Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Danusia12']Ona gdzieś tu krąży, [B]nawet sie nie obejrzysz, a przeżyjesz niesamowity nalot[/B] :diabloti:[/QUOTE] znaczy mówisz, że Ci sie podobało :cool3: ???? to fajnie...polecam się na przyszłość :)
  2. [quote name='Agniest']noooooooooo, nie bądź skromny :) ja tam widzę, że ty rozchwytywany jesteś :) Danusię pozdrów ode mnie. Pa.[/QUOTE] aa t wszytsko dlatego że to taka, zadkość że facet na dogo jest, ze szok :)
  3. [quote name='Danusia12']A niech się chłopak cieszy - zraniłaś moje uczucia :-( [/QUOTE] ojjj nie chciałam ale co tu się będe tak wyzewnętrznbiac i pisać że bardzo Cie lubię :oops: [quote name='Danusia12']A na kwiatuszki przyjdzie jeszcze czas :loveu:[/QUOTE] iiiiitam faceci zawsze obiecują i potem doopa zbita.....:roll:
  4. [quote name='Vella']To nie rusztowania, sposób jest inny ale tajny, Asior tylko rozszyfrowała :evil_lol: jakbym Ci zdradziła tajemnicę to też byś postawiła uszy Bazylkowi i Nitka nie byłaby już jedyna i niepowtarzalna ;) :eviltong:[/QUOTE] taaak taaakk nie woono zdradzać tajemnicy bo zaraz wszystkie psy będą z TAKIMI uszami zasuwać :evil_lol:
  5. [quote name='maja jav']O co chodzi Asior, jakich postow???????[/QUOTE] dogo od kilku dni "szaleje" i "giną" niektóre posty... co do Neonka....nie łam się napewno uda się jakoś go "zareklamować" w necie...tylko puśćcie mnie do niego z aparatem :razz:
  6. szkoda, że tak mało zdjęć sunieczki :( dała bym ja na allegro :( a tak nie widac nawet jaka ona duża :(
  7. Asior

    Metamorfozy

    Hipek, cos niesamowitego....jaka przemiana...rewelacja!!!!!!!
  8. wejże dziewczyno przyhamuj!!!! poczytaj dogomanie to sie dowiesz wszystkiego!!!!!!! najpierw sprawdź a potem wystawiaj osądy!!! To nie TY stałaś na deszczu i marzłaś zbierając podpisy ale MY..jak możesz teraz takie bzdury wypisywać:angryy: :angryy: :angryy:
  9. [quote name='Danusia12']Myślisz? Eeee, na nas ? To niemożliwe. Asiorek szaleje za mną:evil_lol:[/QUOTE] nooooo jak byś zgadł :evil_lol: [SIZE="1"]( aaa niech się chłopak cieszy :cool3:)[/SIZE] nie było mnie bo mam 70 maili do przeczytania........:placz: a wróciłam do chałupki ok 20 dopiero bo chodziłam po szmatlandiach i szukałam czegoś co nadawało by się na pelerynę zorra :razz: bo młody ma bal w szkole w poniedziałek..No i kupiłam jakąś kieckę i będe ja przerabiać na pelerynę :eviltong: ale aż mi się ciepluctko na serduchu zrobiło, że tak tęskniliście za mną.....:loveu: to teraz dla rozrywki: Wchodzi blądynka do salonu mercedesa i rozgląda się z podziwem. Nagle patrzy a na środku salonu stoi piękny merol klasy "S". Podbiegła szybciutko i podziwia z każdej strony. Auto po prostu cacuszko. Otwiera drzwi - a tam wszystko w skórze, wykończenia w drewnie. Normalnie orgazm. Delikatnie koniuszkami palców gładzi skórzane fotele i nagle.... Prrrr - wymknął jej się niechcący bąk. Speszyła się i rozgląda się nerwowo czy nikt nie słyszał. A tu za sobą słyszy znaczące chrząkanie. Odwraca się - stoi gość w gajerku pod krawatem i grzecznie pyta - W czym mogę pani pomóc? Ona speszona sytuacją bez zastanowienia zadaje pytanie - A ile kosztuje taki samochód? Na co pan sprzedawca poważnym głosem odpowiada - "Widzi Pani, obawiam się że skoro się Pani spierdziała jedynie dotykając fotela, to Pani się zesra jak usłyszy cenę." [quote name='Danusia12']No cóż, bukiet róż - Asiorki i Szyszki nie ma:placz: a tak czekałem :-( Idę spać - dobranoc dziewczyny. Dobrych snów.[/QUOTE] buuuuuu ominęły nie róże :placz: a ja tak kofam te kwaituszki:placz:
  10. pina sunieczka ;)
  11. [quote name='Jagienka']Asior a czy TY wiesz, że Morgan nie jest z Krakowa?? :cool3: Czy Ci umknęło?? ;)[/QUOTE] noo wiem, że nie z Krakowa ale chyba z Wileliczki to niedaleko ;)
  12. cholera to już którys post napisany przezemnie którego nie ma :crazyeye:
  13. znoknęło kilka postów:crazyeye:
  14. [quote name='maja jav']No tak duzo szumu i gadaniny bylo................i na tym koniec, nikt juz o Tobie nie pamieta:-( Atos nadal czeka i pewnie sie niedoczeka:-( Dogomaniacy pomozcie czasowo!!!![/QUOTE] to nieprawda, że nie pamiętają :( cały czas pamiętam, ale nie zawsze mogę podbijać :( i już się nie mogę doczekać niedzieli ;)
  15. [quote name='Jagienka']Asior a czy TY wiesz, że Morgan nie jest z Krakowa?? :cool3: Czy Ci umknęło?? ;)[/QUOTE] wiem, że nie z Krakowa ale myślałam że z Wieliczki :roll:
  16. dobra to tu jest skrócona minutowa wersja....(mniej szczegółów) [url]http://www.smog.pl/wideo/884/jak_powstaje_futro_j_lo_nbspdrastyczne/[/url]
  17. [quote name='Danusia12'] Jakieś 1min i wyłączyłem :angryy: :mad: :angryy: :placz: !!!!!!!!![/QUOTE] wymiękłeś??? :( to co chciałam żebyście zobaczyli jest mniejwięcej w połowie filmu :(
  18. no teraz widać :)
  19. mysza w góre!!!!
  20. dziewczyny mam nadzieje że nie gniewacie się na mnie za to że to wkleiłam :( Chciałam tylko żeby ludzie mieli świadomość co się dzieje :( wiem drastyczne, ale prawdziwe!!!!!
  21. nie widac zdjęć :(
  22. morgan koniecznie musisz iść do mojego weta...cena będzie napewno ok 50% niższa niż podałam ,a le jutro jeszcze spytam..on przyjmuje koło ronda Mogilskiego na kasprowicza... jutro Ci napisze cene sterylki
  23. menrzusku..oni nie zabijają za schaboweo....oni zabijają dla futer.....nawet nie o to chodzi..bo świata nie zmienimy, ale co im szkodzi zabić to zwierze przed obdarciem ze skóry :(
  24. Aga dlatego właśnie trzeba ludzi uświadamiac!!!!!! KAŻDY kupujący futro powinien zobaczyć ten filmik!!!!!! menrzuś no skoro nie chcesz to zuszać nie będe :(
×
×
  • Create New...