Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Filonek super prztulaśny:loveu:-taki czochrak kochany:loveu:
  2. super zdjątka,podoba mi się to przedostatnie jak zaciekawiona wpatruje się w coś lub kogoś :)a ten ostatni to kto?mały Pańcio bo Finka poddaje się jego sztuczkom bez cienia wątpliwości w intencje -buziaki dal wszystkich Dużych i Małych .
  3. juz mnie nic nie zdziwi,najpierw zniknięcie wątku Dziubka ,cały dzień czekałam a znalazłam dopiero teraz a wpisy już są wcześniej -gapowata baba ze mnie -a teraz normalni de waju!!!!-czy jak to się pisze potwórka z całej historii małego -nie dam rady znów a z drugiej strony to może Dziubek otworzył furtkę właśnie do ratowania tego "Dziubka2" -całym sobą zwrócił uwagę na swojego następcę-co ja wypisuję,???!!! Rodzice Maciusia -on się na pewno odnajdzie -ja ponawiam stałą deklarację 20 zł. i pomoc w jakimkolwiek transporcie lub czym tam , właśnie przez wzgląd na nie uratowanie Dziubka :( :( :( aaaaaa!!!!.dopiero teraz zobaczyłam że jesteśmy na Teczowym Moście ,gdybym nie weszła przez banerek nie wiedziałabym że wątek znów jest :(
  4. to znaczy że zniknęły psy ,pokazane na wątku z ostatniej wizyty w schronie,?!-akuret te które wywołały zainteresowanie na wątku ?! aż 3 pochowały się ?-hm.
  5. Rodzice Maciusia bardzo proszę o PW -zaginięcie wątku Dziubka !????
  6. mizianko i przytulaki Fineczko dla ciebie-ciotka Isadora coś przysnęła z allegro-ale jej wybaczymy bo będzie wypasione:)
  7. Abbusia -a ty dalej w rozterce który domek :)tak ci dobrze u Murki że nie chcesz nigdzie wyjeżdzać -przyznaj się łobuzico:) buziaczki dla ciebie
  8. sorry,dziewczyny ale jesteście w temacie co się stało z wątkiem Dziubka,banerek też nie wchodzi ,coś jest na rzeczy a ja nie wiem co, przepraszam że na wątku Fiszki
  9. Finko -czekamy na twoje piękne allegro od Isadory. oby dla ciebie bylo szczęśliwe - buziaki psiulku.
  10. Dziubek [*] Przepraszam ale ja wycofuję moją deklarację ,była przeznaczona dla małego bo On skradł moje serce i dla niego wyskrobałam na hotelik i transport , zbyt silne emocje żeby angażować się teraz w następną sprawę.nie mogę. Bedę codziennie zapalać [*] do momentu wyjaśnienia śmierci Małego i zamknięcia wątku.
  11. buziaki dla Abbi-ale zadałaś bobu swoim cioteczkom Abusia -myślą i myślą ,wybierają i wybierają,twój domek przez to będzie naaaaaajlepszy :)-nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty maleńka :( Dziubek nie miał [*].
  12. [*] dla ciebie Dziubku ,niech się Tobą opiekują wszystkie psy za TM.,bądź tam szczęśliwszy niż z ludzmi.
  13. ciotki i wujkowie zaglądajcie do Dziubka -sypnijcie malutkimi grosikami,wyciągamy małego ze schronu ale brakuje na hotelik-plisss
  14. myślę żeby zrobić z tego co jest , bo trudno ocenić kiedy bedą nowe,może dziewczynom nie wyjdzie wyjazd ,to szkoda czasu.
  15. isadora powiedziała że zrobi ze starych a potem można zmienić jak bedą nowe,chyba że zdecyduje się poczekać ,
  16. mamy bardzo ograniczony kontakt z pieskiem,dziewczyny tam pomagające są rzadko,i tylko Rodzice Maciusia mają kontakt telefoniczny ale też i prywatne problemy ,więc chyba czekamy i zbieramy deklaracje na hotelik przecież i tak mały pojedzie tam.
  17. Tolu ,bardzo Wam wszystkim współczuję,psinka napewno była dla Was jak pełnoprawny członek rodziny,przykro mi bardzo :(
  18. rozumiem,isadora zrobi allegro ze zdjęć z kwietnia,:)
  19. Rodzice Maciusia -przykro z tym internetowym oszustwem,akurat teraz ,no ale problemy nieraz dosięgają nas wtedy gdy się najmniej spodziewamy, to co mały zostaje w schronie i tam będzie leczony? bo chyba nie można go teraz wyciągać ,nikt go nie przyjmie z kaszlem? a może w wolnym czasie zmienić troszkę końcówkę tytułu "Mała kaleka wyjechała do schronu.Pomóż wyjechać do hotelu!! niech ludzie widzą że jeszcze trochę brak i że cały czas zbieramy.
  20. Tolua gdzie znajduję się teraz Finka bi jakoś nie mogę się doczytać jaka to miejscowość i u kogo?
  21. Murka sory ale jak nie awa to może Finka ? Tola i zadra ja znają to określiłyby czy odpowiadałaby wymaganiom?
  22. napisałam do Isadory z prośbą o piękne allegro,czekam na wiadomość, i może się jutro uda z NK,-Finka może chociaż jakieś zdjątko nowe,wszyscy zajęci ale może gdzieś w miedzyczasie .
  23. :razz:czekamy...,:razz:czekamy....spokojnie ,pewnie pierwsze wiadomości będą koło południa albo później ...ale :razz:czekamy ... ,tylko przy takiej temperaturze to mógzi nam się zlasują:angryy:,ale wytrzymamy ...:placz:...bo Dziubek tego wart co nie:multi:
  24. IVV -dać ci w...ki :) ze te święte słowa,wyciągamy jakoś małego i na tymczas go a jak :)
×
×
  • Create New...