[quote name='Anashar']:angryy: Asiu, ja też nie jestem szczęśliwy z tej wieści. Ciebie dobija to, że wyglądasz staro, a mnie to, że za młodo... Ale nie będe się o innych wypowiadać :p
Haha. No iść i płakać...[/QUOTE]
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
JA WCALE NIE WYGLĄDAM STARO !!!!!!!!
Własnie w tym problem....ludzie mi dają najwyżej 25 :mad:
to był pierwszy raz kiedy mnie ktoś tak dobił :placz: :placz: :placz: