Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. no nie??? :loveu: i pomyśleć, że Axla zauważyli na allegro :) sa cudowni Ciekawe czy bernardyna Bartka tez uda im się odmienić :)
  2. i taki cudny!!!!!! kto go weźme na stare lata??????
  3. nowe wieści :) o Axelku :) [QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]:))))) Cześć[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]To Axel jest wspaniały :) właśnie mnie dokładnie wylizał jak zwykle z rana na dzieńdobry :))))) przy okazji zawsze ładuje się na kolana ( całe swoje 40kg....)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Tak , to ten ślad na prawej łapce ( sączy się z przetoki , ale chyba juz trochę mniej )[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wczoraj wieczorem na spacerze ( poszliśmy razem z Tomkiem -on z Aspiryna , ja z Axelem , musiałabyś to zobaczyć co one wyprawiały... :)))))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jak dwie wielkie kulki- turlały się po ziemi , boksowały, zaczepiały, dostawały jakiegoś szmyrgla jak jakieś młodziaki , to był fantastyczny widok .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bedzie dobrze , teraz to już wiem napewno :))))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]W sprawie Bartka chcemy dzwonić jutro albo w sobote.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Mam teraz przez kilka dni straszny zapiernicz w robocie, a chcemy na spokojnie pogadać co i jak.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Poza tym za tydzień chyba przyjedziemy do Was z tym kagańcem no i dalej troszkę obłaskawiać Bartusia , nasze maleństwo.... ;))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Póki co wczoraj odnalazłam go na Waszej stronce[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrowionka [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Magda[/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Jak zabiorą Bartka to będzie najcudowniejszy dzień na świecie....Bartek skazany na schronisko do końca zycia bo ma łatykę psa bardzo agresywnego!!! Magdo, Tomku, jesteście wielcy!!!!!!
  4. wszyscy mamy taka nadzieje :( jak na razie nie zwrócili go to chyba jest dobrze :)
  5. słuchajcie :loveu: jakie wieści [QUOTE]Cześć Zgodnie z obietnicą, przesyłam jako dowód, że u nas wszystko gra, kilka zdjęć :) Axel czuję się coraz lepiej :) Wczoraj po raz pierwszy pojechaliśmy z Axelem na naszą działke która ma już niedługo dla nas wszystkich stać się domem. Świeciło piękne słońce , było cieplutko a my z Axelem poszliśmy na spacer na łąkę - miałam wrażenie że on naprawdę był szczęśliwy - biegał , rozrabiała, znajdował patyki i przynosił mi je żebym się z nim bawiła , no naprawdę niesamowite uczucie, taka metamorfoza zwierzaka w te kilka dni :)))) Biegał i podskakiwał jak mały piesio nie zważając nawet na swoją chora łapkę ( może to znak że się goi...?) Strasznie żałowałam że tam nie zabrałam aparatu bo to by były dopiero zdjęcia.... ale co się odwlecze to nie uciecze... ;)) Póki co pozdrawiamy serdecznie Ciebie Asiu ,no i oczywiście wszystkich z dogomanii ( dziękujemy za wszystkie serdeczności :) ciagle śledzimy nasz wątek i nie tylko ) Magda Tomek i Axel[/QUOTE] a oto obiecane zdjęcia :) uuuwielbiam mizianko..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/129/206e59f7269ec34a.jpg[/IMG][/URL] jesteśmy już kumplami ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/79/b702672f02e45b13.jpg[/IMG][/URL] baaa , nawet koty lubię :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/129/4abf72bf529f6d88.jpg[/IMG][/URL] taki jestem przystojniak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/79/867595571e431587.jpg[/IMG][/URL] a to moje przeznaczenie...a miałem nie być kanapowcem, Pani brała mnie z myślą, ze chociaż ja będe w ogrodzie :) a tu klapa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/79/db1395523b8e2b7f.jpg[/IMG][/URL]
  6. aleście som poszliście wszyscy spać, i nikt nie poczekał na asiora aleście SOM
  7. w góre psiaku :)
  8. ehhhhh z nowego domku Axela taakie cudowne wieści a Ty bidoku nadal czekasz ......:(
  9. ale jestem wqrw...na :angryy: kuźwa normalnie muszę szukam pracy!!!!!!! w dupie mam tą !!!!!!!
  10. no opieprzam ją ale ona i bez tego sie kuli na każdy hałas :/
  11. ehhh ta małpa zaczęła mi lać w domu :/ nie chce na polu wcale.....po nocy sa nieraz 3 kałuże :/ ani jej klapa dać nawet za to bo sie gówniarz boi i bez tego........ DOMEK Z OGRODEM BY SIĘ PRZYDAŁ :/
  12. Nie jak pisała wczesniej Perfi, nie ma takiej możliwości. Dziewczyny zmieńcie tytuł, na już w nowym domku.......
  13. noo nieee no poplułam monitor...czegoś takiego to się nie spodziewałam.....:loveu: :diabloti: kurde ale musi mu być zimno teraz...
  14. [quote name='weszka']Właśnie miałam proponować YOKO. Pasuje jak ulał :)[/QUOTE] ojej :( moja suńka....tak daleko......??? a to sprawdzony na stówe domek????
  15. wet stwierdził, że nie ma jeszcze roku......
  16. SZYSZUNIA już wiem conieco o tym boksiu ze szpitalika: ma ok. 7 lat i nazwywa się Boss i jest ponoć już 3-ci raz w schonisku, ale czemu to niewiem dowiem się w niedziele.....
  17. dziewczyny. poproszono mnie o wrzucenie tu miniaturki dobermana... Ponoć kropka w kropkę jak dobek tylko taki ledwo do kolana . Niestety tylko jedno zdjęcie mają.... Psiak znajduje się w Wałbrzyskim schronisku, niestety :roll: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/500/1002617aj9.jpg[/IMG] teraz opis psiaka wkleje jaki dostałam.... [quote name='pusia2405'] Na razie proszę Ciebie bardzo o wstawienie tej mordki z opisem, że jest mała i bardzo lgnie do ludzi. Młoda, wg mnie niecały rok. Ale mogę się mylić. W schronisku nigdy nic nie wiedzą. Taka u nas jest rzeczywistość. W tej chwili jest z na prawdę małym szczeniaczkiem w boksie, co oznacza, że w ogóle nie jest agresywna. Byli nawet chętni na sunie, ale okazało się , że musi zostać do piątku w schronie i postanowili wziąć tego szczeniaczka od niej z boksu. Ja będę w schronie w piątek i dam Ci znać jak u niej.[/QUOTE]
  18. :( ehhh kto weźmie takiego smoka i do tego dziadka :( buuu czarno to widze :(
  19. musisz usunąć z treści aukcji wszystkie zdjęcia Axela :( tam widać dwa zdjęcia axela i tylko jedno Gonza. Wejdź w aukcje , daj edytuj i tam usuń zdjęcia i od nowa dodaj Gonza.
  20. ok jak by co ja będe w schronie w niedziele
  21. coraz cieplej na polku w niedziele pobiegamy Mundeczku kochany :)
  22. mała dostała wczoraj takiego szmyrgla, zę biegała po calym mieszkaniu jak popyrtana, piszczała i skakała w miejscu....odbiło jej :) jednak znów zaczeła miec opory przed wyjściem na pole :( zapiera się wszystkimi łapami....może to przez nowe sexowne szeleczki które jej kupiłam :cool3: Bo w obroży to bałam się że jak tak się zapiera to mi się w końcu wysmyknie....... ehhhh przydał by się dom z ogrodem :(
×
×
  • Create New...