Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Ewa czy też Malwa stwierdziła.że na przekór wszystkiemu tak psiaczka nazwała.
  2. Ewa Marta lub Malwa nazwały strachulca Rambo,gdzieś na wątku Duszka jest napisane.
  3. Też ciągle zaglądam i czekam na wieści.Jeden psiak odszedł,dwa zagrożone i to bardzo poważnie...Ale ja ciągle wierzę,że ten dzień się dobrze skończy.
  4. Chociaż trochę na sercu lżej-odszedł Duszek ale dał szansę na lepsze życie innemu biedakowi
  5. Moja deklaracja aktualna.Duszek odszedł,dał szanse innemu psiakowi...
  6. Biegaj Duszku za tęczowym mostem zdrowy i szczęśliwy.
  7. A ja szukam chętnych na fanty.
  8. To już niech zostanie dodatkowo 20 zł.A po 15 tym wyślę normalną majową.
  9. Współczuję!Na szczęście dla psiaków te przykrości nie zniechęciły Cię.Dobrze napisałaś-po trupach aby zaistnieć.Nieważne,że kogoś bardzo się krzywdzi,naraża na ciężki stres,zniechęca..
  10. ElLIK w czwartek wysłałam dla Fabii 10 kwietniowej i 10 jednorazowej,Doszło
  11. To ja wyślę tą majową w poniedziałek i dorzucę 10 zł jednorazowo tzn na maj wyślę 20.
  12. No zgadza się 10 zł.Mocna okularnica jestem i czasami wieczorowa porą mi się zdarza.Dobrze,że 100 nie napisałam bo czym bym inne psiaki obdzielała.
  13. Biedna,nie powie nam nic.Opiekujący się mogą się tylko domyślać i ratować jak mogą.Zapewne robią wszystko żeby było lepiej,żeby ulżyć...Psinko trzymaj się!Jutro wyślę zamiast 10 kwietniowej deklaracji-20 na ten miesiąc.
  14. Taka biedna sunia,kciuki mocno trzymam.Szczęście się do niej uśmiechnęło a choroba pomimo znakomitej opieki i troski nie chce odpuścić.
×
×
  • Create New...