Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Zaczelam robić bazarek z fantow p0darowanych przez Ula-Feta.
  2. Mamy tez czarodziejke od ogłoszeń....Bgra ma dobra rękę.
  3. Tysiu,zawsze mozesz TUTAJ przyjść,w tytule jest POMAGAMY.
  4. W domkach same dobre wiesci.Prowodyrem jest Leo.Iva idzie za nim.Gdyby nie nosicielstwo najlepszym wyjsciem byloby wypuszczenie kocurka.To on rwie sie na wolnosc.
  5. Wypuściłam na noc z klatki Ive i Leo.(ile mozna trzymać w klatce).Rano wchodziłam do pokoju a kociury pod nogami znów uciekły. Zobaczę czy wrócą.Od 25 marca są u mnie.To już sporo czasu.W kenelu mruczusie i miziaki,wypuszczone-male poldzikuski.
  6. Właśnie przelalam dla Fabii.Zapomnialam wpisać nick. Tytuł. Fabia-marzec,kwiecień.
  7. Leo i Iva ciut sie wyciszyli.Iva nie kladzie po sobie uszek i zaczela myziac sie do...Lea.Leo zaczal mruczec.
  8. Dobrze,ze tam nie pojechal,zostawilby na meke stworzenie a sam by sie goscil po kilka dni...
  9. Moj osobisty Czarek,zabrany z Izbicy razem z Maćkiem.
  10. Dzisiaj udało mi się odłowić z poddaszy koteczke. Leo i Iwa uspokoili się ale na początku był wielki bunt. Może za wcześnie przedtem wypuściła je z kenela.
  11. Ja też myślę o bazarku,za Feliway dałam 80 zł.Byly szczepienia,karmy mam na jakiś tydzień.Na ten moment udało mi się do klatki bytowej XXL zwabić buraska z poddaszy.Zostala koteczka.Popsikalam wcześniej feromonem.Dziala czy przypadek?
  12. Iwo ok.nawt gdzieś zdjęciamam ale nie są dobrej jakości.
  13. Czarnulka już w drodze?Dobrego kociego życia.
  14. Iva i Leo zachowują się w tej chwili jakby żyły na wolności.Chodza po korytarzach,poddaszach, chowają się.przychodza do pokoju tylko jeść. Spróbuję z feromonami.
×
×
  • Create New...