Parę grosików (20 zł) biedulce podeślę.Już kiedyś wysyłałam ale numer konta zagubił się bo to było jednorazowo.Proszę o dane.
Trzymam mocno kciuki aby boleści jak najprędzej mineły i za domek ...niech się wreszcie znajdzie.
Ja też pomogę,Przecież opiekunki nie są jakąś instytucją.Jaka kasa wpływa na psa widać w rozliczeniach.I cała dyskusja zaczęła się i kończy na kwestii finansowej.