Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. Trawisek chce do domku na stare lata :(
  2. [quote name='Imbir1']rety, a dzie teraz jest Asiorka, rzuciła hasło i zwiała:mad: no chyba, że poszła po jakąś zagrychę:diabloti:[/QUOTE] padłam jak naleśnik :roll: przy kompie ..a teraz przenoszę się do łóżka :evil_lol: [quote name='Bodziulka']z przodu chciałeś powiedzieć? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Danusia12']Ja nic nie mówiłem :evil_lol:[/QUOTE] SIWINIE, ZBOCZURY, PERWERSY!!!!!!! a feeeeeee [quote name='Danusia12']Asiorka prowadzi - a jest w tym dobra :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] nooo jest jeszcze pare rzeczy w których jestem...lepsza :cool3: [quote name='Danusia12']Chociaż teraz jest piątkowa noc - może jakiś sabat ma? Któż to wie? :diabloti:[/QUOTE] doopa a nie sabat...sabat miałam w zeszłą sobotę :roll: [quote name='Imbir1']juz jest sobota :p może jak się pojawi to nam opowie co czarownice robią w nocy z piątku na sobotę:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] łoooj nie chcesz wiedzieć :cool3:
  3. [quote name='Imbir1']piffko mam akurat przed sobą, ale jak jest jakaś inna okazja to niech Asiorka zaparponuje:lol: a tak wogóle to z jakiejś okazji pijemy?:evil_lol:[/QUOTE] a tak se :]
  4. [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/321/pijaki1ax2.gif[/IMG]
  5. [quote name='Danusia12']A mnie nie szukasz? :obrazic: Mimo wszystko dzieńdoberek[/QUOTE] Ciebie mam na codzień :evil_lol: a ich nie :eviltong:
  6. dzieńdobrywieczór :) DZIE SOM moje kuleżanki Szyszunia i Imbirkowa ????
  7. [quote name='Kasie']A ja mam tez dobre wiadomości :eviltong: Spotkałam sie właśnie z gibon301 i dostałam koperte z wiadomością DLA HEFRENA. I to była łapówka. Bo dostaliśmy 100 zł. Kasie, toż to karalne :evil_lol: a Ty jeszcze o tym tak jawnie piszesz :cool3:
  8. Kinga to własnie ludzie mogli nazwać krawatka :) wiesz, są różni ludzie :)
  9. postaram się w weekend ponownie wystawić go na allegro :)
  10. Aga mysle, ze Pani nie obrazi się jeśli wkleje tu jej wiadomość : nadmieniam że Pani jest z Zabrza, to w sumie nie tak daleko :)
  11. eeeeh tekst o innym szczeku mnie rowalił :/ nawet nie byli pewni czy to ich psiak......
  12. Pani bardzo się przejęła losem Herfena- staruszka kaukaza, i bardzo usilnie głowi się jak mu pomóc :) To złota kobieta :loveu:
  13. miniulka własnie jest z jakimś panem który chyba jest jego właścicielem. Da znac później czy to jego psiak :)
  14. Pani bardzo próbuje wejść na wątek Herfena ale ją wywala :( Pani powiedziała, że stanie na głowie ale coś wymysli :) Ma duże doświadczenie w tego typu schorzeniach jest farmaceutą i ma za ścianą wetów :) Dodatkowo zdecydowała się na adopcję Axela z Krakowskiego schronu :loveu: Jest cudowną kobietą i myśle że pomoże Herfenowi :) Mysle, ze jak się w końcu uda wejść jej an dogo to coś tu napisze :)
  15. NOO MINIULKA MIESZKA WŁAŚNIE NA WZGÓRZACH!!!!!!!!!!!!!! Koło mnie!!!!! Może to ten!!!!
  16. Dziewczyny, napisała do mnie znowu Pani która bardzo przejęła sie losem herfena.... Chce dołożyć brakującą kwotę do paliwa :) I pyta ile ma wpłacić i prosi o numer konta....
  17. Kasje uważam, zę Herfen jest również w dużej potrzebie!!!! I jestem pewna, ze osoby wpłacające na Borna tez tak stwierdzą....
  18. i wtedy.... :) ale nic nie powiem :razz:
  19. noo kochaja psy , napewno :D Bardzo się cieszę, że ich poznam :)
  20. [quote name='Danusia12']A o czym Ty mówisz?? :crazyeye:[/quote] powinieneś zostać reporterem!!!!! :D
  21. [quote name='Enid']Hej! ja mam w domku klatkę dla chomika, używaną ale w super stanie i kubraczek w czerwoną kratkę chyba na 23 cm nieużywany! moż eiść na aukcje dla Yoko, tylko nie wiem jak to się robi i co z transportem:/ czy się wysyła? jak coś to mówcie, bo ja chętnie to przeznacze, a właściwie już przeznaczyłam dla małej![/quote] wysyłkę pokrywa kupujący. Zrób zdjęcia klatki i kubraczka i wystaw aukcje :) Wiesz jak ???
  22. a ja nadal obstaje przy swoim, przestawcie go choć na kilka dni na suche. TO samo miałam z Tośkiem!!! Są ponoć psy które nie toleruja gotowanego i koniec!!!!
×
×
  • Create New...