Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nic nam o tym nie wiadomo:shake: ale ciekawe co jeszcze wymysla obrońcy tej pannicy :angryy:
  2. [quote name='kiwi']kurcze, nie wiem co sie dzieje, znikaja posty ktore pzred chwila tu byly :o[/QUOTE] mnie przez godzinę nie udawało się nic wysłać ..żadnej odpowiedzi, ale juz wszystko działa ;)
  3. niee no dziewczyny, ale ie mówicie całej prawdy na allegro...czemu nie napiszecie, żę Niteczka to skrzyżowanie ratlerka ze słonikiem Dumbo:mad: To bardzo nieładnioe zatajać TAK ISTOTNE INFORMACJE!!!!!:diabloti:
  4. :( co za debile!!!!! weszka prosze popstrykaj jej zdjęcia bo na tamtym niewiele widac :(
  5. oooo nieee!!!! nie biore żadnego zwierza już do domu!!!!!! NIC Z TEGO Pytam bo jestem ciekawa :P
  6. jezzzuuuu co znowu :placz: ?? czy ktoś ją przeklął czy co????? przeciez to nie możliwe..3-ci dom????
  7. ojej a cio to za maluch???? duży będzie???
  8. Asior

    Metamorfozy

    normalnie to niewiarygodne!!!! To chyba największa matamorfoza o jakiej czytałam na dogo!!!!!!!!!
  9. chyba przebija nawet Olkuskie schronisko :(
  10. Asztir super tylko przez to cvzarne tło troszku mało czytelne:oops: mysle ze jakby zrobić jaśniejsze tło to będzie psina bardziej widoczna (i jej stan)
  11. hi hi ja tez próbowałam Toska suszarka wysuszyć, ale skończyło się na tym że warczał ze strachu i spierniczał po mieszkaniu :evil_lol:
  12. ojej ale bida...widać, że "wyeksploatowana " do granic możliwości....szczeniaki miała chyba kilkakrotnie skoro ma tak powyciagane cycorki :(
  13. pojechała Perfi i Jaienka napewno tez więc ona sie nim zajma i powiedzą coś więcej jak wrócą,,,,
  14. [quote name='Alice i Kris :)']Najchętniej dogusia de bordeaux bo zawsze o nim marzyłam lub labradorka...jesteśmy zakochani w tych dwóch rasach :)[/QUOTE] kurcze a może Pikusia ?????? zdjęcia post 171 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2920606#post2920606[/url] piękna bardzo skrzywdzona i pilnie szukająca domu labladorka... jest w poznaniu
  15. a możę by im wmówić, że to Lucky:evil_lol: nieee no oczywiście żartuje :oops:
  16. nie pojechałam do schronu:placz: nie miałam z kim dziecka zostawić:placz: chłop mnie wystwaił :placz: kurdeee nie poznam Neonka :placz:
  17. co z Noemikiem????
  18. jejku to cudnie :) oby tylko ktos odpowiedzialny :( Kurcze dziołszki kontrolujcie często :(
  19. jejku ludziska w takim razie trzeba to zrobić bardzo sprawnie....trzeba tym lludziom podesłać konkretne psiaki, żeby nie musieli "wybierać" Bo skoro sa zdecydowani ta Lucka to może jak będą mieli pokazane konkretne psiaki to się zdecydują :(Przeciez te ze schronu tez mają smutną historię :(
  20. weszka a nie dało by się jej kilka zdjęć pstryknąć??? I jak z załatwianiem w domku???? i jak z tolerowaniem innych zwierzat???? (też strasznie kocham sznaucerki mini:oops: )
  21. [quote name='D0minika']Tylko psiaków czy tak ogólnie? :diabloti:[/QUOTE] ależ broń Cie panie boże :crazyeye: oczywiście, żę tylko pseaków...sama jestem wysoka to jak że ja bym z kurduplem wygladała :p ???
  22. [quote name='Danusia12']Mój prywatny moderator mówi, że dosyć na dzisiaj - dobranoc dziewczyny i przyjemnych snów. Menrzuś :loveu:[/QUOTE] Tobie również miłych snówi ....aaatam wiesz jakich przecież :cool3: i buziaki dla Danki co tak wiele znosi :razz:
  23. [quote name='Danusia12']A czy Tobie ktoś zasunął kopa?? :razz:[/QUOTE] będziesz mnie bić :-o :placz: ooo ja biedna nieszczęśliwa :placz:
  24. [quote name='Danusia12']Asior - brak mi słów. Ty jesteś Asiorka do kwadratu :loveu:[/QUOTE] eeeeeeeeeeeheheheheheh taka żem se normalnie jest (kurde jakbym słyszała ferdka kiepskiego właśnie:evil_lol: )
×
×
  • Create New...