Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. a to złodziejaszek :loveu:
  2. Magda mi dziś napisała, że Axel spał jak zabity całą noc a rano przywitał ich jakby był z nimi od zawsze :loveu:
  3. wczoraj spotkałam Adkę w schronisku :) była zadowolona i uśmiechnięta :) i wcale nie bała sie juz tak schroniska. Widać czuje się naprawde bezpieczna :)
  4. no niby Perfi twierdzi,z ę to ten sam i ona chyba wie najlepiej skoro chodzi tam ale ten jest naprawde malutki :/ ledwo do kolana sięga...
  5. kochana :( pewno jej smutno samej :( bez siostrzyczek było
  6. niestety tylko tyle fot bo skubaniec uciekał jak tylko widział aparat :/ Tak chciałam z nim wyjść a pracownik powiedział,ze nie, że tego lepiej nie ruszać. Weszka a może to nie ten którego widziałaś wtedy, ten jest naprawde malutki raczej średniak niż olbrzym
  7. Mundek dziś w wyborczej :loveu:
  8. [quote name='Danusia12']Już leję :loveu: waniliowe może być? Gdzie Twój banerek??[/quote] Menrzuśku mój drogi jaki banerek?? mój przeciez jest na swoim miejscu :roll:
  9. Kawyyyyyyyyy i ptasiego mleczka :razz: plizzzzzzz
  10. Mundek wybiegany :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/391c1a61dc3a8aedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/a586012c8c6063ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/44/e106be0cc5ade8famed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e26a77426c271548med.jpg[/IMG][/URL]
  11. a mnie w schronie zabronili dawac kaszy TYLKO ryz powiedzieli :roll: Kaszy ponoc psy nie trawią.....
  12. Kasie daj mi namiary na siebie na pw bo mam leki do przekazania od Magdy (tej co adoptowała Axela)
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1759/dsc08590vv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8965/dsc08591ei3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7216/dsc08592wf3.jpg[/IMG][/URL] ale pracownicy twierdzą., że jest agresywny!!! :(
  14. tak, zdjęcia w wątkach
  15. mamy znowu Collaka w Krakowie, niestety niewiem czy pies czy suka :( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1143/dsc08640id3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3301/dsc08641uq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5729/dsc08642hn0.jpg[/IMG][/URL]
  16. oo nieprawda Axel nie był malutki słodziiutki :P
  17. właśnie niewiele wiem :( wiem, że młody o że jest na szpitaliku...(wiem, wiem nie popisałam się:( ale dziś był straszny ruch i kilka pogryzień wsród psiaków :(, nie było kogo pytać :(
  18. boksiu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/43/3d4ff9639ed648d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/384699b8eee4c884.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e53bc2009b393cb6.jpg[/IMG][/URL] amstafek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6945/dsc08573kz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6126/dsc08579lo1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8041/dsc08583sf4.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='szyszka.fr']Asior ten boksiu jest w schronisku w Krakowie? i w jakim? poszukam kogos z BF z Krakowa a moze to Twoja nowa Milosc hmmm?:)[/QUOTE] no w Krakowie jest tylko jedno schronisko ;) chyba miał kastrację :)
  20. młody ok rok mysle ze za ok tydzień będzie do wydania :)] fotki, już :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/43/3d4ff9639ed648d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/384699b8eee4c884.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e53bc2009b393cb6.jpg[/IMG][/URL]
  21. noo fakt...te wszystkie co obfociłam dwa tygodnie temu ale nie założyłam im jeszcze wątku bo nie miałam wszystkich info na ich temat już w tym tygodniu ich nie było :roll:
  22. kurcze znowu amstafek i boksiu w szchonisku. Na razie sa na szpitaliku, młode i przekochane :(
  23. nie jest na razie na szpitaliku nikt jeszcze go nie widział z dogomaniaków :) jest tam nowy. Nie znam adresu boksiowej stronki :(
  24. zwłaszcza te u których jest zauważalna taka radość życia :loveu:
  25. jessuu ludzie jaki Axel jest wychwalany :) nowe wieści : [QUOTE]Kolejne wieści :) Byliśmy na dalekim spacerku i jest to nieprawdopodobne jakim karnym psem jest Axel!!!! :))) Spacer az nim to prawdziwa przyjemność - nie ciągnie , pieknie chodzi na smyczy przy nodze , reaguje na wszystkie komendy!!!! Wydaje mi się że jest nawet mniej zagubiony na spacerze niż w domu. Zaraz po przyjeżdzie wchodząc na klatkę schodową był przerażony ( to był jedyny taki moment)przywarł do ziemi i nie chciała się ruszyć , chyba ma jakieś złe skojarzenia :( , ale jak wracaliśmy ze spacerku, poznał już klatkę i nawet drzwi wejściowe do mieszkania ( to naprawde bardzo mądry pies) Jutro ciąg dalszy ( mam nadzieję że będą nadal równie dobre -trzymajcie za nas kciuki) Pozdrawiamy :))[/QUOTE]
×
×
  • Create New...