Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. oki to pojade do weta w najbliższych dniach...tylko jak....ona się skicha w tramwaju :placz: paniką reaguje jak do ulicy się zbliżam.....
  2. hmm niewiem czy wogóle była szczepiona, nie mówiąc już o odrobaczaniu,niewiem czy można zdublować teraz szczepienie u niej :( (gdyby jednak sie okazało że była, zeby jej nic się nie stało)
  3. phiii od razu, jak coś złego to Asiorka :placz:
  4. przeciez nie może jeść tylko mięcha z rosołu :( To żarełko co jej daje to 80% mięcha plus 20% ryzu, pychota..a ona nie chce :(
  5. [quote name='Danusia12']chlip,chip .... no nareszcie 18-tka.... i striptizik blondynki...... eeeeech...... Popijemy, popijemy..... tylko najpierw z pieskami trzeba wyjść A co Ty tak wcześnie? Specjalnie dla mnie? (tu jest emotek buziaka)[/quote] noo ba...specjalnie For You :loveu:
  6. GeBa wszystkiego dowiem się w schronie w niedziele.... on jest w boxie D1 możesz zapytać...w schronie wabi się Mundek :loveu:
  7. ooj nie płacz, nie płacz...teraz jak juz masz ta 18-tkę to chyba czujesz się wreszcie dorosły??? I nawet papieroski i wódeczkę Ci sprzedadzą w sklepie :razz: To co?? pijemy dzisiaj ???:razz:
  8. kurcze ..mała nadal nic nie je...wczoraj ledwo co wmusiłam jej trochę żarełka, w sumie z reki jadła, a dziś znowu nic :( I nadal nie ma koopki :( Wczoraj przeszła sama siebie :crazyeye: wytrzymała bez siku 10 godzin.... Mój chłop wziął ją wprawdzie koło 14 na spacer ale uciakała do domu i nie chciała za nic zrobic siku, dopiero jak ja wróciłam to wyszłam z nia i zrobiła... Panicznie się boi na polu wszelakich dzwięków, samiochodów, motorów. Dziś ścinali drzewa dwa bloki dalej to prawie siła ja taskalam żeby odejść trochę od klatki, to zrobiła szybko siku i długa do domu.... :placz: Jest najcudowniejszym psem na swiecie....cieszy się jak głupia jak rano wstaje :) Noo i do tego spała z młodym w łózku :razz: Juz nawet spaceruje po domu :) i wskakuje mi na klatkę fretek :crazyeye: i tam siedzi :crazyeye: a ona wysoka na jakies 1,5 metra....To małpiszon wskauje na stół i ze stołu hooooop na klatkę :razz:
  9. menrzuś nam się schlał??? że nie odpisuje????:cool3:
  10. aisaK eee może nie jest tak źle... żeby tak od razu blondynka :D
  11. dowiem się, ale dopiero w niedziele, niestety w komputzrez nie maja wieku więc z tym może być ciężko.....
  12. no ale już niedługo może stracić ta radość życia :( sam za kratkami :(
  13. [CENTER][IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/malowane_wszystkiego_naj.jpg[/IMG] Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego...ASIORA [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5941/lala7mv.jpg[/IMG][/CENTER] [COLOR="Red"][B][SIZE="5"]Z okazji 18-tych :cool3: urodzin Asiorek życzy menrzusiowi stooo lat [/SIZE][/B][/COLOR]
  14. [quote name='Danusia12']O żesz ty.... co tu się porobiło. Na parę godzin człowiek wyjdzie i co? [B]Asior[/B]ka - a co, Ciebie Danusia wynajęłą, czy bronisz mego tyłka? :p [/QUOTE] noo ba :cool1:
  15. Kasiu, może pojeździła byś trochę z nami do schronu...wiem ciężki widok, ale można pomóc nie jednemu psu a kilku :( Ila w takim razie ma Adka????
  16. Agniest :angryy: ale Ci Danka da :mad: :lol: :cool3: :lol: menrzus jest nietykalny!!!!
  17. aukcja na allegro skończona :( wystawiac ponownie???
  18. tak, też mysle, że to ten średniak
  19. [quote name='Danusia12']I znowu charakterystyczne pisma do sądów i Prokuratury :evil_lol: Cześć Asiorku[/quote] cześć menrzusku :loveu: A żebysd wiedział...tony pism do sądu i prokuratury!!!!!:angryy: ehhhh kiedy ja na to poodpisuje :/
  20. eehhh ta rezerwacja Krystka tez mnie wkurza!!!! Mają przychylność kierownika i dlatego...oni niby maja go brać, ale wiedzą ze niszczy a oni mają małe mieszkanie.... Natomiast jak ostatnio już prawie wydałam Krystka (ludziebyli nim baaardzo zainteresowani) to wielkie larum podnieśli, wystraszyli się ponoć, może teraz się zdecydują na stówe....... A co do Miłka!!!!! Czemu nikt go nie bierze :placz:????
  21. eeetam jeszcze znajdzemy mu domek!!!!!!!!!! Ja to bym była za zorganizowaniem takiej aukcji otwartej gdzie ś na zewnątzr i zebyśmy to mu wolontariusze wybrali psiaki które maja iść a nie dyrekcja schronu :( Ten napewno by znalazł domek :(
  22. w górę !!!!!!! NIECH CIĘ KTOŚ WYPATRZY!!!!!!!!!
  23. jessuu czyli jednak to był znak.... miałam nie zakładać jeszcze tego wątku, bo byłam strasznie padnięta wtedy...ALE WIDAĆ dziewczyny miałyście ja wypatrzeć własnie tu na wątku!!!!!!!!! super ONA zasługuje na szczęście !!!!!!!!! jest taka spragniona czułości!!!!!!!
  24. witam wszystkich :loveu: ja klikam z pracy i zawalona jestem robotą :/ tydzień nieobecności i takie zaległości :/
  25. witam ja robiłam te zdjęcia ....W schronie zakwalifikowany jako CTR, jest olbrzymi, ale sierść nie jest szorstka jak u sznaucera, tylko raczej miękka.....
×
×
  • Create New...