[quote name='kiwi']kurcze, nie wiem co sie dzieje, znikaja posty ktore pzred chwila tu byly :o[/QUOTE]
mnie przez godzinę nie udawało się nic wysłać ..żadnej odpowiedzi, ale juz wszystko działa ;)
niee no dziewczyny, ale ie mówicie całej prawdy na allegro...czemu nie napiszecie, żę Niteczka to skrzyżowanie ratlerka ze słonikiem Dumbo:mad:
To bardzo nieładnioe zatajać TAK ISTOTNE INFORMACJE!!!!!:diabloti:
Asztir super tylko przez to cvzarne tło troszku mało czytelne:oops:
mysle ze jakby zrobić jaśniejsze tło to będzie psina bardziej widoczna (i jej stan)
[quote name='Alice i Kris :)']Najchętniej dogusia de bordeaux bo zawsze o nim marzyłam lub labradorka...jesteśmy zakochani w tych dwóch rasach :)[/QUOTE]
kurcze a może Pikusia ??????
zdjęcia post 171 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2920606#post2920606[/url] piękna bardzo skrzywdzona i pilnie szukająca domu labladorka... jest w poznaniu
jejku ludziska w takim razie trzeba to zrobić bardzo sprawnie....trzeba tym lludziom podesłać konkretne psiaki, żeby nie musieli "wybierać" Bo skoro sa zdecydowani ta Lucka to może jak będą mieli pokazane konkretne psiaki to się zdecydują :(Przeciez te ze schronu tez mają smutną historię :(
weszka a nie dało by się jej kilka zdjęć pstryknąć???
I jak z załatwianiem w domku???? i jak z tolerowaniem innych zwierzat????
(też strasznie kocham sznaucerki mini:oops: )
[quote name='D0minika']Tylko psiaków czy tak ogólnie? :diabloti:[/QUOTE]
ależ broń Cie panie boże :crazyeye: oczywiście, żę tylko pseaków...sama jestem wysoka to jak że ja bym z kurduplem wygladała :p ???
[quote name='Danusia12']Mój prywatny moderator mówi, że dosyć na dzisiaj - dobranoc dziewczyny i przyjemnych snów.
Menrzuś :loveu:[/QUOTE]
Tobie również miłych snówi ....aaatam wiesz jakich przecież :cool3:
i buziaki dla Danki co tak wiele znosi :razz:
[quote name='Danusia12']Asior - brak mi słów. Ty jesteś Asiorka do kwadratu :loveu:[/QUOTE]
eeeeeeeeeeeheheheheheh taka żem se normalnie jest (kurde jakbym słyszała ferdka kiepskiego właśnie:evil_lol: )