Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. weszka , wiem, Ty jesteś sumienna :) a reszta????? zapomnieli o Miłku :placz:
  2. aaa cycuś , no fakt...... ale cyco to duży cycuś :D
  3. Mundek, na pierwszą spylaj !!!!!
  4. owszem, Patison dobrze gada...bezsenność to dobre słowo :p
  5. ok jak Pani potwierdzi mi na stówe, że go bierze, to dam znać :)
  6. do góry dziadku, może Cię ktoś wypatrzy
  7. [quote name='Aga K']jjjjeeeeeeeeeeeeeeeejjjj !!!! słodziak ma domeeek :):):)[/QUOTE] [B][SIZE="4"]jeszcze nie ma :) nie zapeszajcie :p[/SIZE][/B]
  8. [quote name='agnieszka30']chyba dokładnie to oznacza.. co ja ubóstwiać będę?????????[/QUOTE] to może Trawiska :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3911682#post3911682[/url] albo moją miłość :( KRYSTIANKA [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3885506#post3885506[/url]
  9. aga a ktos mógłby przeprowadzić wizyte przedadopcyjną ??? Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, jeszcze nic pewnego, pani na razie tylko pyta :)
  10. sie w owsiaka bawisz cyco???? :roll:
  11. [quote name='patkaa']nic sie nie bój, w dobre ręce idzie, ja wiem, żem nowa, ale Asiorek myslę może za mnie poświadczyć :)[/QUOTE] no ba ;] PATISON to najwspanialsza dziołcha jaką znam!!!! I do tego prawdziwy przyjaciel którego poznałam w biedzie :roll: No i do tego góralka, a wiecie jacy górale sa wspaniali :cool3:
  12. [quote name='szyszka.fr']czesc Asior! co u freciakow? masz nowe fotki angory?[/QUOTE] czeeeeść szyszunia :loveu: niestety nowych zdjęć angory nie mam. Z nowości to chyba Mufkę zaciążyłam :evil_lol: znaczy nie ja, samiec :) obcokrajowiec do tego....z czech :) [quote name='Danusia12']Cześć Asiorku :multi:[/QUOTE] czeeeeee Menrzuś :D
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/60/5594553416ad4075.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/109/fc0faa7451e58c91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/60/2ba9c47467d7ea57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/109/2e4a8e5ab836f1c0.jpg[/IMG][/URL]
  14. myśle, że nie popełnię wielkiego grzechu jak wkleje tu maila od Pani :) [QUOTE]Witam Bardzo proszę o jakieś bliższe informacje . Przede wszystkim czy adopcja jest jeszcze aktualna? Od dłuzszego czasu poszukujemy z mężem dużego psa do adopcji( do domu z ogrodem ) ale niestety wciąż coś staje na przeszkodzie :( - a to oferta nie aktualna , a to wolontariusze nie godzą sie na adopcję bo piesek okazał się nie tak posłuszny jak wszyscy mysleli...A my naprawdę chcemy dać jakiemuś wielkiemu biedaczysku dom.Mamy dość duże doświadczenie ( wszystkie nasze zwierzęta są adoptowane i po sporych przejściach w dodatku naszymi najblizszymi sąsiadami jest małżeństwo weterynarzy :) więc lepiej być nie może:)) Mamy dwa duże psy i kilka kotów, mam nadzieje że to nie będzie stanowiło problemu ?? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź Magda z Zabrza[/QUOTE]
  15. Trawis staruszku, ale Ci tam musi być smutno samemu :(
  16. pamiętamy tylko zdjęcia nowe by się przydały :( to zrobiła bym jej allegro
  17. :evil_lol: :lol: :evil_lol: jessuuu mar.gajko poplułam monitor :diabloti:
  18. oj mało nas tu zagląda :placz: dlaczego??????
  19. Miłku :placz: dlaczego tak mało "ludziów" Cie odwiedza :placz: kto pokocha malucha sieściucha :)
  20. PODNOSZE!!!!!!!! obyśmy zdążyli :placz:
  21. no właśnie tez takmmaiałm, i myślałam, ze tylko 2 sa dodane :)
×
×
  • Create New...