[quote name='patkaa']nic sie nie bój, w dobre ręce idzie, ja wiem, żem nowa, ale Asiorek myslę może za mnie poświadczyć :)[/QUOTE]
no ba ;]
PATISON to najwspanialsza dziołcha jaką znam!!!! I do tego prawdziwy przyjaciel którego poznałam w biedzie :roll:
No i do tego góralka, a wiecie jacy górale sa wspaniali :cool3: