Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16969
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Na rozne strony przemyslam zachowania kotów.Doszlam do wniosku,ze nie mozna w takim przypadku juz,teraz,zaraz podejmować decyzji.Sa bezpieczne,dostaja jeść,lis ich nie sciga. Taka jest moja decyzja-dac czas. Dziękuję Ula-Feta,ze wspierasz.
  2. 14-tego przeleje moje legle za marzec kwiecień dla Arusia czyli 40 zł.Na konto Arusia stare? 14-tego tez pójdzie 1 wplata na Dunia.Konto mam.Ewu przysłała.
  3. Maciek był wycofanym kotem.Malenkimi krokami przekonal sie do ludzi. Dlatego postawie na czas z Leo i Iva
  4. Mogę coś na ten temat powiedzieć.Moja Olina na krótkich lapeczkach z chorym kręgosłupem wchodzi pomału,ostroznie.
  5. Moze zle napisalam.Przepraszam.Chodzi o to,ze przy Leo Iva dziczeje.Cos mi sie zdaje,ze wypuszczę chlopaka,Iva zostanie.I wtedy zobaczymy czy Iva sama da się udomowic.
  6. Tysiu zamien na innego kotka.W tej chwili nie ma zadnych szans na wyadoptowanie.Tymczasowalam ogolnie z piecdziesiat kotow.Kazdy byl inny,wszystkie dosyć szybko lgnely do czlowieka.Albo Iva i Leo potrzebuja duzo czasu,albo takie juz zostaną.
  7. Mam mieszkanie z poddaszami,zakamarkami,bocznym korytarzem pod skosem zastawionym meblami.Kotki mialy do dyspozycji dwa pomieszcenia normalne.Teraz my wchodzimy ,koty wychodzą na poddasze.Takiej sytuacji nigdy nie mialam.W klatce nawet sie myzialy i mruczaly.Zeby je teraz połapać musialabym oproznic cale poddasze i boczny korytarz.Do tej czesci mieszkania przychodza pojesc,do kuwety.Ro bia sie koty widmo.
  8. Z tym ostatnim momentem dla Ivy tez się zgadzam.
  9. Na razie pora roku sprzyja.Moge pootwierac wyjscia na korytarze,poddasza.Tak sobie wędrują.Gorzej by bylo zimą.Maja przestrzeń,kryjowki,przychodza jeść,śpią na fotelach,zagladaja....Zobaczymy,moze trzeba czasu?
  10. Wejść się nie da.Leo pod nogami czmycha a Iva naśladuje i za nim..
  11. Maja gdzie sie schowac,budka,drapak z budka.
  12. Można kupić spodnie sportowe damskie,podkoszulki,bluzki. Zapraszamy
  13. Zapraszamy do kibicowania. Ula-Feta dziękuję za fanty.
  14. Oglosilam dwa kotki od Ula-Feta jako Maja i Gucio-imiona to pomysł Uli. Na Piła i Toruń.Wypromowane do 14 maja.
  15. Na razie musze i tak odczekać jakieś dwa tygodnie jeszcze.Musza nabrac odpornosci po szczepieniach.
  16. Moje tymczaski,wędrówkę sobie uskuteczniaja.Pochodza po zakamarkach ale do pokoju ich ciagnie(feromony).Jedzonko tez w pokoju no i fotele(pospac fajnie).Jednak jak tylko jakis ruch- kotki czmychaja.Siedza po kątach i obserwują co robimy.
  17. Zaczelam robić bazarek z fantow p0darowanych przez Ula-Feta.
  18. Mamy tez czarodziejke od ogłoszeń....Bgra ma dobra rękę.
  19. Tysiu,zawsze mozesz TUTAJ przyjść,w tytule jest POMAGAMY.
  20. W domkach same dobre wiesci.Prowodyrem jest Leo.Iva idzie za nim.Gdyby nie nosicielstwo najlepszym wyjsciem byloby wypuszczenie kocurka.To on rwie sie na wolnosc.
×
×
  • Create New...