Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Aga_Mazury'] a kto to ta blondyneczka z Norą? a z Nortonem kto? hahahaha...sto pytań do....nie gniewajcie się...[/QUOTE] ta blondyneczka to kiwi :) my ze śmierdzielami też trzymamy kciukasy znaczy ja kciukasy a freciochy zawiązały ogonki na supełki ;)
  2. fakt dużo bardziej mi sie spodobała jak ja zobaczyłam w programie(znaczy nie zeby mi sie przedtem nie podobała :) ale zdjęcia nie oddawały jej całego uroku o! )
  3. dzięki :) właśnie ogladnełam :) rzeczywiście grzeczniutka :)
  4. kurde kiedy on idzie (program) bo ja przekopałam całą gazetę i nie znalazłam :(
  5. a co z tym jednym procentem ????
  6. już kiedyś jacyś reporterzy robili "test"..połozył się jeden na ulicy i udawał nieprzytomnego, tylko kilku ludzi podeszło (a leżał w Wawce w okolicach dworca) bo reszta mówiła, zeby zostawić bo pewno pijany :? Sopry za off Czekamy na zdjęcia :)
  7. lena_zet jak Ona ma się nie przejmować skoro w innym temacie domagają się jej zbanowania.... :mad: Chciała dobrze a wyszło inaczej :( Ja też tak niestety mam że nie zastanowie się a działam.....a potem dostaje w dupę....
  8. ale patrzcie jak one sie przywiązały do sibeie :( jak by ktoś je stamtąd wziął i rozdzielił, jak one by cierpiały :(
  9. maluteńka śliczna,,ktoś napewno ją pokocha :)
  10. a ja nadal zero odzewu od kumpeli :placz: niewiem co jest ...:(
  11. ja wszystko co miałam dałam do Uciechowa :(
  12. jejciu soory ale miałam urwanie głowy przez te ostatnie dni :( dlatego się nie odzywałam :( Nadal niewiem nic..bo kumpeli nie ma na necie :(
  13. [quote name='fona']Asior, szukaj Freci, nie przestawaj!![/QUOTE] niestety..;( ktoś już ją złapał (po 4 m-cach życia na wolności) bo moi nienormalni sąsiedzi bali się ją wziąść na ręce że ich ugryzie (a nigdy nikogo nie ugryzła) i nie złapali jej choć lgnęła do ludzi :( I ktoś ją złapał , ale nikt nie potrafi powiedzieć kto....choć to jest pocieszające, że nie mieszka już na zimnym polu tylko u kogoś w domku :(
  14. kiwi..serio:crazyeye: ??? a ja miałam takiego stracha....gdybym wiedziała to cholera wieszała bym dalej...może wtedy udało by się ją znaleść :(
  15. [quote name='fochistka']wszzzzedzie mozna rozwieszac...kiedys wieszaalam centralnie na skrzyzowaniu a na swiatlach stala straz miejska i zero reakcji...slupy drzewa, przeciez tyle tego wisi, nikt sie nie czepia o plakaty o zaginionych albo poszukujacych domu psach. tylko zalecam wsadzac plakaty w koszulki bo przy tej pogodzie to jak powiesilam o Mordzie wieczorem to jak rano szlam to wszystko rozmoklo i splynelo, no i sa jeszcze zyczliwi ktorzy te plakaty zrywaja da zabawy ale to inna sprawa[/QUOTE] w żadnym wypadku!!!! Kiedy w maju ciekła mi frecia porozwieszałam ogłoszenia na osiedlu i przyszła do domu mi straż miejska i chcieli wlepić mandat:crazyeye: bo NIE WOLNO WIESZAĆ PLAKATÓW, OGŁOSZEŃ BYLE GDZIE, tylko na specjalnych, przygotowanych do tego miejscach(tablice ogłoszeń itp)
  16. hmm nikogo nie skreślam i nie osądzam , ale mam jakiś taki niesmak słysząc takie słowa..... to déjà vu???:roll: już kiedyś ktoś chcial zabiedzonego, chorego psiaka, i to waśnie [U]TEGO[/U] psiaka :shake: chorego Ozziego...a teraz ???? :shake: nie wiem , ale ja tam była bym ostrożna....
  17. wie wie. otóż na forum gw Anna scot zarzuciła oszustwo jednej z naszych dogomaniaczek. (z powodów opisanych przez anne) A teraz chciała przeprosić ot i wszystko :) [url]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=51915372&a=51915730[/url]
  18. a ja postaram się swoją koleżankę z Wawki namówić na nią :cool3: To szalona kobieta znaczy szalona miłośniczka zwierzaków i wiem, ze ma miękkie serce i się zakocha w tej ślicznotce :)
  19. aaaa chyba, że tak...to sory :)
  20. coś chyba gościu pieprzy bo TYLE nie kosztowało by go wystawienie aukcji :angryy:
  21. [quote name='karusiap']no ale slupy itd to chyba tez..tylko zeby nikt nie widzial...[/QUOTE] nie, no na słupach własnie taz nie można....tylko na specjalnie do tego przygotowanych tablicach....a tych jest niewiele :(
  22. [quote name='karusiap']Asior na pierwszej stronie znajdziesz link do calej historii Bolka...tam wszytsko jest[/QUOTE] przeczytałam CAŁĄ historie Bolka (mówiłam przeciez :( ) ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytania...dobra nieważne...ważne że Bolek juz ma bezpieczny domek....
×
×
  • Create New...