Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16934
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. W poniedziałek wieczorem miała dzwonić.Tak pisała Ewu.
  2. Właśnie o to samo miałam pytać.
  3. Parę grosików (20 zł) biedulce podeślę.Już kiedyś wysyłałam ale numer konta zagubił się bo to było jednorazowo.Proszę o dane. Trzymam mocno kciuki aby boleści jak najprędzej mineły i za domek ...niech się wreszcie znajdzie.
  4. Tez mam takiego rozczulającego śpiocha,lizaka zakochanego w nas ludziach-Bukinek od Ewu.Miał być na tymczasie,został na stłe.
  5. Głaski,drapanka dla psiaka.Orion?Obojętnie jak,oby szczęśliwy i zadowolony.
  6. jak bym nie miała swoich,to takiego przytulacha-przystojniaka od razu bym brała!
  7. Serce się raduje czytając jakie pozytywne postępy psina robi.Dostał swoją szansę i wykorzystuje ją w mądry,psi sposób.
  8. z tego co czytam wynika,ze w Artemidzie ma zostać.
  9. Podawałam Tofikowi KalmVet.Zestresowany po zmianie miejsca no i bał się burz,Po zabraniu psa,kurierem odesłam do Psiego Dworu
  10. U mnie siad reagował, na miejsce ze wskazaniem palcem miejsca też .Na smyczy chodził bardzo ładnie bez ciągania.
  11. no przestan,nigdy nie mialam pretensji
  12. Tak bylo,ja potwierdzilam spostrzezeniami
  13. Nie pierwsza tutaj krytyka zresztą......Ktoś miał dobre serce i co?
  14. Ja też pomogę,Przecież opiekunki nie są jakąś instytucją.Jaka kasa wpływa na psa widać w rozliczeniach.I cała dyskusja zaczęła się i kończy na kwestii finansowej.
  15. To miała dać się pogryżść?Z tofikiem i kijem chodziłam do lasu{żmije}A Tofik zadowolony,no bo długi spacer.
  16. Ale ty nad nimi panujesz.A czy komuś udało się zapanować nad Tofikiem?Tez miałam z ulicy kąsacza 13 lat ale mnie nie ruszył.
  17. Miotła,mop,odkurzacz były u mnie w ciągu tych 12 dni używane.Tofik normalnie.Bez żadnej reakcji.
  18. Był wsadzany do transportera.Mógł żle zareagować.
  19. No doświadczenia z agresywnymi,nieprzewidywalnymi psami ja nie deklarowałam,Byłam zwykłym BDT.
  20. Raczej nie.Na komendy,przywołania reagował pomimo,że był w innym pomieszczeniu i mnie nie widział.
  21. Mi też szkoda.
  22. Do mnie przyjechał z diagnozą głuchy.I przesłyszał nagleł,.Odświeżać psiknął w innym pomieszczeniu a pies reagował.
×
×
  • Create New...