[quote name='gallegro']Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale nie wiem o żadnej wpłacie, która wpłynęłaby na AFN z przeznaczeniem na Lucky'ego.[/QUOTE]
:oops: :oops: ojej...a mnie się wydawało,ze była jakaś skarpeta na Lucka :oops: jeśli nie to sooory za zamęt