-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a to złodziejaszek :loveu: -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Magda mi dziś napisała, że Axel spał jak zabity całą noc a rano przywitał ich jakby był z nimi od zawsze :loveu: -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wczoraj spotkałam Adkę w schronisku :) była zadowolona i uśmiechnięta :) i wcale nie bała sie juz tak schroniska. Widać czuje się naprawde bezpieczna :) -
no niby Perfi twierdzi,z ę to ten sam i ona chyba wie najlepiej skoro chodzi tam ale ten jest naprawde malutki :/ ledwo do kolana sięga...
-
niestety tylko tyle fot bo skubaniec uciekał jak tylko widział aparat :/ Tak chciałam z nim wyjść a pracownik powiedział,ze nie, że tego lepiej nie ruszać. Weszka a może to nie ten którego widziałaś wtedy, ten jest naprawde malutki raczej średniak niż olbrzym
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mundek dziś w wyborczej :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Już leję :loveu: waniliowe może być? Gdzie Twój banerek??[/quote] Menrzuśku mój drogi jaki banerek?? mój przeciez jest na swoim miejscu :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Kawyyyyyyyyy i ptasiego mleczka :razz: plizzzzzzz -
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mundek wybiegany :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/70/391c1a61dc3a8aedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/a586012c8c6063ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/44/e106be0cc5ade8famed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e26a77426c271548med.jpg[/IMG][/URL] -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Asior replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasie daj mi namiary na siebie na pw bo mam leki do przekazania od Magdy (tej co adoptowała Axela) -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1759/dsc08590vv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8965/dsc08591ei3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7216/dsc08592wf3.jpg[/IMG][/URL] ale pracownicy twierdzą., że jest agresywny!!! :(
-
tak, zdjęcia w wątkach
-
mamy znowu Collaka w Krakowie, niestety niewiem czy pies czy suka :( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1143/dsc08640id3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3301/dsc08641uq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5729/dsc08642hn0.jpg[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oo nieprawda Axel nie był malutki słodziiutki :P -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
właśnie niewiele wiem :( wiem, że młody o że jest na szpitaliku...(wiem, wiem nie popisałam się:( ale dziś był straszny ruch i kilka pogryzień wsród psiaków :(, nie było kogo pytać :( -
boksiu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/43/3d4ff9639ed648d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/384699b8eee4c884.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e53bc2009b393cb6.jpg[/IMG][/URL] amstafek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6945/dsc08573kz8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6126/dsc08579lo1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8041/dsc08583sf4.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']Asior ten boksiu jest w schronisku w Krakowie? i w jakim? poszukam kogos z BF z Krakowa a moze to Twoja nowa Milosc hmmm?:)[/QUOTE] no w Krakowie jest tylko jedno schronisko ;) chyba miał kastrację :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
młody ok rok mysle ze za ok tydzień będzie do wydania :)] fotki, już :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/43/3d4ff9639ed648d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/384699b8eee4c884.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/e53bc2009b393cb6.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
noo fakt...te wszystkie co obfociłam dwa tygodnie temu ale nie założyłam im jeszcze wątku bo nie miałam wszystkich info na ich temat już w tym tygodniu ich nie było :roll: -
kurcze znowu amstafek i boksiu w szchonisku. Na razie sa na szpitaliku, młode i przekochane :(
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nie jest na razie na szpitaliku nikt jeszcze go nie widział z dogomaniaków :) jest tam nowy. Nie znam adresu boksiowej stronki :( -
KRAKÓW- MIŁEK przekochany roczny psiak MA DOMEK !!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zwłaszcza te u których jest zauważalna taka radość życia :loveu: -
Kraków - Axel, MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE!!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jessuu ludzie jaki Axel jest wychwalany :) nowe wieści : [QUOTE]Kolejne wieści :) Byliśmy na dalekim spacerku i jest to nieprawdopodobne jakim karnym psem jest Axel!!!! :))) Spacer az nim to prawdziwa przyjemność - nie ciągnie , pieknie chodzi na smyczy przy nodze , reaguje na wszystkie komendy!!!! Wydaje mi się że jest nawet mniej zagubiony na spacerze niż w domu. Zaraz po przyjeżdzie wchodząc na klatkę schodową był przerażony ( to był jedyny taki moment)przywarł do ziemi i nie chciała się ruszyć , chyba ma jakieś złe skojarzenia :( , ale jak wracaliśmy ze spacerku, poznał już klatkę i nawet drzwi wejściowe do mieszkania ( to naprawde bardzo mądry pies) Jutro ciąg dalszy ( mam nadzieję że będą nadal równie dobre -trzymajcie za nas kciuki) Pozdrawiamy :))[/QUOTE]