wysiądzie ,co teraz???w zamościu schronisko wpuszcza do 14.00 ,ja wpracy bez możliwości wyjścia, mogę próbować ok.16.00 (jak uklęknę przed TZ) ale przecież mnie tam nie wpuszczą,jeny to gdzie ta malutko bida jest tyle dni, myślałyśmy że tam jest w miarę bezpieczny a teraz czy on jeszcze wogóle istnieje???!!!,
  6. Finka nie ma allegro ,stare dawno się skończyło ,nie ma też żadnych nowych zdjęć ,może Isadora zrobiłaby takie wypasione czaderskie allego no ale potrzebne są zdjęcia aktualne ,letnie słoneczne =proszę Dt o jakieś info bo tu cichutko :( na NK też nikt jej nie rozgłosił,kto ma konto (ja nie mam) i chęci by Finka trafiła na NK.
  7. qrka-na tym allegro u mnie nie działa link dotyczący wątku Dziubka na Dogomanii -dlaczego? Nesssssa,dziękujemy ,kasy jeszcze nigdzie nie wpłacamy ,czekamy na całość deklaracji :)
  8. Fineczko .buziaki i przytulaki dla ciebie :)ja standardowo tylko hopciam cię w górę,
  9. ja z nią byłam chyba z godzinkę ale uważam że ona nie jest taka bardzo poddana i sama nie pozwoli zrobić sobie krzywdy najwyżej odejdzie ale najlepiej przedstawi ją Murka ,wiadmomo dlaczego :) przytulaczki jedne :)
  10. jesteście wszystkie pieskimi aniołami :),Rodzice Maciusia mamy pełną kwotę na pierwszy miesiąc ,pamiętając że IVV płaci za 2 miesiące po stałe 50 zł.,to jak sen a są przecież jeszcze kwotowo nieokreślone deklaracje gdzieś jakieś koleżanki koleżanek w posatch wyżej ,hura na transport mamy już 50 zł ,coś dołoży Lika 17771 -tak pisała -i ja i co ,jutro dziewczyny jadą do Nowodworu i zobaczą Dziubka ,przekazą nam jakieś nowe info,i można kołować transport,
  11. do hoteliku pod Wrocław,Paja trzyma miejsce dla malego ,dzięki Lice1771
  12. domki są ,tylko sprawdzane by wybrać najlepszy ,śledzę Abbcię tylko po cichutku bo nic nie wnoszą moje posty:0 a mała i tak utrzymuje się na górze-Abbcia jest taka fotogeniczna i wszystkie jej fotki chwytają za serce i malutka bez ogromniastego brzuszka wygląda wprost bosssssko :)
  13. jeszcze nie wpłacamy bo mały w schronie ,jak bedzie cała kwota 240 zl. a mamy 140 zl.za hotelik to dopiero bedziemy szukać skarbnika ,(cioteczki bardzo przepraszamy i prosimy o cierpliwość ,Rodzice Maciusia tak zadecydowali i uszanujmy ich decyzję o odpowiedzialności za koszty wyciągnięcia malego )bardzo dziękujemy za nowe kwoty :)
  14. wyciągam Dziubka do góry, cioteczki jak macie możliwości prosimy o grosiki,:)jeszcze mamy mało żeby bidulkę wyciągać, ladySwallow tzn że psiulka jest teraz od piątku na 2 tygodnie czyli do ok.18 czerwca w izolatce na obserwacji,a tam jest sam i nic mu nie zagraża ze strony innych psow?i suma sumarum ostatecznie będzie miał wszystkie szczepienia:wściekliznę i choroby
  15. Fineczka do góry :) na przypomnienie ciotkom :)
  16. no i dobrze Rodzice Maciusia ,jestem narwana i trzeba tu kogoś bardzo obiektywnego i realnie patrzącego na sprawę,wszystko rozumiemy ,ok, Dobrze że wiadomo że były szczepenia Dziubka(dla dobrego obiegu informacji trzeba by na spokojnie ustalić gdzie się odbyły ,a może weci dali mu książeczkę z wpisem lub będzie ją miał przy wyjściu z schronu)
  17. IVV mogłabyś na PW spytać Toli czego się jej czepiam;)proszę.
  18. poczekajmy na Rodziców Maciusia ale tak naprawdę nic nowego nie wiemy o małym,chyba nikt go nie widział od momentu odwiezienia do schronu w piątek, dziewczyny które tam pomagają i mają lukać na małego też się nie odzywają ,pewnie nie maiły czasu tam być,Niech Rodzice zadecydują czy już gdzieś wpłacamy czy czekamy aż coś będzie wiadomo , ja deklarowałam jakąś kwotę ale lepiej będzie jeżeli teraz napiszę deklarację stałą 20 zł.a bedę przelewała tak jak pisałam wcześniej zależnie od sytuacji . Lika proszę też mogłabyś jeżeli oczywiście możesz określić bliżej jakąś kwotę to Rodzice wpiszą na pierwszą stronę i będzie bardziej przejrzyście -to tylko prośba nie musisz jężeli nie chcesz się teraz określać :)
  19. czekaj ciotko ,no to co -tylko teoretycznie jak te szczepienia zrobić takiemu bidulkowi bez żadnych badań czy trzeba go najpierw wyciągnąć ,do weta ,zbadać ,zaszczepić i transportować tak?
  20. rodzice ,mam pomysła ale to dosyć luźne rozumowanie-bo gdyby Dziubka można było zabrać ze schronu ,bo ma hotelik pod Wrocławiem (rozumiem że uprzedzony o łapce psiulki i braku szczepień) nasze dziewczyny szukają transpotru do warszaway a tam Mru na wątku transportowym pisze o transporcie z warszawy do wrocławia więc jakby tak wszystko zgrać to może Dziubek byłby w hoteliku ,wiem brak deklaracji ale jaby tak za pierwszy miesiąc gdzieś skołować a potem dozbierać kasę , -powtarzam to tylko lużne rozumowanie -jakby ktoś świeży przczytał,przetrawił i ocenił to kto wie co z tego by wyszło ,tylko trzebaby sprintem żeby Mru zaklepała miejsce.
  21. osobisty kontakt mieli z Dziubkiem tylko Rodzice Maciusia ale wiedzą tyle że to wg wetow stara sprawa ,niebolaca i operacyjna pewnie po badaniach,teraz jest w schronie i kontakt z nim mają dziewczyny ktore tam pomagają ale nie odzywaja sę to znaczy że go jeszcze od piątku nie widziały i nic nam nie powiedzą :( musimy czekać :(
  22. wywnioskowałam że skoro lika szukała ogłaszających to ma info o małym,to co jest w pierwszym poście pewnie ,ale poczekajmy na likę
  23. masz rację -ta powódż to prawdziwa kleska żywiołowa.:( , Jogi to co a jak trafi się ktoś kto robi ogłoszenia tam gdzie ty nie wymieniłaś to mogę ją ogłosić czy tak się nie robi bo wychodzi zamieszanie jak się wtrąca trzecia osoba?
×
×
  • Create New...