-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury'] a kto to ta blondyneczka z Norą? a z Nortonem kto? hahahaha...sto pytań do....nie gniewajcie się...[/QUOTE] ta blondyneczka to kiwi :) my ze śmierdzielami też trzymamy kciukasy znaczy ja kciukasy a freciochy zawiązały ogonki na supełki ;) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
fakt dużo bardziej mi sie spodobała jak ja zobaczyłam w programie(znaczy nie zeby mi sie przedtem nie podobała :) ale zdjęcia nie oddawały jej całego uroku o! ) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
dzięki :) właśnie ogladnełam :) rzeczywiście grzeczniutka :) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
kurde kiedy on idzie (program) bo ja przekopałam całą gazetę i nie znalazłam :( -
a co z tym jednym procentem ????
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Perfi ja już milcze :oops: -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
lena_zet jak Ona ma się nie przejmować skoro w innym temacie domagają się jej zbanowania.... :mad: Chciała dobrze a wyszło inaczej :( Ja też tak niestety mam że nie zastanowie się a działam.....a potem dostaje w dupę.... -
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ale patrzcie jak one sie przywiązały do sibeie :( jak by ktoś je stamtąd wziął i rozdzielił, jak one by cierpiały :( -
maluteńka śliczna,,ktoś napewno ją pokocha :)
-
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
Asior replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
a ja nadal zero odzewu od kumpeli :placz: niewiem co jest ...:( -
ja wszystko co miałam dałam do Uciechowa :(
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oj tak trzymamy :) -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
noo ciekawie.... :/ -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
Asior replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
jejciu soory ale miałam urwanie głowy przez te ostatnie dni :( dlatego się nie odzywałam :( Nadal niewiem nic..bo kumpeli nie ma na necie :( -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']Asior, szukaj Freci, nie przestawaj!![/QUOTE] niestety..;( ktoś już ją złapał (po 4 m-cach życia na wolności) bo moi nienormalni sąsiedzi bali się ją wziąść na ręce że ich ugryzie (a nigdy nikogo nie ugryzła) i nie złapali jej choć lgnęła do ludzi :( I ktoś ją złapał , ale nikt nie potrafi powiedzieć kto....choć to jest pocieszające, że nie mieszka już na zimnym polu tylko u kogoś w domku :( -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
kiwi..serio:crazyeye: ??? a ja miałam takiego stracha....gdybym wiedziała to cholera wieszała bym dalej...może wtedy udało by się ją znaleść :( -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochistka']wszzzzedzie mozna rozwieszac...kiedys wieszaalam centralnie na skrzyzowaniu a na swiatlach stala straz miejska i zero reakcji...slupy drzewa, przeciez tyle tego wisi, nikt sie nie czepia o plakaty o zaginionych albo poszukujacych domu psach. tylko zalecam wsadzac plakaty w koszulki bo przy tej pogodzie to jak powiesilam o Mordzie wieczorem to jak rano szlam to wszystko rozmoklo i splynelo, no i sa jeszcze zyczliwi ktorzy te plakaty zrywaja da zabawy ale to inna sprawa[/QUOTE] w żadnym wypadku!!!! Kiedy w maju ciekła mi frecia porozwieszałam ogłoszenia na osiedlu i przyszła do domu mi straż miejska i chcieli wlepić mandat:crazyeye: bo NIE WOLNO WIESZAĆ PLAKATÓW, OGŁOSZEŃ BYLE GDZIE, tylko na specjalnych, przygotowanych do tego miejscach(tablice ogłoszeń itp) -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
hmm nikogo nie skreślam i nie osądzam , ale mam jakiś taki niesmak słysząc takie słowa..... to déjà vu???:roll: już kiedyś ktoś chcial zabiedzonego, chorego psiaka, i to waśnie [U]TEGO[/U] psiaka :shake: chorego Ozziego...a teraz ???? :shake: nie wiem , ale ja tam była bym ostrożna.... -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
wie wie. otóż na forum gw Anna scot zarzuciła oszustwo jednej z naszych dogomaniaczek. (z powodów opisanych przez anne) A teraz chciała przeprosić ot i wszystko :) [url]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=51915372&a=51915730[/url] -
punia wyrzucona ma juz domek wspanialy i nowe imie Molly
Asior replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
a ja postaram się swoją koleżankę z Wawki namówić na nią :cool3: To szalona kobieta znaczy szalona miłośniczka zwierzaków i wiem, ze ma miękkie serce i się zakocha w tej ślicznotce :) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
aaaa chyba, że tak...to sory :) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
coś chyba gościu pieprzy bo TYLE nie kosztowało by go wystawienie aukcji :angryy: -
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Asior replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']no ale slupy itd to chyba tez..tylko zeby nikt nie widzial...[/QUOTE] nie, no na słupach własnie taz nie można....tylko na specjalnie do tego przygotowanych tablicach....a tych jest niewiele :( -
[quote name='karusiap']Asior na pierwszej stronie znajdziesz link do calej historii Bolka...tam wszytsko jest[/QUOTE] przeczytałam CAŁĄ historie Bolka (mówiłam przeciez :( ) ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytania...dobra nieważne...ważne że Bolek juz ma bezpieczny domek....