Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ZA TYDZIEŃ JA SIE ZAJME NEONKIEM ;) zamawiam go na spacerek :cool3:
  2. [quote name='malagos']Sunia rewelacyjna!!:loveu: A gdzie sie takie cudo uchowalo :crazyeye: A niesmiało o goldenowatego zapytuje...pojechał?.....[/QUOTE] sunka mieszkał z kotami w magazynach i tam ludziska nie mogli go zobaczyć :( a wyrzucony został 22 grudnia :( przed swiętami samymi :(
  3. nooo koniecznie!!! TY szczekaczu do domku marsz!!!!!!
  4. [quote name='Danusia12']Że Jak Się Rzuca Na Argona, To Mam Za Co Złapać :evil_lol:[/QUOTE] no jak za co :cool3: niewiesz??? :cool3:
  5. Menrzuś A Powiedz No Mi Bo Od Poczatku To Mi Spokoju Nie Daje....po Co Sylwa Siedzi W Domu W Szelkach?????
  6. [quote name='Danusia12']Hehe.....budzą się matczyne instynkta w Asiorce. Tak dawno pieluch nie zmieniała, siuśków i kupek nie sprzątała. Stęskniła się za tym :razz: Gdzieś Ty w nocy zahaczyła, wracając do domku. Tyle zmian - piesek, nowy banerek...[/QUOTE] taaaaa poprostu boskoooo uwielbiam babrać się w gównie :/
  7. kochana ja pojechałam dziś do schronu wyprowadzić z dziewczynami psy a wróciłam z czymś takim : [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/a616113848025f8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/1a87104446f14e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/21/bb7c63e615fd555fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/919e77e698819b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/4dc08b4975cf6293med.jpg[/IMG] wzięłam ta kruszynkę na tymczas....waży 2,5 kg :( bardziej walnięta odemnie chyba nie jesteś :loveu:
  8. i grube :loveu:
  9. lekko???:mad: spasłaś ja jak świnke na żeź :evil_lol: noo ale co tam, najważniejsze, że widać, że im nie żałujesz :loveu:
  10. taaaaaa ale nikomu nie pozwalam się do sarenki zbliżąć bo boi sie okropnie :( a właśnie w kuchni zrobił mi wieeeeelkie bajoro (nawet ze mnie by tyle nie wyszło) i narżnął kupsztala :p sama radość :p
  11. nooooo coootyyyy :crazyeye: wiesz co to znaczy 27 metrów :mad: ???? nic absolutnie nic się więcej nie zmieści!!!!!! współplemieńcy na razie nie przedstawieni bo sarenek boi sie przeokropnie...(prbowałam z daleka mojego Luckiego podstawić do sarenka ale ten mój przebrzydły nietoperz na niego warczy:angryy:
  12. POPROSZE DODAĆ WĄTEK kRECIKA DO SCHRONISKOWYCH ,MALEŃSTW jest u mnie na tymczasie :) temacik tutaj ---> http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2811540&posted=1#post2811540
  13. a ja jestem pierdo...ięta :stupid: pojechałam z dziewczynami do schronu powyprowadzac psy i ....wróciłam z psem ....wzięłam go na tymczas.....nie mogłam go tam zostawić :placz: To staruszek (ma ok 10-13 lat) i do tego sarenka...malizna trzęsie się jak galaretka i mieszkał z kotami bo do psów się nie nadawał taki mały :( nie miała baba kłopotu to se 6-te zwierze wzięła :flaming: a miałam wziąść suczkę z Dzierżoniowa :placz: ale tego nie mogłam zostawić :shake: [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/1a87104446f14e2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/21/bb7c63e615fd555fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/919e77e698819b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/52/4dc08b4975cf6293med.jpg[/IMG] reszta zdjęć na [url]http://www.frety.cba.pl/krecik/index.html[/url] a temacik tu ---> [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2811205#post2811205[/url]
  14. [url]http://www.ozzy.dog.pl/[/url] wejdź na stronkę i tam jest wszystko opisane
  15. śliczniutka ta Mysia :(
  16. piekny jest chłopina ;)
  17. ludziska,ja tak nieśmiało wtrące :oops: , może wartoi było by z tych pieniążków uzbieranych na Luckiego wpłacić część do Psiego Losu....skoro tam taka sytuacja podbramkowa, a w końcu psa uratowali i pewno sporo to kosztowało :roll: co??? jak myślicie???
  18. Morgan nie pitol tylko przyznaj się, że korci Cię, żeby ją zostawić ????? :diabloti:
  19. ooo przepraszam ja Ci przypomniałam :evil_lol: :eviltong:
  20. nistety jak mówi Jagienka nie udało nam się zobaczyć małego :( Wysłałam Jagienkę na przeszpiegi i dobrze, bo się choc czegoś dowiedziała :) Ale takie przekręty .....a feeeee a one smiały nam zarzucić, że się ich czepamy (schorowanej kobiety) a nawet nie mieli niewiem czego : ochoty, odwagi, żeby zawieść psa do schronu....rzeczywiście taaki wielki i taaaki groźny że az trzeba było wołać "hycla" po niego.... WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. uuuuuuu taka zabawę nam żonka popsuła :shake: buuuu jak ja teraz wróce sama "po ciemności" do domu :(
  22. łooooo ale fajowo tak se lecieć w nocy!!!!!!! ooooo widze dom Imbir, ziiiiuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  23. noo ja też już na miejscu....to coo lecimy do Imbir?????
  24. nieee noo ja dopiero w grudniu trafiłam na temat z głosowaniem i te zdjęcia z poprzednich miesięcy dopiero teraz zobaczyłam!!!!! płakałam ze smiechu a lzy ciekły mi po policzkach (ze śmiechu oczywiście) pomyśle i zagłosuje;)
×
×
  • Create New...