Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. dziewczyny jak trzeba będzie ja mogę podjechać mam w miare niedaleko (mieszkam w Hucie) tylko dajcie znac o której godzinie bo niewiem czy zdążę z pracy....
  2. ooo to czekamy na wieści
  3. kurcze czemu nikt nie chce pomóc :placz: ???
  4. noo w końcu trzeci dom w przeciągu miesiąca :(
  5. No i co???? jesteś juz milionerką ???? :razz:
  6. no to jaja :crazyeye: bo u człowieka surowe ziamniaki wywołują potworną gorączkę
  7. Perfi powiedz no nie ma najmniejszej szansy przekonania dziadka ????
  8. jessuuu one jeszcze nawet chodzić nie potrafia dobrze :( maluszki bidoszki....
  9. [quote name='kiwi']nie wiem jak to jest z tymi szczepieniami, z tego co wiem nobivaciem sie szczepi 1 raz a to mamy za free ze schronu a ta druga to jest jakas taka wieloskladnikowa z zolta nalepka;)[/QUOTE] ta druga tez moze być za 20 zł.....mozna sobie wybrać..podałam nobivac bo tą znam :)
  10. [quote name='Perfi'] aha jeszcze jedno - ma zeza :cool3:[/quote] jak to zeza :crazyeye: ????
  11. dziewczyny jak by trzeba było pomóc już tam na miejscu to mogę pomóc...tylko októrej ten program jest kręcony???? acha mogę załatwić szczepienie szczeniorków za 20 zł od łebka..... (szczepionka nobivac puppy) jak by ktoś chciał :)
  12. sunia cudna Lintie powiedz no mi a masz takie koniki coby można sobie było pojeździć???
  13. szkoda mi Sońci :( ona znowu pomysli że ją oddali bo nie kochali :(
  14. [quote name='Anashar']:angryy: Asiu, ja też nie jestem szczęśliwy z tej wieści. Ciebie dobija to, że wyglądasz staro, a mnie to, że za młodo... Ale nie będe się o innych wypowiadać :p Haha. No iść i płakać...[/QUOTE] :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: JA WCALE NIE WYGLĄDAM STARO !!!!!!!! Własnie w tym problem....ludzie mi dają najwyżej 25 :mad: to był pierwszy raz kiedy mnie ktoś tak dobił :placz: :placz: :placz:
  15. [quote name='miniulka91']sory Asior ale musze powiedzieć:diabloti: : To ta co zotała wzięta za matkę Anashara(Maćka)-dobrze napisałam ??:evil_lol: bardzo kurna śmieszne :placz: poprostu rozpacz....ja wcale tak staro nie wygladam :( ludzie nie dają mi nawet dwudziestki piątki :placz: buuuuuuu owieczka ... oto ja boszz aaale grubo wyszłam :shake:
  16. Maciej chyba CI ukradne ten banerek ;)
  17. [quote name='black_sheep']Asior nie poznałam Cię dziś na marszu, ale byłaś?[/QUOTE] No byłam byłam z trzema freciakami :( a tak chciałam Cie poznać :( no nic trudno......
  18. [IMG]http://stud.wsi.edu.pl/~webber/czarny/psy/perfidne/P1000711.jpg[/IMG] jest naprawde niesamowita ...śliczności..NAPEWNO ZNAJDZIE DOMEK!!!!!!!!!!
  19. tania11 spróbuj choć po jednej fotce wysłać kilka maili....Max rozmiar wiadomości to 10 mb do tej wielkości przejdzie...Wyslij je Yewci albo mnie to zamieścimy :]
  20. taka ślicznotka i nie ma domku :(
×
×
  • Create New...